All-new Nissan Rogue مهندسی به زندگی خانوادگی راحت تر

15 ژوئن 2020 چه چیزی جدید: "خانواده hub" داخلی ارائه می دهد فوق العاده سودمند و آسایش برای همه کارکنان

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 26 خرداد 1399

چه چیزی جدید:

  • "خانواده hub" داخلی ارائه می دهد فوق العاده سودمند و آسایش برای همه کارکنان با در دسترس ویژگی های از قبیل 4-درب های هوشمند و کلید و سه منطقه کنترل آب و هوا
  • افزایش در دسترس ProPILOT کمک به ناوی-link استاندارد نیسان سپر ایمنی® 360, شارژ بی سیم و بی سیم اپل CarPlay® منجر سوئیت گسترده ای از نیسان هوشمند تحرک فن آوری
  • همه پلت فرم جدید با افزایش دینامیک رانندگی و یک محدوده در دسترس راننده-کمک امکانات ایجاد اعتماد به نفس الهام بخش تجربه رانندگی
  • 2021 نیسان Rogue مجموعه برای فروش در پاییز سال 2020

NASHVILLE, Tenn. – زمانی که نیسان شروع به طراحی 2021 سرکش آن پرفروش ترین مدل در صنعت بزرگترین بخش این شرکت متمرکز بر ارائه قابلیت انعطاف پذیری تکنولوژی و ایمنی با هدف به سادگی زندگی آسان تر است.

همه جدید Rogue متقاطع است که برای اولین بار از پنج جدید و یا دوباره طراحی نیسان مدل های که وارد تولید در سال آینده. آن به شرح زیر آلتیما بالعکس, Sentra و تیتان که تمام شد به تازگی دوباره طراحی.

"همه جدید Rogue بود که هدفمند طراحی شده برای دیدار با تمام نیازهای امروز خانواده جوان گفت:" مایک Colleran معاون ارشد رئیس جمهور, نیسان, ایالات متحده بازاریابی و فروش است. "Rogue در حال پخش است برای برنده شدن در کارهای متقاطع بازی با ایده آل ترکیبی از رسا طراحی و تکنولوژی پیشرفته و ایمنی و راحتی و تطبیق پذیری."

سطح بالایی از ایمنی موجود تکنولوژی

همه جدید سرکش ترین استاندارد های ایمنی فن آوری در آن کلاس1و آخرین مدل نیسان به ویژگی های نیسان سپر ایمنی 360 استاندارد در سراسر صف. نیسان سپر ایمنی 360 فن آوری شامل خودکار ترمز اضطراری با عابر پیاده, تشخیص نقطه کور و هشدار عقب عبور ترافیک هشدار لین خروج هشدار بالا پرتو کمک و عقب اتوماتیک ترمز. این 2021 Rogue نیز ارائه می دهد 10 استاندارد مکمل کیسه های هوا و تمدید ضربه گیر مناطق برای کمک به محافظت از سرنشینان.

در علاوه بر این به سپر ایمنی 360, بازی جدید Rogue نیز ارائه می دهد نیسان خلاقانه هوشمند راننده هوشیاری تکنولوژی و درب عقب هشدار به عنوان تجهیزات استاندارد در تمام سطوح درجه. همچنین در دسترس است نقطه کور مداخله و ترافیک نشانه به رسمیت شناختن. هوشمند و کروز کنترل است که شامل به عنوان بخشی از دسترس ProPILOT کمک به سیستم.

سرکش "خانواده Hub"

داخل 2021 Rogue درست است "خانواده هاب" طراحی شده برای ارائه آسایش و آب و برق برای همه در هر دو صندلی جلو و عقب.

برای مثال دسترسی به وسیله نقلیه با نیسان هوشمند کلید™ گسترش یافته است که به درب عقب و همچنین جلو. در حال حاضر یک راننده یا مسافر می تواند باز کردن یک درب عقب با لمس یک دکمه در عقب دستگیره درب (و یا باز کردن تمام درها با فشار دادن دو بار) به جای نیاز به باز کردن قفل با دکمه در جلو درب دستگیره.

عقب درهای خود را فوق العاده گسترده ای باز و نزدیک به 90 درجه آن را آسان تر برای به دست آوردن یک صندلی کودک در داخل یا خارج و همچنین کاهش نفوذ و رو. صندلی عقب ارائه می دهد انعطاف پذیر و راحت صندلی کودک نصب و راه اندازی در هر سه موقعیت صندلی – پس از بزرگسالان و یا کودکان بزرگتر می توانید نشستن در دو طرف یک مرکز قرار گرفته صندلی کودک.

جدید سرکش "پروانه" باز مقابل مرکز کنسول اجازه می دهد تا برای آسان "pass-بازگشت" دسترسی به سطر دوم. و با در دسترس از راه دور موتور شروع2 با هوشمند کنترل آب و هوا, پدر و مادر می تواند گرم یا سرد داخلی قبل از قرار دادن کودک در یک هوای سرد و یا داغ خودرو.

عقب صندلی راحتی امکانات عبارتند از استاندارد خمیده NASA-الهام گرانش صفر کم خستگی در ستون فقرات حمایت از صندلی و در دسترس صندلی داغ.3 و برای اولین بار Rogue مجهز به کلاس در دسترس-منحصر به فرد4 Tri-منطقه کنترل آب و هوا – معنی عقب صندلی سرنشینان می تواند خود را کنترل حرارت جداگانه از جلو راننده و مسافر کنترل. هر دو درب عقب نیز از ویژگی های موجود در کلاس منحصر به فرد pull-up چادر4 برای حذف ناخواسته نور مستقیم خورشید.

عقب محموله منطقه در دسترس است از طریق به تازگی در دسترس فعال حرکت درب عقب اتومبیل. هنگامی که در داخل و سرکش را دوباره طراحی تقسیم-n-پنهان® سیستم ارائه می کنند و ذخیره سازی امن برای دنده ضروری. همچنین داخلی سمت راست از منطقه محموله (پشت چرخ قوس) در نظر گرفته شده است برای تامین امنیت گسترده تر اقلام یا مواد غذایی مانند یک گالن شیر.

در دسترس پیشرفته متصل فن آوری

نیسان معتقد است که تکنولوژی باید زندگی را بهتر و راحت تر و بیشتر سرگرم کننده است.

رانندگان می توانند لذت بردن از سهولت اتصال بدون کابل. Rogue نیز ارائه می دهد در دسترس بی سیم اپل CarPlay® که در دسترس خواهد بود در مدت کوتاهی پس از راه اندازی5و اجازه می دهد تا راننده یا مسافر به آغاز CarPlay® در حالی که خروج خود را از iPhone ®خود را در جیب یا کیف کیسه – پس راننده و مسافران می توانند یکپارچه انتقال موسیقی خود را از تلفن به Rogue.

جدید بی سیم شارژر گوشی های هوشمند اجازه می دهد تا گوشی های با طیف وسیعی از اتهام قدرت برنامه های کاربردی (15 وات حداکثر) به اتهام در حالی که رانندگی. شارژر های نرم افزاری واقع در مرکز کنسول در مقابل الکترونیکی عیار اهرم و دوقلو cupholders. این کنسول همچنین خانه های USB نوع C و نوع شارژ پورت.

گرفتن اطلاعات خودرو نیز آسان 2021 سرکش صفحه نمایش دیجیتال ادغام شامل سه تکنولوژی بالا نمایش می دهد.

ترکیبی از تمام رنگ 10.8 اینچ سر تا صفحه نمایش 12.3 اینچی "Digital Dashboard" سنج خوشه و بزرگ شناور 9.0 اینچ صفحه نمایش صفحه نمایش لمسی اجازه می دهد تا رانندگان سرکش برای سفارشی کردن و افزایش تجربه رانندگی.

سر تا صفحه نمایش دیگر برای اولین بار سرکش طراحی شده است برای کمک به کاهش راننده حجم کار و استرس نگه داشتن محیط اطراف و جاده پیش رو در چشم در حالی که دسترسی به طیف وسیعی از اطلاعات خودرو. در 10.8 اینچ آن است که یکی از بزرگترین head-up نمایش در بخش.

زیر سر تا صفحه نمایش در پانل ابزار در دسترس است پیشرفته به طور کامل متر دیجیتال, صفحه نمایش, اندازه گیری 12.3 اینچ عرض (a 7.0-inch مرکز صفحه نمایش جایگزین قبلی 5.0 اینچ صفحه نمایش در پایین نمرات). ویژه با استفاده از طراحی پس زمینه گرافیکی, تصویر با کیفیت و کنتراست شده است تا حد زیادی افزایش یافته است. هر دو 12.3 اینچ و 7.0-inch متر صفحه نمایش به طور کامل قابل تنظیم اجازه می دهد رانندگان برای شخصی سازی اطلاعات و ظاهر به تنظیمات خود را.

سوم از سه Rogue دیجیتال نمایش واقع در مرکز گسترده پانل ابزار. وجود یک موجود 9.0 اینچ "شناور" صفحه نمایش لمسی را فراهم می کند واضح تصاویر برای ناوبری صوتی نمایش اطلاعات آب و هوا یکدفعه مانیتور و در دسترس پیشرفته هوشمند در سراسر مشاهده® نظارت بر. این 9.0 اینچ صفحه نمایش, بزرگترین سرگرمی صفحه نمایش در کلاس خود است.1

همه جدید Rogue نیز ارائه می دهد هر دو نقشه های گوگل و Waze با دستورات صوتی به کمک راننده سوئیچ بین برنامه ها برای دسترسی مورد نظر خود را مشاهده و از مسیر شرایط و یا برای جلوگیری از ساخت و ساز در مناطق.

جدید در دسترس ProPILOT کمک به ناوی-link

Rogue یکی از اولین وسایل نقلیه به ارائه نیسان ProPILOT کمک یک دست راننده-کمک فن آوری را کاهش می دهد که بدون هیچ زحمتی از stop-and-go بزرگراه رانندگی می کند و درایوهای های طولانی در بزرگراه آسان تر است. ProPILOT کمک ترکیبی از فرمان کمک و کروز کنترل هوشمند برای کمک به کنترل شتاب ترمز و فرمان در ترافیک سنگین و در بزرگراه.6

برای سال 2020 ProPILOT کمک شده است افزایش یافته است با استفاده از نسل بعدی رادار و دوربین های فناوری به ارائه نرم و صاف ترمز بهتر فرمان کمک به احساس و بهبود تشخیص عملکرد زمانی که وسایل نقلیه دیگر را به قطع خط.

علاوه بر این ProPILOT کمک به ناوی-link استاندارد سرکش پلاتین و در دسترس Rogue SL آوردن چند ویژگی جدید است. با لینک ProPILOT با کمک نیسان درب-به-درب سیستم ناوبری ناوبری نقشه ها در حال حاضر می تواند توانایی فعالانه کاهش سرعت برای آینده آزادراه منحنی و یا اتصالات و همچنین کمک به راننده آهسته برای آزادراه خروجی.

برای بزرگنمایی کلیک کنید

علاوه بر این, نگه داشتن زمان در توقف و رفتن ترافیک بزرگراه تغییرات از قبلی سه ثانیه تا 30 ثانیه (برای وسایل نقلیه با ProPILOT کمک به ناوی-link تنها) – اجازه می دهد خودرو را متوقف باقی می ماند و به طور خودکار ادامه بدون راننده بازنشانی عملکرد و یا ضربه زدن به پدال گاز. در نهایت با استفاده از ترافیک نشانه به رسمیت شناختن این سیستم همچنین می توانید به طور خودکار به روز رسانی این خودرو با سرعت وقتی سرعت حد بالا یا پایین می رود.

طراحی با حضور فرمانده

طراحی 2021 Rogue هر دو خارجی و داخلی منعکس کننده روح از خودرو – همه کاره, سرگرم کننده, مرزی و پرماجرا و همیشه rogue.

ماجراجویی-آماده خارجی ورزشی ترکیبی از قدرت با حق بیمه ،

این 2021 Rogue تصویب امضای نیسان عناصر طراحی مانند سقف شناور و تکامل V-motion پنجره مشبک و می افزاید: ویژگی های جدید هیجان انگیز از جمله منحصر به فرد چراغ جلو و شکل "U-شکل" bodyside برجسته. جدید چند سطح چراغهای LED با گسترش منطقه روشنایی استاندارد در تمام 2021 Rogue سطح کلاس و لهجه قدرتمند جلو پنجره مشبک طراحی شده است. چراغ مه چراغ های استاندارد SL و پلاتینیوم نمرات.

بدن خود اقدامات 1.5 اینچ کوتاه تر و 0.2 اینچ پایین تر از نسل قبلی سرکش اضافه کردن به نگاه از قدرت در حالی که همچنین افزایش رانندگی مانور. کلید آیرودینامیک امکانات عبارتند از "3D" تایر ضفلكترس در جلو و پایین فاسیا یک فعال دریچه شاتر برای کنترل جریان هوا به داخل محفظه موتور ویژه یک ستون شکل زیر را پوشش می دهد برای مدیریت جریان هوا در زیر خودرو و منحصر به فرد "پرده هوا" که دقیقا هدایت جریان هوا از جلو به طرف Rogue.

این 2021 سرکش خواهد شد ارائه شده در طیف گسترده ای از ترکیب رنگ از جمله – برای اولین بار – پنج دو تن ترکیبات.

مدرن, حق بیمه, داخلی

همراه با جدید سرکش "خانواده hub" قابلیت و حق نگاه و احساس 2021 چک تمام جعبه ها از نظر امکانات داخلی و تجهیزات برای هر روز و هر آخر هفته زندگی است.

وجود دارد در دسترس گرم جلو و صندلی های عقب, گرم خارج آینه و گرم فرمان – همراه با دو راننده حافظه صندلی. این موجود هوشمند در سراسر مشاهده® نظارت و استاندارد عقب صلیب هشدار ترافیک عقب و اتوماتیک ترمز کمک دریافت به روز در مسیر درست است.

جلو و عقب نیسان صفر گرانش صندلی راحت ارائه پشتیبانی که آیا مقصد نزدیک است یا دور. چرم-منصوب صندلی استاندارد در Rogue SL با لحافی نیمه چرم آنیلین-منصوب صندلی استاندارد در درجه پلاتین. سه رنگ داخلی گزینه های ارائه شده: ذغال سنگ ذغال سنگ خاکستری و قهوهای مایل به زرد.

در عقب ایده آل برای تعطیلات آخر هفته, ماجراهای یک تقسیم یک لمس برابر پایین صندلی با یک موجود از راه دور ویژگی های برابر فراهم می کند همه کاره محموله قابلیت. همراه با پیکربندی مجدد باری عقب منطقه شستشوی آسان بوش بار و كفپوش و در دسترس طراحی دوباره تقسیم-n-پنهان® و حرکت فعال Liftgate سرکش طراحی شده است برای کمک به خانواده ها را در تمام ماجراهای خود.

جدید الکترونیکی عیار طراحی حذف نیاز به تجهیزات مکانیکی تحت عیار اجازه می دهد فضای ذخیره سازی اضافی در زیر جدید "شناور" مرکز کنسول.

لیست طولانی از فن آوری های اضافی شامل استاندارد فشار دکمه شروع به عقب درب هشدار و آسان پر کردن تایر هشدار. NissanConnect® این برنامه شامل اپل CarPlay® و Android Auto™ استاندارد است و شامل® Bluetooth Hands-free تلفن سیستم Hands-free Text Messaging دستیار جریان های صوتی از طریق بلوتوث®, سیری® چشمان رایگان گوگل دستیار و SiriusXM® رادیو (SiriusXM® اشتراک مورد نیاز به طور جداگانه فروخته).

نیسان درب-به-درب ناوبری استاندارد در درجه پلاتین و به صورت اختیاری در دسترس Rogue SL در حالی که NissanConnect خدمات طراحی شده توسط SiriusXM® استاندارد در SV نمرات و بالاتر (SiriusXM® اشتراک مورد نیاز به طور جداگانه فروخته).

حق بیمه سطح رانندگی دینامیک

نه به فراموشی سپرده شود در میان همه از طراحی و کاربردی ایمنی و پیشرفت تکنولوژی است Rogue تجربه رانندگی – ویژگی های غنی شده با کارایی و بهره وری سوخت و یک وسیله نقلیه جدید و سیستم های کنترل حرکت.

"این فن آوری است که به آنچه که یک انسان نمی تواند" گفت: Chris Reed ارشد معاون تحقیق و توسعه مرکز فنی نیسان در شمال آمریکا است. "همه جدید خودرو کنترل حرکت پیش بینی کرد چه راننده در تلاش است به انجام به انجام نظارت بر فرمان شتاب و ترمز. پس از آن می تواند گام و کمک به صاف کردن چیزها."

خودرو کنترل حرکت با این نسخهها کار در رابطه با در دسترس پیشرفته هوشمند تمام چرخ ها سیستم درایو و درایو حالت انتخاب به ارائه چهار چرخ کنترل فرد افزایش قابلیت ردیابی خط از طریق گوشه – حتی استفاده از یک ترمز برای صاف کردن گوشه ای.

شاسی ماژول کنترل نظارت و تنظیم موتور و انتقال خودرو پویا کنترل درایو تمام چرخ ها و فرمان توابع. برای در جلو (front-wheel drive حالت یک سوئیچ بر روی کنسول کنترل سه درایو حالت: ورزشی استاندارد و سازگار با محیط زیست.

پنج درایو حالت در دسترس هستند با Rogue درایو تمام چرخ مدل – کردن-جاده, برف, Standard, Eco و Sport – درگیر توسط راننده از طریق یک درایو-انتخاب حالت نصب شده روی کنسول وسط. در حالی که در همه زمان ها, خودرو, سیستم های کنترل حرکت است به خصوص سودمند در هنگام رانندگی در دامنه های پوشیده از برف عمیق, برف, تخت عطف و رانندگی خارج از جاده (مانند ساحل و یا خاک مسیرهای پیاده روی).

پیشرفته هوشمند تمام چرخ ها سیستم درایو با استفاده از جدید الکترو هیدرولیک کنترل کلاچ نیز هست که می توانید کنترل گشتاور بیشتر دقت و سرعت پیش بینی چرخ جلو لغزش ساخت گشتاور توزیع به عقب بیشتر پاسخگو.

هر 2021 Rogue ویژگی های استاندارد 2.5 لیتری DOHC موتور 4 سیلندر خطی با نیسان در تزریق مستقیم بنزین سیستم. اسب بخار است و دارای امتیاز در 181 افزایش 11 hp. گشتاور افزایش 6 lb.-ft. به 181 lb.-ft. موتور جدید شامل آینه با مته سوراخ کردن پوشش یک متغیر جابجایی پمپ روغن و یکپارچه اگزوز منیفولد و e-VTC مصرف شیر در میان دیگر اصلاحات.

این 2021 Rogue نیز از ویژگی های رک های جدید برق فرمان با نسبت دنده کمک به حداقل رساندن فرمان اصلاحات است. جدید تعلیق ویژگی های طراحی سفت و سخت کوه (شش نقطه نصب) و مولتی لینک عقب. ترمز است که ارائه شده توسط استاندارد 4 چرخ دیسک ترمز با سیستم ترمز ضد قفل.

گسترش مدل صف

همانطور که در نسل های قبلی Rogue ارائه خواهد شد در مجهز S, SV و SL سطح کلاس. برای 2021 جدید, پلاتین درجه اضافه شده است شامل دوخته نیمه چرم آنیلین-منصوب صندلی کامل 12.3 اینچ دیجیتال داشبورد متر نمایش سر تا صفحه نمایش گرم صندلی های عقب, محیط, روشنایی, شارژ بی سیم, پد ProPILOT کمک به ناوی-لینک Bose® حق بیمه سیستم صوتی نیسان درب-به-درب ناوبری و بیشتر.

این 2021 سرکش به فروش می رود در نیسان نمایندگی مجاز و فروش در سراسر کشور در پاییز سال 2020 است.

# # #

  1. AutoPacific تقسیم بندی. 2021 سرکش در مقابل آخرین در بازار رقبا. دیدن دفترچه راهنمای کاربر برای ایمنی اطلاعات است. در دسترس بودن از ویژگی های متفاوت با خودرو مدل سال, مدل سطح برش و بسته بندی و گزینه های. پایه مدل مقایسه شده است. بر اساس تولید کنندگان وب سایت.
  2. قوانین ایالتی ممکن است اعمال می شود; نقد و بررسی قوانین محلی قبل از استفاده از.
  3. نه سوار را در یک وسیله نقلیه در حال حرکت در زمانی که در پشتی که پشت بخوابید. برای محافظت از موثرترین صندلی باید باشم. دیدن دفترچه راهنمای کاربر برای ایمنی اطلاعات است.
  4. AutoPacific تقسیم بندی. 2021 Rogue SL و بالاتر در مقابل آخرین در بازار رقبا در XSUV اصلی کارهای کلاس. ویژگی های موجود. بر اساس سازنده وب سایت است.
  5. انتظار می رود در دسترس بودن سقوط 2020 / زمستان 2021
  6. ProPILOT کمک نمی جلوگیری از برخورد. آن است که راننده مسئولیت در کنترل وسیله نقلیه در تمام زمانها. همیشه نظارت بر شرایط ترافیک و نگه داشتن هر دو دست بر روی فرمان. سیستم عمل تنها زمانی که خط نشانه گذاری شناسایی شده است. کار نمی کند در تمام آب و هوا, ترافیک و شرایط جاده. سیستم محدود قابلیت کنترل و راننده ممکن است نیاز به هدایت و ترمز و یا سرعت بخشیدن در هر زمان برای حفظ ایمنی. دیدن دفترچه راهنمای کاربر برای ایمنی اطلاعات است.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن