این راز در مورد براد پیت فقط–ما خیلی غمگین برای او!

به عنوان یکی از هالیوود بزرگترین بازیگران, براد پیت است که برای خود شخصیت کاریزماتیک بر روی صفحه نمایش. با این

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 4 اردیبهشت 1399

به عنوان یکی از هالیوود بزرگترین بازیگران, براد پیت است که برای خود شخصیت کاریزماتیک بر روی صفحه نمایش. با این حال یک-لیستر خود را کمی بیشتر گریزان. اخیرا اما طرفداران برخی از بینش به فرد پشت شخصیت.

به طور خاص در مصاحبه با GQ, آرایش هنرمند ژان سیاه و سفید کار کرده است که با پیت برای حدود 30 سال توصیف دو تا از آنها به عنوان "هر دو loners."

Brad Pitt

شاتر

اگر چه این ممکن است تعجب آور است که یکی از هالیوود بزرگترین بازیگران درجه یک "انزواطلب سیاه و سفید" توضیح می دهد که چگونه آنها را بدست همراه را به خوبی برای مدت طولانی است: "ما تا به حال یک نوع احساس ما می تواند لذت بردن از بودن در همان اتاق بدون نیاز به بحث در همه زمان ها است."

Property Brothers

شاتر

دوستی بین پیت و سیاه و سفید را به محل موردتوجه وتماشای عموم با اولین قسمت از HGTV جدید نشان می دهد افراد مشهور I. O. U. در قسمت اموال Borthers--Jonathan و جلب Scott--کمک پیت طراحی سیاه و سفید خانه مهمان به عنوان یک تشکر از شما برای سال دوستی.

Brad Pitt

شاتر

پیت باعث می شود مطمئن شوید که سیاه می شود آنچه که او همیشه می خواستم در فضا: یک آرایش ایستگاه.

او توضیح می دهد thoughful ژست پیت می گوید: "این یک ارز ثابت با دوستان است. او را بازگشت به نفع هفته آینده."

Brad Pitt

شاتر

در این نقطه جفت ارز انجام داده است و تقریبا 40 فیلم با هم. سیاه توضیح داد: به GQ "[H]است حس وفاداری کاملا غیر معمول است. او همان مدیر حتی بیشتر از من."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن