Fortnite فصل 3 چالش ها و که در آن برای پیدا کردن حلقه شناور در دلپذیر پارک - CNET

نگه داشتن چشم خود را در حلقه. حماسه بازی Fortnite برای آن فصل سوم و با آن مجموعه جدیدی از چالش است. با ورود ف

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 20 تیر 1399
Fortnite rings

نگه داشتن چشم خود را در حلقه.

حماسه بازی

Fortnite برای آن فصل سوم و با آن مجموعه جدیدی از چالش است. با ورود فرود محبوب battle royale بازی گرفتن جنگی به آب های زیر دستگاه روز قیامت رویداد در تاریخ 18 ژوئن هنگامی که طوفان گرفت و آب گرفتگی در این جزیره است. همانطور که در فصل قبل بازیکن می تواند خرید یک نبرد عبور برای باز کردن پوسته emotes و دیگر لوازم آرایشی برای 950 V-دلار یا حدود 9.50.

باز کردن قفل های جدید آرایشی برای Fortnite: فصل 3 نیاز به تکمیل چالش های هفتگی. مانند توسعه دهنده حماسه آیا بازی فصل گذشته با Deadpoolوجود دارد وظایف اضافی برای باز کردن یک کاراکتر خاص: Aquaman. از Jason Momoa الهام گرفته از شخصیت خواهد بود بازشدنی مدتی در این فصل پس از تکمیل تمام چالش های خاص.

هفته 4 چالش

Fortnite challenges

چالش برای 4 هفته.

حماسه بازی

جمع آوری حلقه شناور در پارک دلپذیر

این هفته یکی دیگر از ویژگی های حلقه جمع آوری چالش است. سر به دلپذیر پارک و به دنبال حلقه ها در بر داشت در سراسر منطقه است.

در اینجا بقیه هفته را به چالش:

  • جستجو سینه در شور چشمه (0/7)
  • حذف در هالی هجز (0/3)
  • تکمیل دامان در قایق موتوری ضرب وشتم
  • زمین در دیوانگی در مزرعه و پایان بالا 25
  • جمع آوری فلز از زهوار در رفته دکل (0/200)
  • رقص بر روی دوربین برای 10s در عرق شن و ماسه (0/10)

Aquaman چالش

Fortnite Aquaman

همجنس باز, Jason Momoa شما است اگر شما تکمیل چالش.

حماسه بازی

با Deadpool در فصل 2, Aquaman یک شخصیت پوست در دسترس برای بازیکنان که باید یک نبرد تصویب و تکمیل تمام چالش های خاص. انتظار کارهای جدید در هر هفته قبل از DC ابرقهرمان قفل شده است.

هفته 1 تا بازیکنان با استفاده از یک گرداب در Fortilla محل. این Fortilla آسان است برای پیدا کردن در قسمت جنوب غربی این جزیره و در گرداب ساده است برای قرار دادن. شنا کردن به آن و اجازه دهید آن را به شما شلیک به هوا. که در آن شما انجام می شود برای این هفته است.

برای هفته 2 بازیکن را مجبور به سوار شدن پشت یک غارت کوسه در عرق شن و ماسه.

Fortnite Aquaman challenge

Aquaman هفته 2 چالش.

حماسه بازی

برای شروع به عرق شن و ماسه در غرب بخشی از نقشه است. هنگامی که وجود دارد به دنبال یک قطب ماهیگیری. آن را تجهیز و به دنبال هر گونه کوسه ها در آب است. نمی توانید در آب به عنوان آنها می تواند شما را بکشند. بازیگران خط ماهیگیری خود را در نزدیکی یکی و آن را نیش پایین خط. هنگامی که آن را نشانی از آن را به را خاموش و شما باید برای کنترل آن را مانند یک قایق است. پس از شما آن را برای سوار شدن شما انجام می شود.

هفته 3 چالش واقعی است یکی از ساده. بازیکنان نیاز به گرفتن دو نوع از ماهی در یک مسابقه است. همه که مورد نیاز برای این است که به یک قطب ماهیگیری و به انجام برخی از ماهیگیری.

هفته 4 Aquaman چالش خواهد شد که بازیکنان مسابقه در اطراف در اسکله.

Fortnite Aquaman Challenge

از آن زمان به مسابقه.

حماسه بازی

به عنوان مورد با همه زمان محاکمه چالش های شما در مواظب برای یک blue stopwatch. سر به نقطه در نقشه زیر که در آن کثیف اسکله استفاده می شود و نگه داشتن یک چشم را در نزدیکی بزرگ جرثقیل.

Fortnite Dirty Docks

که در آن برای پیدا کردن کثیف اسکله در فصل جدید 3 نقشه.

حماسه بازی

هنگامی که شما ببینید این ماشین حساب را لمس کنید آن را به شروع زمان محاکمه است که در یک مسابقه شنا در اطراف این منطقه است. پایان محاکمه و شما به پایان رسید چالش برای این هفته است.

Fortnite در دسترس است برای PC, PS4, اندروید, iOS, ایکس باکس و نینتندو سوئیچ.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن