ما جبران بان اجازه می دهد تا شرکت ها برای کار با هواوی برای توسعه استانداردهای 5G

ایالات متحده اعلام کرده است آن را اصلاح ممنوعیت شرکت های ایالات متحده انجام کسب و کار با هواوی. این حرکت مستلز

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 27 خرداد 1399

ایالات متحده اعلام کرده است آن را اصلاح ممنوعیت شرکت های ایالات متحده انجام کسب و کار با هواوی. این حرکت مستلزم ما اجازه می دهد شرکت های به اشتراک گذاشتن اطلاعات در مورد فن آوری های با Huawei به منظور توسعه مشترک استاندارد بدون نیاز به یک مجوز صادرات.

وزیر بازرگانی ویلبر راس گفت که تغییر در سیاست است نه یک نرم شدن در دولت موضع در برابر هواوی که هنوز هم قرار داده شده در Entity List. بلکه اصلاح شد ساخته شده برای اطمینان از شرکت های ایالات متحده هنوز هم قادر به کمک به استانداردهای مهم در حال توسعه فعالیت های Huawei که قوی دخالت در, برای 5 گرم, هوش مصنوعی, مستقل, و فن آوری های دیگر.

"ایالات متحده نمی خواهد صرفنظر کردن از رهبری در جهانی نوآوری است. این اقدام را به رسمیت می شناسد اهمیت مهار ابتکار آمریکایی برای پیشبرد و حفاظت از ما اقتصادی و امنیت ملی" راس گفت.

همچنین نگاه کنید به: Huawei بازدید بازگشت به انگلستان دیگر طول می کشد نگاه در نقش 5G

"گروه متعهد به حفاظت از امنیت ملی آمریکا و سیاست خارجی منافع ما را تشویق صنعت به طور کامل درگیر و حمایت ما از فن آوری برای تبدیل شدن به استانداردهای بین المللی است."

این اطلاعیه به شرح زیر واشنگتن تصمیم اخیر ماه گذشته به سرکوب Huawei نیمه هادی عرضه با شرکت نیاز به یک مجوز صادرات به فروش به غول.

شمال از مرز کانادا telcos نیز به طور موثر مسدود Huawei از 5G شبکه های ایجاد شده توسط امضای معاملات با چینی غول رقبا به جای. چینی تجهیزات شبکه ارائه دهنده نیز ممنوع در استرالیا و ساخته شده است تاخت و تاز در نیوزیلند پس از اداره امنیت ارتباطات دولتی gcsb مانع جرقه با استفاده از Huawei کیت در نوامبر سال 2018 است.

نوکیا و اریکسون برنده 5G قرارداد در چین

در ضمن هواوی رقیب نوکیا انتخاب شده توسط چین Unicom برای کمک به ساخت آن 5G شبکه مستقل در چین است. نوکیا اعلام کرد در روز دوشنبه که آن را اهدا شد در حدود 10 ٪ از چین Unicom را 5G هسته شبکه buildout.

فنلاندی تجهیزات شبکه ارائه دهنده کمک خواهد کرد که راه اندازی ارتباطات ارائه پهنای باند, مدیریت, مقیاس و شبکه های امن و باز کردن شبکه 5G به پشتیبانی جدید با استفاده از موارد مانند شبکه های برش.

این دو شرکت قبلا وارد شده به یک توافق برای نوکیا به ارائه آن مبتنی بر ابر vIMS پلت فرم برای Unicom در چین VoLTE در شبکه. نوکیا در حال حاضر 17 درصد سهم در چین Unicom را VoLTE در شبکه.

نوکیا همچنین اعلام کرد در روز دوشنبه آن را با همکاری Broadcom به توسعه تراشه 5G تجهیزات. آن است که نوکیا سوم چنین معامله پس آنهایی که با اینتل و مارول.

این دو شرکت را توسعه سفارشی جدید سیستم-روی-چیپ پردازنده خواهد شد که یکپارچه نوکیا "5G مجهز ReefShark" نمونه کارها و مستقر در چندین نوکیا راه حل های شبکه این شرکت فنلاندی گفت.

مثل نوکیا و اریکسون در هفته گذشته اعلام کرد آن را به حال برنده 5G قرارداد در چین داشتن موافقت نامه های امضا شده با هر سه کشور عمده telcos: چین Unicom در چین مخابراتی و تلفن همراه چین. اریکسون نیست ارائه اطلاعات می پردازد.

در اعلام آن 5G قرارداد اریکسون اضافه شده است که آن را تجربه می کنند آمار در حدود 1 میلیارد کرون سوئد در طول سه ماهه دوم از دارایی نوشتن فراز از قبل تجاری موجودی محصول برای بازار چین است.

"حاشیه در طول سه ماهه دوم سال 2020 انتظار می رود به طور منفی با توجه به هزینه های اولیه بالا برای محصولات جدید," اریکسون گفت.

مربوط به پوششtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب