این است که مورد علاقه جدید من مطبوع–این بوی *خیلی* خوب نگه می دارد موهای من نرم و شامپو رایگان

باور کنید یا نه من به طور کامل رها من روال زیبایی. من در واقع نمی ترک خانه همه که زیاد است و من پوشیده نیست و

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 2 اردیبهشت 1399

باور کنید یا نه من به طور کامل رها من روال زیبایی. من در واقع نمی ترک خانه همه که زیاد است و من پوشیده نیست و آرایشی در هفته. اما من هنوز مرطوب کننده پوست صورت روزانه و شستن موهای من چند بار در هر هفته است.

صحبت از من به تازگی کشف دختر کارول را مونوی اورا سبک مطبوع و من می تواند به توقف raving در مورد آن به همه من به صحبت می کنند. (بله, این جایی که من هستم در این روز است.) عجیب این کولر جدید نیست اما زمانی که من از یکی از من با استفاده از شده بود که من پیدا کردم این یکی stashed در یک کشو و تصمیم گرفت آن را امتحان کنید. و در حال حاضر آن را مورد علاقه من!

چرا ؟ برای شروع این نرم کننده بوی خیلی خوب است. شما می دانید که چگونه محصولات در سالن مو همیشه به نظر می رسد بوی بسیار بهتر از آنچه که همه ما با استفاده از در خانه ؟ این یکی از معدود محصولات من مواجه می شوند که حلال بوی به عنوان شگفت انگیز به عنوان آنچه که من hairstylist استفاده می کند. آن را بسیار زیبا و آن را در واقع نگه می دارد موهای خود را بو زرق و برق دار برای روز پس از آن.

و در حالی که من می دانم که بوی است که قطعا مهم است, شما احتمالا نیز مانند "اما چه این حالت در واقع آیا برای موهای شما؟" من خوشحالم که از شما خواسته است. من روی حیله و تزویر است که در آن خوب است اما همچنین بسیار مجعد و بسیار خشک است. ترین مرطوب کننده مطبوع وزن من پایین در حالی که بسیاری از سبک های تهویه تحویل نیست تقریبا به اندازه کافی رطوبت. اما این حالت? آن را نشانی از آن همه! آن را بسیار سبک وزن و پس از آن را به پایین بکشید من فر, اما آن را نیز تغذیه به اندازه کافی برای نگه داشتن آنها را نرم کننده وز و تعریف شده برای روز.

برای مدت زمان محدود فقط, دختر کارول را ارائه حمل و نقل رایگان در تمام سفارشات (با استفاده از کد FREESHIP در پرداخت) پس از این شانس خود را برای قرار دادن این کولر به آزمون. من قطعا جوراب زنانه ساقه بلند برای چند ماه آینده و شما باید بیش از حد!

فروشگاه محصولات مراقبت از مو مونوی اورا مطبوع در حال حاضر

SheFinds دریافت کارمزد برای خرید از طریق لینک کلیک کنید در این پست.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب