این جدید 'مستقل' 5G شبکه برگ 4G پشت

وودافون است showcasig یک به اصطلاح "مستقل" شبکه 5G در دانشگاه کاونتری و امیدوار است این کمک خواهد کرد که از

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 13 تیر 1399

وودافون است showcasig یک به اصطلاح "مستقل" شبکه 5G در دانشگاه کاونتری و امیدوار است این کمک خواهد کرد که از بند باز کردن به پتانسیل کامل تکنولوژی.

تا به حال تجاری 5G شبکه استقرار داشته اند به اهرم موجود 4G زیرساخت ها و استفاده شده است و عمدتا به ارائه سرعت سریع تر و یک اتصال قابل اعتماد تر برای مشتریان.

با توجه به وودافون بریتانیا افسر ارشد فناوری اسکات خرده این است که "تنها نوک کوه یخ" از آنچه 5G می توانید انجام دهید - ارائه برخی از قابلیت های 5G است که تا به حال بسیار مورد توجه است اما هنوز رتبهدهی نشده است شده است به زندگی به ارمغان آورد.

به جای تکیه بر شبکه 4G LTE مستقل 5G شبکه های چنین به عنوان یکی از در حال حاضر در محل در دانشگاه کاونتری با استفاده از جدید شبکه زیرساخت برای ارائه اتصال. و شکستن رایگان از 4G می آید با برخی از مزایای اضافی.

لبه محاسبات است به احتمال زیاد به افزایش از مستقل 5G به عنوان تجهیزات جدید به ارمغان می آورد قدرت محاسباتی نزدیک به کاربر در کاهش زمان تاخیر و سرعت بالا برنامه های کاربردی.

این تکنولوژی همچنین اجازه خواهد داد که برای شبکه های برش. داشتن یک شبکه اختصاصی به طور موثر به این معنی است که بخشهایی از آن شبکه می تواند به طور انحصاری اعطا شده به مشتریان برای مقاصد خاص مانند متصل اتومبیل و یا IoT برنامه های کاربردی.

شبکه برش بنابراین تضمین درجه ای از قابلیت اطمینان و زمان تاخیر کم و حتی در مناطق شلوغ که می تواند یک تعویض بازی در صنایعی مانند تولید.

در این آلیسون Gingell ساختمان در کاونتری دانشگاه پردیس فن آوری استفاده می شود برای پشتیبانی از واقعیت مجازی مبتنی بر آموزش دانشجويان پرستاری و بهداشت حرفه ای در بیمارستان های محلی.

جان Latham, دانشگاه کاونتری معاونت گفت: "به عنوان اولین دانشگاه در انگلستان به این مرحله از فناوری 5G است و اولین گام در این سفر ما را به ایجاد یک 5G پردیس و ما به زودی قادر خواهد بود به نشان می دهد چگونه ما را از استفاده از این فن آوری برای به حداکثر رساندن پتانسیل از واقعیت مجازی برای آموزش سلامت و علوم زندگی دانش آموزان است."

وودافون تیم در حال حاضر با موفقیت انجام 5G end-to-end فراخوانی داده ها با استفاده از تازه ساخته شده مستقل 5G شبکه در دانشگاه پردیس.

شرکت مخابرات همکاری با اریکسون, MediaTek, Oppo و کوالکام برای تحویل شبکه در کاونتری. به طور خاص, Vodafone نصب اریکسون را 5G radio dot system در دانشگاه امکانات که در قالب 300 گرم آنتن های پهن باند تلفن همراه است که می تواند در داخل خانه به منظور تسهیل 5G شبکه.

همه اپراتورهای بزرگ در انگلستان (وودافون EE سه و O2) در حال حاضر راه اندازی یک شبکه 5G. در حال حاضر بسیاری نشان داده این تکنولوژی قابلیت برای صنعت اعم از آموزش از راه دور مبتنی بر واقعیت افزوده برای تولید خودرو. آن باقی مانده است دیده می شود که خواهد شد برای اولین بار به دنبال Vodafone سرب نسبت به مستقل 5G.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن