توییتر طول می کشد پایین تصاویری از داخلی ابزار گفته پشت نرم ولگردی و قانونی شکنی - CNET

حساب توییتر شده اند هک شدن برای ترویج یک بیت کوین کلاهبرداری در روز چهارشنبه. جیمز مارتین/CNET توییتر حذف تصا

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 26 تیر 1399
twitter-0076

حساب توییتر شده اند هک شدن برای ترویج یک بیت کوین کلاهبرداری در روز چهارشنبه.

جیمز مارتین/CNET

توییتر حذف تصاویر از شبکه های اجتماعی که می تواند اشاره به چگونگی حمله اعدام عمده نرم ولگردی و قانونی شکنی بر روی پلت فرم. روز چهارشنبه هکرها در زمان بیش از حساب های توییتر از برجسته کاربران از جمله باراک اوباما و بیل گیتس, Elon Musk, Kanye West و جف بزوس به منظور ترویج یک بیت کوین اومدی.

در حالی که توییتر هک چیزی جدید -- شبکه اجتماعی تجارب مکرر حساب تصاحب -- مکرر و تم منحصر به فرد از روز شنبه به حساب تصاحب نشان می دهد تلاش فراتر از سرقت سیم حمله که نیرنگ توییتر مدیر عامل شرکت جک دورسی در ماه اوت گذشته.

"با توجه به این که متعدد با مشخصات بالا حساب توییتر در معرض خطر قرار گرفت به عنوان بخشی از این حمله -- حساب که احتمالا محافظت می شود احراز هویت چند عاملی و کلمات عبور قوی -- آن است که بسیار محتمل است که مهاجمان قادر به هک به پایان دادن به عقب و یا خدمات لایه از نرم افزار توییتر گفت:" مایکل Borohovski مدیر مهندسی نرم افزار در امنیت سایبر شرکت Synopsys.

توییتر نمی پاسخ به یک درخواست برای اظهار نظر در مورد آنچه در پشت چهارشنبه هک ولگردی و قانونی شکنی. در یک صدای جیر جیر این شرکت گفت: آن بررسی "امنیت حادثه تأثیر حساب."

(برای راهنمایی در مورد چگونه به حفظ حساب توییتر خود را, دیدن این CNET داستان.)

پوستر در نرم فروم برای فروش بسیار مطلوب توییتر دستگیره در روز چهارشنبه نمایش داده می شود تصاویری از توییتر پنل مدیریتی که نشان داد داخلی جزئیات مانند آدرس ایمیل ثبت نام با حساب که حساب گذشته دیده و چه شماره تلفن بودند ، آن نیز نمایش داده می شود تعدادی از حملات وارد شده در برابر هر یک از حساب.

twitter-ban-3

یک تصویر از پنل مدیریت به اشتراک گذاشته شده با CNET.

آلفرد Ng / CNET

این تصاویر برای اولین بار گزارش شده توسط مادربرد و مشترک با CNET توسط یک کاربر در فروم.

"آنها من را مجبور به حذف توییت و آنها به من 12 ساعت ممنوعیت از به Tweeting یا برقراری ارتباط با هر کسی در وب سایت" کسی که به اشتراک گذاشته تصاویر گفت.

تصاویر در حال حذف شدن از توییتر برای نقض این وب سایت قوانین چرا که آنها نشان می دهد اطلاعات شخصی از جمله حساب های' اطلاعات تماس.

twitter-ban-2

یکی دیگر از کاربر اطلاعات حساب در توییتر ادعا داخلی پنل.

آلفرد Ng / CNET

این موضوع نشان توییتر داخلی tools از آنجا حذف شده است با توجه به کاربر. معلوم نیست چگونه هکرها را قادر به گرفتن تصاویری از توییتر داخلی ابزار.

قانونگذاران در حال حاضر خواستار پاسخ از شبکه های اجتماعی است. سناتور. جاش هاولی یک جمهوری خواه از ایالت میسوری با ارسال نامه ای به توییتر درخواست که او رسیدن به وزارت دادگستری و اف بی آی برای کمک در تحقیقات.

این نامه می پرسد برای توییتر به افشای اگر هک شد نقض کاربران و یا توییتر خود سیستم های داخلی.

"من نگران هستم که این رویداد ممکن است نشان دهنده نه تنها هماهنگ مجموعه ای از هم جدا هک حوادث بلکه یک حمله موفق در امنیت توییتر خود" هالی گفت. "همانطور که میدانید میلیون ها نفر از کاربران خود را تکیه می کنند خدمات خود را نه فقط به صدای جیر جیر برای عموم بلکه برای برقراری ارتباط خصوصی خود را از طریق پیام مستقیم خدمات. یک حمله موفق در سیستم شما سرورهای نشان دهنده یک تهدید برای همه کاربران خود را حفظ حریم خصوصی و امنیت داده ها."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب