این بدترین اشتباه می تواند شما را هنگام گرفتن مواد غذایی تحویل

سفارش مواد غذایی برای تحویل یک ایده خوب در طول قرنطینه برای محدود کردن پتانسیل خود را قرار گرفتن در معرض ویروس

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 3 اردیبهشت 1399

سفارش مواد غذایی برای تحویل یک ایده خوب در طول قرنطینه برای محدود کردن پتانسیل خود را قرار گرفتن در معرض ویروس. با توجه به CDC شما باید "[o]rder مواد غذایی و دیگر اقلام آنلاین برای تحویل خانه یا منظقه وانت (در صورت امکان)" و "[o]nly بازدید از فروشگاه مواد غذایی و یا فروشگاه های دیگر به فروش ملزومات خانگی در فرد هنگامی که شما نیاز به مطلقا."

اگر چه سفارش مواد غذایی برای تحویل اولین گام خوب است, شما هنوز هم باید مراقب باشید.

grocery bag

شاتر

فراموشی به را انتخاب کنید تماس با ما تحویل

هر خدمات تحویل مواد غذایی در حال حاضر ارائه تماس تحویل و این مهم است که شما آنها را بر روی آن. اگر چه شما ممکن است فکر می کنم تعامل با تحویل فرد حداقل خطر حقیقت این است که شما هنوز هم باید اقامت 6 فوت دور از آنها را--و یا ماندن در داخل در حالی که آنها را رها کردن مواد غذایی.

مطمئن شوید که برای آماده سازی و یا نکته الکترونیکی و یا ترک پول برای آنها را جلوتر از زمان.

food delivery on bike

شاتر

با انتخاب تماس با ما تحویل شما در حال محدود کردن قرار گرفتن در معرض خود را به افراد دیگر و در نتیجه خود را محدود کردن قرار گرفتن در معرض ویروس.

grocery bags

شاتر

هنگامی که شما با خیال راحت دریافت مواد غذایی خود را از CDC توصیه می کند شما ", تمیز, جدا طبخ, لرز" برای حفظ مواد غذایی خود را امن است.

اما این مهم است به یاد داشته باشید که با توجه به CDC "هیچ مدرکی وجود ندارد که مواد غذایی و یا مواد غذایی بسته بندی شده و مرتبط با بیمار شدن از COVID-19."

washing hands

شاتر

اگر شما می خواهید به احتیاط اضافی خبره تغذیه مربی الیوت Reimers در بررسی بیحوصلگی حرف زدن توصیه خاصی مطابق با مراحل: "با دقت خالی بر روی کیسه های آسان برای تمیز کردن سطح مانند كاشي كف. شستن دست های خود را و سپس با اسپری ضد باکتری و حوله کاغذی تمیز هر محصول و دور انداختن حوله کاغذی پس از هر یک از آیتم. هنگامی که یک آیتم تمیز شده است این حرکت را به یکی دیگر از منطقه است. زمانی که همه آیتم ها, تمیز, تمیز کردن استفاده می شود و سطح rewash دست خود را."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب