یوبی سافت رو به جلو: Assassin's Creed سالن پذیرایی خدای اودین Watch Dogs لژیون و FarCry 6 نشان داده - CNET

Assassin's Creed سالن پذیرایی خدای اودین آخرین قسط در یوبی سافت آمار اکشن, ماجراجویی حق رای دادن. یوبی سافت آ

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 23 تیر 1399
ubisoft-forward-2020-ac-valhalla-screenshot-80.png

Assassin's Creed سالن پذیرایی خدای اودین آخرین قسط در یوبی سافت آمار اکشن, ماجراجویی حق رای دادن.

یوبی سافت

آن را احساس می کند مانند سال 2020 یکی از خسته کننده ترین سال در یک مدت زمان طولانی. بین coronavirus همه گیراقتصادی خراب کردن بحث بر نژادپرستی نظاممند و شرکت های فن آوری هنوز رفتار بد زیادی وجود ندارد در مورد هیجان زده. اگر شما به دنبال یک کمی فرار از واقعیات هر چند مایکروسافت و سونی همراه با چاپ و نشر همکاران در حال گرفتن مجموعه ای برای راه اندازی آینده خود را جدید کنسول های بازی ویدیویی: این ایکس باکس سری X و 5 پلی استیشن.

در یکشنبه, فرانسوی, تصویری ساز بازی Ubisoft برگزار می شود یک رویداد به نام یوبی سافت رو به جلو که در آن مورد بحث و بررسی عناوین آینده از جمله آنهایی که برای طراحی جدید کنسول ها.

کسانی که بازی های جدید شامل Assassin's Creed سالن پذیرایی خدای اودین آخرین قسط در شرکت های تاریخی, داستان, سری, این بار مجموعه ای در عصر وایکینگ از قرن نهم. نیز وجود دارد Watch Dogs Legion یک بازی در مورد یک گروه از هکرها مبارزه با بد شرکت و اجتماعی تباهی پس از یک مبارزه با تروریسم در اروپا مانند اقتصادی و سیاسی فاجعه (حتی فرار از واقعیات گاهی اوقات الهام از جهان تیره و تار واقعیت). این شرکت همچنین در مورد قسط جدیدی در آن FarCry سری از lone-گرگ-against-the-world, بازیهای تیراندازی, بازی, بازیگران, بازیگر Giancarlo Esposito.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: یوبی سافت برای اولین بار FarCry 6 تریلر

3:59

این رویداد می آید در یک زمان دشوار برای یوبی سافت ، این شرکت تبدیل به مرکز سوء رفتار جنسی اتهامات مربوط به چهار کارمندان فعلی و سابق که تا کنون مجبور مدیر خلاق Assassin's Creed Valhalla از نقش خود و گرفتن یک مرخصی. یوبی سافت گفته است که به بررسی اتهامات.

"یوبی سافت کاهش یافته است کوتاه در آن تعهد به تضمین امن و فراگیر محیط کار برای کارکنان خود را. این غیر قابل قبول است به عنوان سمی رفتار در تضاد مستقیم به ارزش های که در آن من هرگز به خطر بیافتد -- و هرگز" Yves Guillemot مدیر عامل و بنیانگذاران یوبی سافت در بیانیه ای گفت:. "من متعهد به اجرای تغییرات عمیق در سراسر شرکت برای بهبود و تقویت فرهنگ محیط کار."

این شرکت در جریان رفتن نیست و بدون دردسر ، یوبی سافت گفته طرفداران که اگر آنها به تماشای این رویداد زندگی می کنند آن را به دور نسخه رایگان از آن 2016 هک بازی Watch Dogs 2. این شرکت سیستم های کامپیوتری malfunctioned در اوایل نشان می دهدترک طرفداران اشتباه که آیا آنها دریافت رایگان بازی بعد از همه. یوبی سافت بعد از ارسال یک صدای جیر جیر امیدوار کننده آنها خواهد شد.

یوبی سافت گفت این خواهید بود برگزاری رویداد دیگری بعد از این سال اعلام بازی های بیشتر. همراه با خواهر ما سایت GameSpot, CNET جهانی تیم را پوشش یوبی سافت رویداد و همچنین سایر کنفرانس ها که منتقل شده آنلاین در میان coronavirus' گسترش یافته است. و ما پوشش را شامل خواهد شد به روز رسانی در زمان واقعی و تفسیر و تحلیل شما فقط می توانید از اینجا دریافت کنید. بنابراین در ارتباط باشید.

در اینجا چیزی است که یوبی سافت اعلام کرد:

Assassin's Creed سالن پذیرایی خدای اودین

Ubisoft داد و بیشتر در عمق نگاه در آخرین تاریخی خود داستان بازی Assassin's Creed سالن پذیرایی خدای اودین. آن را می شود در آینده به مایکروسافت, ایکس باکس, پلی استیشن سونی, گوگل, Stadia و PC در ماه نوامبر.

Ghost Recon انفصال

یوبی سافت اعلام کرد که جدید اضافه شده به آن جنگ شبیه سازی بازی Ghost Recon انفصال ارائه راه های جدید به بازی بازی در میان چیزهای دیگر.

بیش از حد فرار

یوبی سافت وارد شدن به نبرد رویال نوع از بازیاست که به ریاست یکی از جهان به طور گسترده بازی, بازی Fortnite.

سازمان دیده بان سگ لژیون

شرکت به نگاه دیگری در آن هک بازی Watch Dogs Legion که در آینده خواهد شد در ماه اکتبر.

FarCry 6

یوبی سافت اعلام کرد که آخرین قسط در آن تنها-گرگ-against-the-world سری FarCry 6 است که در یک داستان تخیلی کوبا-مانند کشور است. آن را در ماه فوریه منتشر شد 2021.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن