مغلوب ساختن پیشی جستن اهداف Infinite: همه چیز شما نیاز به دانستن - CNET

Infinite محبوب در میان نوجوانان اجازه می دهد تا کاربران به اضافه کردن موسیقی و افکت به فیلم کوتاه. آنجلا Lang

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 11 مرداد 1399
tik-tok-0827

Infinite محبوب در میان نوجوانان اجازه می دهد تا کاربران به اضافه کردن موسیقی و افکت به فیلم کوتاه.

آنجلا Lang/CNET
این داستان بخشی از نسل چین, CNET سری کاوش ملت فن آوری جاه طلبی.

Infiniteیک برنامه شناخته شده برای دمدمی, فیلم کوتاه, مواجه است, سیاسی گرما به دلیل روابط خود را با چین است.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ramped تا مبارزات انتخاباتی خود در برابر فرم کوتاه تصویری برنامه و گزارش آماده و برای سفارش آن چینی شرکت مادر به سمت خود ما عملیات. سفارش می تواند به عنوان به زودی به عنوان بعد از ظهر جمعه با توجه به بلومبرگ. مایکروسافت گزارش شده است که علاقه مند به خرید این نرم افزار با توجه به نیویورک تایمز. (مایکروسافت کاهش یافته است به نظر و کاخ سفید نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر.)

متعلق به ByteDance یک پکن-بر اساس تکنولوژی شرکت Infinite مورد توجه قرار گرفته و از تهمت و دولت و همچنین بخش های دیگر دولت به دلیل نگرانی آن هستیم تا اطلاعات آمریکایی است که می تواند تبدیل به دولت چین. آمریکا ارتش و نیروی دریایی را ممنوع اعلام کرد اعضای خدمات از دانلود برنامه به دولت صادر گوشی های. در اوایل این ماه در مجلس نمایندگان آمریکا رای به نوار استفاده از Infinite در همه دولت صادر گوشی های. این مجلس است که انتظار می رود به تصویب اندازه گیری. تهمت و دولت نیز با توجه به ممنوعیت از نرم افزار است.

از ما نیست و به تنهایی در آن نگرانی. هند در حال حاضر ممنوع Infiniteو استرالیا نیز با توجه به مسدود کردن نرم افزار.

افزایش نگرانی ها می آیند به عنوان Infinite می بیند محبوبیت خود را منفجر شود. برنامه بدست افزایش جدید از این بیماری همه گیر کوروناویروسنقاشی در مردم به دنبال فرار از خستگی از مستند. دانلود شده است بیش از 2 میلیارد بار با توجه به تحقیقات شرکت سنسور برج با 623 میلیون نفر در نیمه اول این سال است. هند بوده و بزرگترین بازار پس از برزیل و آمریکا. (Infinite در دسترس نیست در چین که در آن ByteDance توزیع داخلی نسخه به نام Douyin.)

در یک حرکت است که می تواند صاف چیز بیش با برخی از قانونگذاران Infinite در جولای 22 گفت: این طرح به استخدام 10000 نفر در آمریکا در طول سه سال آینده. این شرکت گفت: این امر اضافه کردن نقش مهندسی فروش محتوای اعتدال و خدمات به مشتریان در کالیفرنیا و نیویورک تگزاس فلوریدا و تنسی.

Infinite نیز به حالت تعلیق مذاکرات به خانه خود را بین المللی دفتر مرکزی آن در انگلستان وجود نگرانی در مورد یک جنگ تجاری بین بریتانیا و چین با توجه به نگهبان.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: چرا ما ممکن است سعی کنید به ممنوعیت Infinite

6:28

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن در مورد سیاسی واکنش در برابر Infinite:

چرا تهمت دولت نگران Infinite?

سیاستمداران نگران هستند که دولت چین می تواند با استفاده از ویدئو برنامه برای جاسوسی بر شهروندان ایالات متحده. در مصاحبه با فاکس نیوز که به پخش جولای 6, وزیر امور خارجه, Mike Pompeo گفت: کاربرانی که این برنامه را دانلود کنید در حال قرار دادن "اطلاعات خصوصی در دست حزب کمونیست چین." مغلوب ساختن پیشی جستن ذکر یک دلیل متفاوت: تنبیه چین برای پاسخ به coronavirus. در مورد خواسته Pompeo اظهارات تهمت تایید ما است و با توجه به یک Infinite بان. "این یک کسب و کار بزرگ" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در طول یک مصاحبه با خاکستری تلویزیون. "چه اتفاق افتاده است با چین با این برنامه آنچه را که آنها انجام داده ام برای این کشور و کل جهان شرم آور است."

cnet-china-package-logo-badge-square

نسل چین CNET سری که به نظر می رسد در زمینه فن آوری که در آن کشور است که به دنبال یک موقعیت رهبری.

برت پیرس/CNET

مغلوب ساختن پیشی جستن و Pompeo اظهارات پس از Infinite کاربران و طرفداران K-pop گفت که آنها کمک به از بین بردن حضور و غیاب در یک ماه ژوئن ریاست جمهوری تجمع در Tulsa, اوکلاهما با رزرو هزاران بلیط آنلاین با قصد حضور در. مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان قابل مشاهده حضور در Infinite, پس از ممنوعیت این برنامه همچنین می تواند کار در برابر رئیس جمهور در انتخابات سال است.

در جولای 12, کاخ سفید تجارت مشاور پیتر ناوارو گفت: فاکس کسب و کار است که Infinite و پیام برنامه WeChat "بزرگترین اشکال سانسور در سرزمین اصلی چین" و انتظار "قوی عمل در آن است." او مشخص نیست اگر ممنوعیت آمد.

Infinite دسترسی ما به اطلاعات کاربران را به خوبی ممکن است ارزش بررسی است. همیشه وجود خواهد داشت نگرانی هنگامی که نرم افزار از شرکت های خارجی جمع آوری مقادیر زیادی از داده های کاربر و گفت: tech کارشناس سیاست بتسی کوپر مدیر Aspen سیاست Hub.

اما او افزود: "این معلوم نیست چقدر تلاش دولت قرار داده خواهد شد در واقع به بررسی جدیت خاص نگرانی های امنیتی با برنامه در مقابل با استفاده از این به عنوان یک تهدید برای ژئوپلتیک گسترده تر اهرم."

چگونه Infinite پاسخ?

نگرانی در مورد حفظ حریم خصوصی و امنیت ملی نیست جدید به Infinite و آن را تلاش برای عقب راندن برابر سیاسی موشکافی. در سال 2019 وبلاگ پست Infinite گفت: همه ما کاربر داده های ذخیره شده در ایالات متحده با یک پشتیبان در سنگاپور است. Infinite نیز گفت: مراکز داده ها در خارج از چین است که هیچ یک از داده های خود را منوط به قانون است.

"Infinite است که به رهبری آمریکا مدیر عامل شرکت با صدها نفر از کارکنان و رهبران کلیدی در سراسر ایمنی و امنیت محصول و سیاست عمومی در اینجا در ایالات متحده" یک Infinite سخنگو در بیانیه ای گفت: پرداختن به Pompeo نظرات. "ما هرگز ارائه اطلاعات کاربر به دولت چین و نه می توانیم فراموش بنابراین اگر خواسته."

می تواند ما را ByteDance فروش آن ما عملیات است ؟

در کل دولت فدرال می تواند تقاضای فروش یک شرکت از طریق کمیته سرمایه گذاری خارجی در ایالات متحده است. این پانل بخشی از وزارت بازرگانی ایالات متحده در حال حاضر در حال بررسی Infinite با توجه به نگرانی های امنیت ملی. این تحقیقات اولین گزارش در نوامبر سال 2019 می تواند تا پایان نیاز به تغییرات Infinite قابل توجهی عملیات در داخل ایالات متحده از جمله فروش آن در ایالات متحده عملیات.

کمیته صلاحیت به دلیل آن بررسی خارجی مالکیت و کنترل شرکت ها در ایالات متحده است. ByteDance کردم خود جای پایی در ایالات متحده زمانی که آن را خریداری موسیقی.ly یک شرکت آمریکایی است که ByteDance به دست آورد و در سال 2017 به 800 میلیون دلار و پس از آن rebranded به عنوان Infinite. کسب کمک Infinite به دست آوردن کشش با ما است.

تاپیک اخیر سابقه برای شرکت های چینی فروش بخش کسب و کار خود. در ماه مارس شرکت چینی Kunlun موافقت با فروش آن سهام کنترل در دوستیابی گی برنامه Grindr پس از این کمیته مطرح شده و نگرانی های امنیت ملی.

وجود دارد راه های دیگر دولت آمریکا می تواند به دور Infinite?

دولت همچنین می توانید سعی کنید برای پیدا کردن یک قانونی به دلیل درخواست که اپل و گوگل جلو Infinite خود را از فروشگاه برنامه های به گفته تحلیلگران. و این شرکت می تواند قرار داده تا مبارزه.

"فناوری جامعه خواهد بود بسیار مردد به رفتن همراه با این برنامه بان کی مون" گفت: Wayne لام مستقل تحلیلگر فناوری. "این مجموعه یک سابقه برای دولت به ممنوعیت برنامه های دیگر و یا حتی برای جهانی دیگر برنامه های به غیر قابل دسترس به بازار ایالات متحده."

حتی اگر برنامه ممنوع شد کاربران می توانید با نصب نرم افزار بر روی دستگاه های آندروید بدون نیاز به دانلود آنها از Google Play Store گفت: Carolina Milanesi یک تکنولوژی تحلیلگر در استراتژی های خلاق.

"من نمی دانم که در آن نقطه شما چگونه پلیس که" Milanesi گفت.

وزارت بازرگانی ایالات متحده نیز می تواند قرار داده Infinite در آن "نهاد" لیست محدود کردن این شرکت دسترسی به فناوری ایالات متحده, او گفت:. چینی با تکنولوژی شرکت Huawei در حال حاضر در این لیست است. اضافه کردن Infinite به لیست به معنی برنامه نمی توان اجازه داد در گوگل یا اپل فروشگاه, او گفت:.

لام گفت که دولت آمریکا می تواند در جلوگیری از ترافیک به Infinite اما که چنین رویکردی خواهد بود "بعید است به موفقیت با توجه به سیستم های قانونی است."

نیویورک تایمز به نقل از افراد آشنا با این مذاکرات گزارش داد که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به دنبال ایجاد یک حرکت در برابر Infinite تحت اضطراری بین المللی اقتصادی قدرت عمل می کنند. که قانون اجازه می دهد تا رئیس جمهور برای تنظیم تجارت بین المللی پس از اعلام اضطراری ملی در واکنش به هر گونه غیر عادی و یا فوق العاده تهدید برای ما.

می تواند دولت یاغی استفاده از یک برنامه خاص?

دولت دارای قدرت محدود را غیر قانونی هر قطعه خاص از نرم افزار مانند یک برنامه. اما آن را به طور بالقوه می تواند لابی در کنگره به تصویب قانونی که اهداف Infinite گفت: Kurt Opsahl مشاور عمومی در بنیاد مرز الکترونیک یک گروه مدافع.

در حال حاضر Opsahl گفت: "هیچ قانون وجود دارد که اجازه دولت فدرال به ممنوعیت عادی آمریکایی با استفاده از یک برنامه است."

کشورهای دیگر آیا ممنوعیت برنامه های خاص و برخی از توانایی مسدود کردن آنها را از کار در اینترنت در سطح شبکه. این خواهد بود بسیار دشوار است برای به انجام رساندن در آمریکا گفت: Arturo Filasto از بنیانگذاران باز رصدخانه از تداخل شبکه که تجزیه و تحلیل سانسور اینترنت در کشور در سراسر جهان است. "وجود دارد هیچ مرکزی محل که در آن شما می توانید بروید و پیاده سازی یک واحد فیلتر استراتژی مانند وجود دارد که در مکان هایی مانند چین و ایران" Filasto گفت.

به جای آن دولت را مجبور به سفارش همه Isp ها در این کشور برای جلوگیری از برنامه. حتی اگر همه آنها با پیروی از سفارش, هیچ تضمینی وجود ندارد که Infinite نمی خواهد پیدا کردن یک راه برای گرفتن اطراف آن مسدود کردن تلاش های Filasto گفت.

برای تلفن های موبایل مانند ممنوعیت خواهد بی درنگ چالش ها توسط Infinite و فروشگاه برنامه است. آنچه را که آنها به احتمال زیاد انجام دهید ؟

هر سناریو را ایجاد فرصت برای چالش های قانونی. یک قانون یا فرمان اجرایی که اهداف Infinite می تواند خار یک چالش تحت متمم اول قانون اساسی Opsahl گفت. چالش ها خواهد بود بر اساس قبلی احکام دادگاه که نشان می دهد "کد سخنرانی" Opsahl گفت. این حکم شامل برنشتاین v. DOJ که در آن دادگاه یک دانشمند کامپیوتر بود متمم اول قانون اساسی حق انتشار یک الگوریتم رمزنگاری.

علاوه بر این اپل و گوگل می تواند فشار بر روی هر دستور به حذف Infinite خود را از فروشگاه برنامه های به چالش کشیدن یک پتانسیل اجرایی سفارش و یا هر گونه جریمه شارژ توسط وزارت بازرگانی پس از قرار دادن Infinite در نهاد لیست.
tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب