Meghan Markle و شاهزاده هری در حال حل و فصل به زندگی جدید خود را در لس آنجلس. زن و شوهر استعفا داد به عنوان اعضای ارشد خانواده سلطنتی این گذشته در ماه مارس. اگر چه آنها به دست آوردن آزادی برای کسب درآمد به نظر می رسد که آنها به تازگی تجربه شوک دشنه وقتی که می آید به هزینه های امنیتی خود را.

Meghan Markle and Prince Harry

چلپ چلوپ اخبار

به عنوان royals, Meghan و هری زندگی و امنیت هزینه ها پوشش داده شد بخشی از پول را از خانواده سلطنتی و بخشی از بودجه عمومی است. آنها نه کسب حقوق و دستمزد. این زن و شوهر تا به حال برنامه ای برای شروع یک بنیاد غیر انتفاعی و به دنبال اشتغال و/یا حمایت های مالی با توجه به وضعیت مشهور.

Meghan Markle and Prince Harry

چلپ چلوپ اخبار

سپس coronavirus همه گیر رسید. در حال حاضر زن و شوهر مانند بسیاری در جهان هستند که در برزخ گرفتار است. با توجه به اجتماعی فاصله مورد نیاز نه مگان و نه هری می تواند کار کند. آنها در قرنطینه مثل بقیه از کالیفرنیا.

Meghan Markle and Prince Harry

چلپ چلوپ اخبار

“امنیت ارزان نیست” می گوید: CTV لنگر ایلین لیو” برای آنها شما در حال برخورد با چند پرسنل و round-the-clock در آن است. شما نیز باید به حساب که برای سفر و هزینه های دیگر.”

Meghan Markle and Prince Harry

چلپ چلوپ اخبار

تا کنون این زوج پرداخت شده است برای امنیت خود را احتمالا با برخی از پس انداز شخصی و هری ارث. ماه گذشته Meghan و هری نشان داد نام خود را به بنیاد خیریه به Archewell. بنابراین آنها باید چیزهایی که در آثار. تا زمانی که این بیماری همه گیر است که حل و فصل وجود دارد هیچ گفتن چه آینده نزدیک به ارمغان خواهد آورد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im