همه چشم شده اند در ستاره فوتبال تام بردی از او اعلام کرد خروج خود را از میهن پرستان جدید انگلستان تیم در ماه گذشته. بردی و بقیه از لیست خانواده استفاده می شود به این نوع از توجه مداوم هر چند که آنها هیچ غریبه ای به زندگی در محل موردتوجه وتماشای عموم.

به طور طبیعی, طرفداران فکر می کنم آنها خیلی ایده خوب از چه بردی و سوپر, همسرم, Gisele Bündchen مانند در پشت درهای بسته از آنها را دیده ام خیلی از زن و شوهر در طول سال. براد می گوید زمان آن را برای مردم خود را به تجدید نظر مفاهیم preconceived.

بردی به تازگی صحبت کرد در طول یک SiriusXM مصاحبه در آوریل 8 و گفت: Howard Stern که همسر خود را “متفاوت” از نحوه درک عمومی خود را به, نیویورک پست گزارش.

Bündchen شده است با بردی بیش از یک دهه در حال حاضر, بنابراین آن را بی خطر می گویند که بردی می داند که همسر خود را مانند پشت دست خود را.

مشاهده این پست در Instagram

بیایید همه با هم در یک جهانی مدیتیشن امشب, مارس 4th, برای ارسال انرژی از عشق و صلح و آرامش و آزادی و شفا برای همه موجودات روی زمین است. آن را تنها 20 دقیقه است. بیایید پیوستن به قلب و ذهن ما در ارسال این انرژی مثبت را به جهان است. ما قوی تر زمانی که ما با هم می آیند زمان: 7:45 pm PST 10:45 pm EST 11:45 pm سائو پائولو, برزیل 🙏❤🌍✨ Vamos nos, reunir, em uma meditação جهانی hoje, 4 de abril, para enviar energias de amor, paz, harmonia, liberdade e cura para todos os, seres na Terra. سن apenas 20 minutos. Vamos juntar nossos کرکس e mentes ao enviar essa energia positiva para o mundo. Somos mais fortes quando nos unimos. Horário: 23h45 سائو پائولو, برزیل

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط مسابقه (@gisele) on

“او احتمالا بسیار متفاوت از مردم چگونه خواهد احتمالا او را چه شده است به تصویر کشیده شده به عنوان یک مدل مد” بردی گفت. او بیشتر نشان داد که سوپر شریک است “معنوی زن است.”

بردی گفت که او 39 ساله همسر شیوه های مراقبه به طور منظم و “معتقد است که در تلاش برای التیام خودش است.”

gisele bündchen and tom brady

چلپ چلوپ اخبار

شخصی که تکامل معنوی ایجاد می کند و حتی بیشتر به اشتراک گذاشته شده رشد بردی و Bündchen ازدواج و خانواده است. بردی اعتراف کرد که زندگی شخصی او نیست همیشه به عنوان آسان به عنوان all-star ورزشکار زندگی در این زمینه که او تغییر تمرکز خود را به کار بر روی ارزش نهادن به خانواده به عنوان آنجا که فوتبال.

gisele bündchen

چلپ چلوپ اخبار

“وجود دارد یک زن و شوهر از سال پیش او نیست احساس من این کار را انجام بخشی از من برای خانواده” بردی گفت. “او احساس می کردم که من می خواهم فوتبال بازی تمام فصل و او را به مراقبت از خانه و سپس همه ناگهانی زمانی که فصل به پایان می رسد که من می خواهم می خواهم, ‘بزرگ, اجازه دهید من به همه من دیگر فعالیت های کسب و کار. اجازه دهید من به من آموزش فوتبال.’ و او نشسته وجود دارد رفتن, ‘هنگامی که شما در حال رفتن به انجام کارهای خانه ؟ هنگامی که شما در حال رفتن به گرفتن بچه ها به مدرسه و انجام این کار؟”

tom brady and gisele bündchen

چلپ چلوپ اخبار

بردی از آنجا که Bündchen کلمات را در نظر میگیرد و به طور مداوم مشغول به کار در بهتر بودن شوهر و پدر به بچه های بنیامین و ویویان. بردی همچنین سهام یک پسر با دوست دختر سابق, Bridget Moynahan.

tom brady

چلپ چلوپ اخبار

42 ساله ورزشکار به تازگی به اشتراک گذاشته یک عکس شیرین از او Bündchen و سه تا از بچه ها در Instagram برای تعطیلات عید پاک است. او عنوان مبالغ ارزش خود را از خانواده کاملا: “این عید پاک بوده است که واقعا منحصر به فرد. من فکر کردم امروز صبح از نحوه اشتغال از زندگی من اغلب نگه می دارد من از شناخت ساده ترین و لحظات شاد در طی یک سال است. مثل این است که احاطه شده توسط خانواده های غروب زیبا و تحقق این لحظات هستند که مهم ترین به من. نعمت از خانواده ما به شماست!”

چه چیزی شما فکر می کنم تام بردی و Gisele Bündchen ازدواج? اجازه دهید ما می دانیم که افکار خود را در نظرات زیر!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im