یوبی سافت به جلو جولای 12 تصویری اطلاعیه های بازی: چگونه به سازمان دیده بان و همه چیز را به انتظار - CNET

Ubisoft است انتظار می رود به اعلام جدید اقساط در آن کلید franchises. جیمز مارتین/CNET آن را احساس می کند مانن

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 21 تیر 1399
video-games-ubisoft-e3-20195610

Ubisoft است انتظار می رود به اعلام جدید اقساط در آن کلید franchises.

جیمز مارتین/CNET

آن را احساس می کند مانند سال 2020 یکی از خسته کننده ترین سال در یک مدت زمان طولانی. بین coronavirus همه گیراقتصادی خراب کردن بحث بر نژادپرستی نظاممند و شرکت های فن آوری هنوز رفتار بد زیادی وجود ندارد در مورد هیجان زده. اگر شما به دنبال یک کمی فرار از واقعیات هر چند مایکروسافت و سونی همراه با چاپ و نشر همکاران در حال گرفتن مجموعه ای برای راه اندازی آینده خود را جدید کنسول های بازی ویدیویی: این ایکس باکس سری X و 5 پلی استیشن.

و در جولای 12, فرانسوی, تصویری ساز بازی یوبی سافت را نگه دارید یک رویداد به نام یوبی سافت رو به جلو که در آن قصد دارد به بحث در مورد عناوین آینده از جمله آنهایی که برای طراحی جدید کنسول ها. کسانی که بازی های جدید شامل Assassin's Creed سالن پذیرایی خدای اودین آخرین قسط در شرکت های تاریخی, داستان, سری, این بار مجموعه ای در عصر وایکینگ از 9 قرن. نیز وجود دارد Watch Dogs Legion یک بازی در مورد یک گروه از هکرها مبارزه با بد شرکت و اجتماعی تباهی پس از یک مبارزه با تروریسم در اروپا مانند اقتصادی و سیاسی فاجعه (حتی فرار از واقعیات گاهی اوقات الهام از جهان تیره و تار واقعیت). این شرکت همچنین انتظار می رود به بحث در مورد قسط جدیدی در آن FarCry سری از lone-گرگ-against-the-world, بازیهای تیراندازی, بازی, بازیگران, بازیگر Giancarlo Esposito.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: مایکروسافت آغاز بکار بازی فیلم Assassin's Creed Valhalla...

5:56

این رویداد می آید در یک زمان دشوار برای یوبی سافت ، این شرکت تبدیل به مرکز سوء رفتار جنسی اتهامات حدود چهار کارمندان فعلی و سابق که تا کنون مجبور مدیر خلاق Assassin's Creed Valhalla از نقش خود و گرفتن یک مرخصی. یوبی سافت گفته است که به بررسی اتهامات.

"من جمع آوری کرده اند همه از من گزارش مستقیم برای رسیدگی به این موضوع و انتقادات و پیشنهادات خود را" یوبی سافت مدیر عامل Yves Guillemot نوشت: در یک یادداشت به کارکنان قبلا گزارش شده در توسط کسب و کار خودی و CNET, خواهر, سایت GameSpot. "من می خواهم ما را به طور کامل بررسی تمام سیستم های ما به طوری که این نوع از شرایط نمی تواند دوباره اتفاق می افتد."

این یک شرط بندی امن ما را نمی شنوند که بسیار در مورد آن در طول این رویداد اما آن خواهید بود با اینحال مسئله دار این شرکت آن را به عنوان تلاش می کند تا اعتیاد به مواد مخدره تا طرفداران خود را برای بزرگ بعدی منتشر شده است.

همراه با خواهر ما سایت GameSpot, CNET جهانی تیم را پوشش یوبی سافت رویداد و همچنین سایر کنفرانس ها که منتقل شده آنلاین در میان coronavirus را گسترش. و ما پوشش را شامل خواهد شد به روز رسانی در زمان واقعی و تفسیر و تحلیل شما فقط می توانید از اینجا دریافت کنید. بنابراین در ارتباط باشید.

یوبی سافت FarCry سری حفره دار بازیکنان در برابر داستانی باندهای فرقه رهبران و دیکتاتورها.

یوبی سافت

زمانی که

یوبی سافت رو به جلو برنامه ریزی شده است برای شروع در ظهر PT / 3 p. m. و / 8 p. m. BST / 5 صبح AEST.

که در آن

یوبی سافت خواهد بود جریان رویداد خود در یوتیوب و کشش کانال. آن همچنین می تواند جریان در یوبی سافت وب سایت که در آن آنها را شامل زیرنویس در زبان های دیگر و حتی یک جریان ویدئو از یک مترجم زبان اشاره.

چه انتظار

گذشته از به روز رسانی در Assassin's Creed, Watch Dogs (12 دلار در آمازون) و FarCry Ubisoft قصد دارد به بحث در مورد آن postapocalyptic تیراندازی بازی Tom clancy's The Division 2 آن ها بازی Just Dance 2020 و آن مسابقه عنوان TrackMania.

در طول این رویداد یوبی سافت نیز دادن دور رایگان نسخه از آن به خوبی دریافت 2016 هکر بازی ماجراجویی Watch Dogs 2. یوبی سافت گفت که هر کسی که سیاهههای مربوط به شرکت خدمات بین آغاز آن preshow در 11 a. m. PT / 2 p. m. و / 7 p. m. BST / 4 صبح AEST و پایان آن رویداد را دریافت خواهد کرد یک کپی. GameSpot بیشتر-دستورالعمل های دقیق در مورد نحوه ورود به یوبی سافت سرویس.

"این تفرج نیز در کنار هتک حرمت و unapologetic, سرگرم کننده," رمز پیتر براون نوشت: در بررسی مثبت از این بازی در مدت کوتاهی قبل از انتشار آن است. اما شما می دانید که چه بوده ایم گفت: در مورد فرار از واقعیات است. قهوه ای می افزاید که این بازی را "خوشدل بیرونی ماسک مشکل جامعه در تلاطم باند خشونت و فساد سیاسی و شایع هک."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن