این است که چگونه شما بازی موسیقی از هر جریان خدمات خود را در آمازون اکو - CNET

شما می توانید گوش دادن به موسیقی یوتیوب خود را در آمازون اکو بلندگو. آنجلا Lang/CNET گوش دادن به موسیقی یکی ا

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 12 مرداد 1399
youtube-music-laptop-2488

شما می توانید گوش دادن به موسیقی یوتیوب خود را در آمازون اکو بلندگو.

آنجلا Lang/CNET

گوش دادن به موسیقی یکی از خود آمازون اکو's وظایف روزانه در علاوه بر این به اشتراک گذاری آب و هوا و زمان از روز. اما شما ممکن است متوجه شده است که الکسا نیست بازی زیبا با موسیقی خود را از خدمات. برای مثال آمازون اکو برنامه نمی خواهد اجازه دهید موسیقی YouTube یا Google Play Music مشترکین گوش دادن به لیست پخش خود را در آمازون اکو. اما شما هنوز هم می تواند اتصال آی فون خود را (با قیمت 699 دلار در اپل) و یا تلفن آندروید خود را به اکو بلندگو به گوش دادن به هر گونه خدمات جریان موسیقی از انتخاب شما. در اینجا چگونه است.

اولین, شما نیاز به مطمئن شوید که شما روشن بلوتوث بر روی تلفن خود را قبل از اینکه شما می توانید شروع به. هنگامی که آن را در گفتن "الکسا جفت." شما سپس خود را ببینید اکو دستگاه نشان می دهد تا بر روی خود دستگاه بلوتوث لیست بر روی تلفن خود را. شیر اکو شما می خواهید برای اتصال به -- برای مثال کتی اکو نقطه (40 دلار در آمازون). هنگامی که متصل الکسا می گویند چیزی شبیه "در حال حاضر متصل به کتی آی فون است."

وقتی که شما آماده برای گوش دادن به موسیقی از یک سرویس مانند گوگل بازی موسیقی و یا فقط می خواهم به بازی بازی های یوتیوب صدا در اسپیکر برنامه را باز کنید و را انتخاب کنید آنچه شما می خواهید برای گوش دادن به. صوتی خواهد شد و سپس شروع به جریان از خود اکو بلندگو. اگر شما نمی توانید شنیدن موسیقی را, مطمئن شوید که حجم تبدیل شده است تا بر روی تلفن خود را (و خود را در اکو ،

برای قطع اتصال از بلندگوی خود را, شما می توانید روشن کردن بلوتوث و خاموش بر روی تلفن خود را قطع از خود اکو در تنظیمات بلوتوث و یا می گویند, "الکسا, قطع." الکسا تایید خواهد شد آن را قطع کرد و گفت: "در حال حاضر قطع از کتی آی فون است." که در آن است! در حال حاضر شما می توانید گوش دادن به موسیقی از هر جریان, خدمات, حتی اگر آن را پشتیبانی نمی آمازون است.

آماده برای موسیقی بیشتر راهنمایی هوشمند خود بلندگو ؟ در اینجا پنج تعجب آور موسیقی ارسال ها سعی کنید خود را با آمازون اکو و چگونه برای ایجاد یک لیست پخش با فقط صدای خود را در آمازون اکو. به علاوه سعی کنید این خبر آمازون اکو موسیقی نکته.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: چگونه به رفع این مشترک الکسا نارضایتی

4:58tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن