رانندگان تقاضا برای دیدن الگوریتم های داده است که تعیین کننده زندگی کار خود

Uber رو یک حقوقی جدید شکایت رانندگان که خواستار دیدن الگوریتم های محاسباتی و جمع آوری داده ها روش که شکل چگ

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 30 تیر 1399

Uber رو یک حقوقی جدید شکایت رانندگان که خواستار دیدن الگوریتم های محاسباتی و جمع آوری داده ها روش که شکل چگونه کار می کنند.

قانونی پیشنهاد ظ روز دوشنبه در آمستردام است به جلو آورده می شود توسط انگلستان رانندگان با حمایت ائتلاف بین المللی از برنامه های مبتنی بر کارگران حمل و نقل (IAATW) کارگر ارز اطلاعات و برنامه رانندگان و پیک اتحادیه (ADCU) بریتانیا بر اساس مستقل تشکیل اتحادیه برای "نرم افزار مبتنی بر رانندگان و پیک" از جمله بارگذاری و Deliveroo.

رهبری آمستردام بر اساس وکیل آنتون Ekker شکایت ادعا می کند که بارگذاری شکست خورده است را به "فراهم کردن دسترسی به داده ها و [یک] توضیح الگوریتمی مدیریت به عنوان مورد نیاز" توسط اتحادیه اروپا به طور کلی حفاظت از داده ها و مقررات (GDPR).
 
علاوه بر این اتحادیه ادعا می کنند که بارگذاری حفظ "راز راننده پروفایل" که شامل کار-عملکرد بر اساس طبقه بندی مانند دیر رسیدن و سوار لغو نرخ به طور کلی نگرش و رفتاری یادداشت ها.

"این اجرا بر خلاف بارگذاری اصرار در بسیاری از اشتغال misclassification چالش های قانونی در سراسر حوزه های قضایی متعدد در سراسر جهان است که رانندگان خود اشتغالی و موضوع را به مدیریت کنترل" شکایت می گوید.

CNET: توییتر می گوید هکرها داده های دریافت شده از تا 8 حساب

اتحادیه قصد استدلال می کنند که سوار-نقطه خدمات ارائه نمی فرفره اقتصاد کارگران با داده های خود و بدون دسترسی به پروفایل خود و الگوریتم های مورد استفاده برای تعیین کنند و این می تواند اجازه می دهد تبعیض آمیز و یا شیوه های ناعادلانه به انتخاب نشده است.

برای حل این مسئله شاکیان به دنبال ایجاد یک "data اعتماد" است که در آن اطلاعات جمع آوری شده توسط Uber در رانندگان در دسترس ساخته شده است به اتحادیه های کارگری برای اهداف "اقدام جمعی [و یا] چانه زنی."

دادگاه منطقه ای در آمستردام نیز خواسته می شود تا خوب بارگذاری €10 ، 000 برای هر روز این شرکت ادعا می کند مطابق با قوانین حفاظت از داده. Uber BV مستقر در هلند و بارگذاری فن آوری های ذکر شده در اسناد دادگاه (.PDF) به مشترک داده های کنترل.

TechRepublic: این پروژه منبع باز می تواند کلیدی برای تامین امنیت برنامه های کاربردی پایگاه داده

یک CrowdJustice کمپین راه اندازی شده است به صندوق اقدام قانونی و هر دو بریتانیا و اتحادیه اروپا در حال بارگذاری و بارگذاری می خورد رانندگان هستند که خواست برای پیوستن به این مورد. در طول مبارزات انتخاباتی توصیف ویدئو اساس شکایت کنند اسلم رئیس IAATW نظر:

"بارگذاری می گوید: شما رئیس خود هستید اما این برنامه باعث می شود همه گزینه ها برای ما. ما حق را به ما داده و ما حق دارند بدانند که چگونه بارگذاری ماشین آلات مدیریت ما است."

همچنین نگاه کنید به: Uber: ما در حال برش دیگری از 3000 کارکنان بیش از coronavirus مبارزات

"حریم خصوصی ما تیم سخت کار می کند به ارائه هر گونه درخواست اطلاعات شخصی که افراد را به عنوان" یک بارگذاری سخنگو گفت: نگهبان. "ما به توضیحات زمانی که ما می توانیم ارائه داده های خاص مانند زمانی که آن را وجود ندارد و یا افشای آن را تجاوز به حقوق شخص دیگری تحت GDPR."

در سال 2018 حال بارگذاری جریمه شد نزدیک به 1.2 میلیون دلار توسط هلندی حفاظت از داده ها اقتدار و انگلستان کمیساریای اطلاعات دفتر (ICO) برای عدم محافظت از اطلاعات مصرف کننده در طول یک سال 2016 نقض امنیتی.

قبلی و مرتبط با پوشش


یک نکته? در تماس ایمن از طریق واتساپ | سیگنال در +447713 025 499 یا بیش در Keybase: charlie0
tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de