34 بهترین بازی PS4 برای سال 2020 - CNET

این پلی استیشن 5 خواهد شد ورود قبل از پایان سال 2020 است. اما این بدان معنا نیست که شما باید رها پیر وفادار. د

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 26 تیر 1399

این پلی استیشن 5 خواهد شد ورود قبل از پایان سال 2020 است. اما این بدان معنا نیست که شما باید رها پیر وفادار. در حال حاضر پلی استیشن 4 یکی از بهترین کاتالوگ در کنسول تاریخ است. شما احتمالا باید امکان استفاده از آن است.

فقط نگاهی به کتابخانه غنی از بازی AAA انحصاری برای PS4: Spider-Man, Bloodborne, The Last of Us Part 2 خدای جنگ. لیست در می رود و در و ما حتی در بدست آغاز شده در کراس پلت فرم عناوین و یا لیست گسترده ای از هند نیز در دسترس است.

بنابراین مطمئن شوید که شما می توانید صبر کنید تا بعد از این سال هنگامی که PS5 منتشر شده استاما شما می تواند از دست رفته برخی از بهترین بازی ها تا کنون ساخته شده است.

قبل از اینکه شما خریداما زیر را در نظر بگیرید:

  • ما شامل لینک به نسخه دیجیتال از هر بازی در پلی استیشن, فروشگاه آنلاین اگر شما نمی خواهید دیسک نسخه آن به فروش می رسد در ارتباط خرده فروشان از طریق دکمه قرمز.
  • Apex افسانه رایگان است را به بازی (برای پلی استیشن پلاس مشترکین) فقط با استفاده از دیجیتال که لینک آن را دانلود کنید.
  • در علاوه بر این به مباحث مانند Apex افسانه Fortnite و Call of Duty: Warzone مشترکین برای پلی استیشن به علاوه دو بازی رایگان در هر ماه. آن را خوب اما نسبتا ناشی از خست هنگامی که قرار داده در مقابل ایکس باکس بازی تصویب نهایی مجموعه ارائه می دهد که مشترکان باز کردن دسترسی به ده ها تن از بازی ها.
  • تقریبا تمام بازی PS4 باید قابل پخش در PS5 بنابراین هر سرمایه گذاری شما در این بازی باید با انتقال به راحتی اگر و هنگامی که شما ارتقاء به کنسول جدید.

با کسانی که هشدارهای در محل... به بازی.

در اینجا برخی از مورد علاقه ما بازی PS4 در حال حاضر در دسترس است.

شبح از تسوشیما

Sucker Punch/تصویر توسط شان کین/CNET

دیدن نسخه دیجیتال در فروشگاه پلی استیشن.

شبح از تسوشیما است و در عین حال یکی دیگر از جهان باز سوسیس از Sucker Punch Productions, یکی از سازگار ترین حزب اول studios تحت سونی گسترده چتر.

مجموعه ای در ژاپن در اولین تهاجم مغولان در 1270, شبح تسوشیما ممکن است به قرض گرفتن به شدت از جهان باز استعارههای دیده می شود از دیگر عناوین برتر -- اما آن را هنوز هم یک زن ساخته شده بازی های ویدئویی. واقعی بصری swansong برای PS5. دیدن رمز روح تسوشیما نقد و بررسی.

اکتیویژن

دیدن نسخه دیجیتال در فروشگاه پلی استیشن

بی پایان آنلاین گفتمان در مورد آن مشکل کنار Sekiro: سایه ها دو بار می میرند یکی دیگر از شاهکار از Dark Souls خالق FromSoftware.

Sekiro سهام کمی از DNA ساخته شده است که Dark Souls بسیار قانع کننده است, اما آن را کاملا یک نام تجاری جدید جانور حتی بیشتر متمایز از ارواح سری از Bloodborne. آن نیاز به یادگیری یک کل جدید skillset (عمدتا parrying) اما آن را به ارزش اولیه درد. دیدن رمز Sekiro: سایه ها دو بار می میرند نقد و بررسی.

سانتا مونیکا استودیو

دیدن نسخه دیجیتال در فروشگاه پلی استیشن

این یک اختراع مجدد کامل برای یکی از پلی استیشن را سازگار ترین سری.

خدای جنگ بسیار خوب است. جدید مبارزه با سیستم طول می کشد در حالی که برای دریافت استفاده می شود اما پس از آن کلیک آن را واقعا کلیک. خدای جنگ مطلق ویترین برای پلی استیشن 4 (و به خصوص پلی استیشن 4 طرفدار). دریافت که چیزی رفتن در 60 فریم در هر ثانیه است. شما باید خودتان یک زمان خوب است. دیدن رمز خدای جنگ را نقد کنید.

Respawn Entertainment

دیدن نسخه دیجیتال در فروشگاه پلی استیشن

خب این بازی از هیچ جا آمد.

Apex افسانه است این بازی هیچ کس را دیدم آیند. در سال 2018 Fortnite به معنای واقعی کلمه حکومت ما فرهنگی جهان اما در حال حاضر موقعیت خود را در بالای نبرد رویال نوع به چالش کشیده شده توسط Apex افسانه ها و با همین دلیل خوب. طراحی شده توسط تیم هسته ای مسئول ندای وظیفه 4: جنگ های مدرن و اخیرا عالی Titanfall سری Apex افسانه فقط احساس خیلی خوب و دقیقه به دقیقه. نگاه برای این بازی به اطراف چوب. دیدن رمز Apex Legends نقد و بررسی.

چریکی بازی

دیدن نسخه دیجیتال در فروشگاه پلی استیشن

افق: صفر سحر است مانند بازی های ویدئویی: The Greatest Hits.

این آلاینده ماموریت ساختار Witcher 3, Metroid Prime-سبک اسکن Tomb Raider-esque تعظیم و فلش و بقا است.

و آن را به fricken' دایناسورها ربات با fricken' پرتوهای لیزر.

آن را نیز -- به نحوی -- بافت آن مضحک بالا مفهوم به یک داستان است که نه تنها کار می کند اما در واقع فوق العاده قانع کننده مؤثر و امکانات عالی نوشتن و لایه شخصیت.

این مسلما بهترین بازی بر روی پلی استیشن 4. دیدن رمز افق: صفر فجر را نقد کنید.

FromSoftware

دیدن نسخه دیجیتال در فروشگاه پلی استیشن

FromSoftware را ندارد, بد بازی های ویدئویی است. آن را می سازد کلاسیک, سنگ, سرد کلاسیک یکی پس از دیگری.

اما Bloodborne ممکن است بهترین FromSoftware بازی نشده است.

یک نام تجاری جدید جهان, سریع ء مبارزه با سبک سرشان به خوبی طراحی شده و محیط های زیبا دشمن طراحی شده است. Bloodborne دشوار است, اما آن را به شدت پرارزش است. مهمتر از آن یک نقطه ورود به "روح" نوع. دیدن رمز Bloodborne را نقد کنید.

CD Projekt Red

دیدن نسخه دیجیتال در فروشگاه پلی استیشن

The Witcher 3 است با شکوه.

ذهن bendingly عظیم جهان باز است که به نوعی قربانی نمی عمق. بصری با شکوه. همچنین ویژگی های شگفت انگیزی خوب نوشتن و یک ماموریت ساختار است که باعث سنتی سمت ماموریت احساس معنی دار است.

آماده به فداکاری های زیادی از زندگی خود را به این نجوا می باشد. دیدن رمز Witcher 3 نقد و بررسی.

Kojima Productions/Konami

دیدن نسخه دیجیتال در فروشگاه پلی استیشن

از یک داستان سرایی دیدگاه Metal Gear Solid V یک, وحشیانه, ناتمام ظروف سرباز یا مسافر.

اما حتی مهم نیست.

چون مطلق هسته ای از Metal Gear Solid 5-تا این لحظه-به-لحظه موش و گربه بازی فرار از ماموران -- فقط و مکانیکی متراکم و جلا.

Metal Gear Solid است که به طور همزمان در دسترس ترین Metal Gear بازی تا کنون ساخته شده و پیچیده ترین. من هنوز خاراندن سر من به عنوان به چگونه آنها را به دست آورد که.

این بازی از بازی های ویدئویی. دیدن رمز بازی Metal Gear Solid V: The Phantom Pain را نقد کنید.

برادران وارنر/تصویر توسط CNET

دیدن نسخه دیجیتال در فروشگاه پلی استیشن

Mortal Kombat است که هنوز هم لگد زدن و برخی ممکن است بگویند بهتر از همیشه است. چشم پوشی است. Once upon a time مورتال کمبت بود و غلط انداز ultraviolent رقیب والا Street Fighter II. در حال حاضر آن را دیدنی و جذاب بازی مبارزه در حق خود با مجموعه خود را از نقاط قوت. این بهترین مورتال کمبت بازی به تاریخ. دیدن رمز مورتال کمبت 11 نظر.

Psyonix/تصویر توسط مارتین تیلور/CNET

دیدن نسخه دیجیتال در فروشگاه پلی استیشن

موشک لیگ فوتبال با ماشین و این خیلی خوب است من حتی نمی تواند آن را باور وجود دارد در این شکسته فاسد جهان است.

آن را کاملا به عنوان محبوب در مقایسه با زمانی که آن را در ابتدا منتشر شد و همه رفتن اما موشک لیگ هنوز یک هسته جامعه است.

و بازی این است که فقط تا بلافاصله سرگرم کننده است. بنابراین شما احتمالا باید آن را بازی کند. دیدن رمز موشک لیگ نقد و بررسی.

Naughty Dog

دیدن نسخه دیجیتال در فروشگاه پلی استیشن

بازی Uncharted 4 نیست قوی ترین مطلب در این مجموعه (که هنوز هم نوار-تنظیم Uncharted 2) اما آن را هنوز هم یک معیار در داستان سرایی بصری تعالی.

آن را کمی بیش از حد طولانی با راه بیش از حد بسیاری از تیراندازی بخش اما بازی Uncharted 4 آیا واقعا برخی از زمین شکستن چیزهایی که از نظر تصویری بازی داستان سرایی.

و این یکی از زیبا ترین بازی ها تا کنون ساخته شده است. دیدن رمز بازی Uncharted 4: A thief's End را نقد کنید.

شاهد

Jonathan Blow

دیدن نسخه دیجیتال در فروشگاه پلی استیشن

شاهد طراحی شده است به شما احساس مانند یک ادم سفیه و احمق کامل.

در یک راه خوب.

شما می دانید که چگونه بازی مانند Wii و موبایل و کامپیوتر مرتب کردن بر اساس, راهنمای پیشرفت خود را به آرامی به شما آیتم هایی که عمل مانند کلید برای باز کردن قفل با نام تجاری جدید مناطق ؟

شاهد است که مراسم آشتی ترتیب دادند که تنها آن را ارتقاء واقعی خود مغز است. با پازل.

این بازی است که بسیار خوب است. دیدن رمز شاهد نقد و بررسی.

Bethesda

دیدن نسخه دیجیتال در فروشگاه پلی استیشن

عذاب بسیار خوب است. این است که در واقع تاسیس شده است. این راه اندازی مجدد حق ندارد به عنوان خوب به عنوان آن است. آن harks به یک نوع متفاوت از تیرانداز اول شخص. آن را در مورد گرفتن نزدیک و شخصی با هیولا-شیاطین و ریختن آنها در قسمتهای داخلی آغشته به خون کف. دیدن رمز رستاخیز را نقد کنید.

PlatinumGames/Square Enix

دیدن نسخه دیجیتال در فروشگاه پلی استیشن

Nier: اتوماتیک منتشر شد و در همان سال به عنوان بازی مانند نفس وحشی, ماریو اودیسه و افق: صفر, سپیده دم, اما افرادی وجود دارند که فکر می کنم Nier: ماشینها بهتر بود از همه کسانی که در بازی های ویدئویی.

من مخالفم اما حتی در آینده نزدیک به این سطح از کیفیت شدید است. Nier: اتوماتیک سزاوار توجه خود را به حداقل. آن را بسیار خوب است. دیدن رمز Nier: اتوماتیک بررسی است.

کپکام

دیدن نسخه دیجیتال در فروشگاه پلی استیشن

هر چند رزیدنت ایول عالی می شود دوباره. وجود یک چرخه.

Resident Evil 2: عالی. Resident Evil 4: بسیار عالی.

Resident Evil 5 را از طریق 6: نه عالی.

Resident Evil 7: بسیار عالی.

آن را بزرگ برای دیدن پدربزرگ از بازی ویدیویی ترسناک مجموعه های خود را به بهترین حالت آن است. این بازی است ، خودتان را کنترل کنید. دیدن رمز رزیدنت ایول 7 نقد و بررسی.

Respawn Entertainment/EA

دیدن نسخه دیجیتال در فروشگاه پلی استیشن

فقط وقتی که شما فکر آن را بی خطر برای نوشتن اول شخص تیرانداز به عنوان یک نوع پیش پا افتاده عاری از نوآوری همراه می آید Titanfall 2. Titanfall 2 مانند هر دیگر تیرانداز به جز دیوار در حال اجرا دو پریدن تبدیل به روبات غول پیکر و آه...

در واقع آن را مانند یکی دیگر از تیرانداز در همه. به همین دلیل آن را بسیار بزرگ است. دیدن رمز Titanfall 2 نقد و بررسی.

FromSoftware

دیدن نسخه دیجیتال در فروشگاه پلی استیشن

Dark Souls 3 مثل همه ارواح تاریک بازی است که طعم به دست آورد. اما هنگامی که شما به دست آوردن است که طعم و مزه هر چیز دیگری است و خاکستر در دهان خود.

این بازی ها خوب هستند.

Dark Souls 3 بزرگ است زیرا آن را تصفیه و مدرن و حذف بسیاری از clunk از Dark Souls. همچنین ویژگی های برخی از بهترین طراحی سطح در هر "روح" بازی به تاریخ. دیدن رمز Dark Souls 3 نقد و بررسی.

Playdead

دیدن نسخه دیجیتال در فروشگاه پلی استیشن

در داخل کوتاه است اخلال و با شما باقی می ماند طولانی پس از شما انجام می شود.

این واقعا یکی از کسانی که فراموش نشدنی تجربه بازی. برای توضیح بیشتر خواهد آن را از بین بردن. فقط می دانم که آن را جلا هوشمند منحصر به فرد و جالب: آن را به خوبی ساخته شده است "چیزی" است که شما باید تجربه. (توجه داشته باشید که نسخه خرده فروشی, مربوط به زیر می آید بسته بندی شده با برزخ عالی دیگر-البته کوتاه -- بازی.) دیدن رمز در داخل نقد و بررسی.

کپکام

دیدن نسخه دیجیتال در فروشگاه پلی استیشن

شکارچی هیولا: این بچه های جدید در بلوک.

در بسیاری از راه های آن احساس می کند مانند یک آینده برای جهان هیولا سری که همواره در ژاپن است اما تنها flirted با موفقیت در غرب است.

در حال حاضر آن را احساس می کند مانند هر کس صحبت کردن در مورد شکارچی هیولا و با همین دلیل خوب. در آن طول می کشد آنچه که ما در حال حاضر دوست دارم در مورد شکارچی هیولا می سازد و آن را قابل دسترس بیشتر و... بزرگتر است. ما شده ایم با استفاده از به بازی شکارچی هیولا در underpowered دستی. بازی آن را در یک پسر بزرگ کنسول فقط طول می کشد هیولا شکارچی به استراتوسفر است. دیدن رمز شکارچی هیولا: دنیا نقد و بررسی.

Bethesda/id نرم افزار

دیدن نسخه دیجیتال در فروشگاه پلی استیشن

عذاب ابدی قوانین. آن را بسیار در ورید از عذاب راه اندازی مجدد راه اندازی شد در سال 2016 اما این یک چیز خوب است. ما آن را می گویند ترین فلز بازی ها تا کنون ساخته شده است.

سرد شده شامل همه روش های جدید مانور در طول بازی insanely خشونت آمیز جهان. بسیار چیزهای سرد. دیدن GameSpot عذاب ابدی را نقد کنید.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب