هری پاتر و شاهزاده است نه لذت بردن از زندگی خود را در ایالات متحده تا آنجا که او فکر کرد که او خواهد. 35 سال دوک ساسکس به تازگی نقل مکان به لس آنجلس همراه با همسر و 11-ماه-پیر پسر مورچه پس از زن و شوهر تصمیم به گام به دور از وظایف سلطنتی خود را.

یک دوست هری به افشا اخبار هری جدید زندگی در لس آنجلس. صحبت به رادیو زمان دکتر جین گودال – مشهور primatologist و به هری و مگان – گفت که هری است پیدا کردن خود را در روال جدید “کمی چالش برانگیز است.”

heartbreaking secret news prince harry meghan markle

“من نمی دانم که چگونه کار خود را در حال رفتن به نقشه اما بله من در تماس – هر چند که من فکر می کنم او برای پیدا کردن زندگی کمی چالش برانگیز در حال حاضر” گودال گفت.

گودال همچنین گفت که زوج سلطنتی اشاره کرده بود در تمایل خود را به شکستن و دور از خط مقدم وظایف سلطنتی چند ماه قبل از آنها رسما اعلام خروج خود را.

heartbreaking secret news prince harry meghan markle

دوک و دوشس ساسکس اعلام کرد در ماه ژانویه که آنها برنامه ریزی شده به مرحله بازگشت به “ارشد” از اعضای خانواده سلطنتی, اگر آنها همچنان به حمایت از ملکه. آنها همچنین گفت: در این نقطه است که آنها در نظر گرفته شده به تقسیم وقت خود را بین آمریکای شمالی و انگلستان است.

heartbreaking secret news prince harry meghan markle

چلپ چلوپ اخبار

Meghan Markle سابق بازیگر, بنا به گزارش ها همیشه می خواستم برای اقامت در منطقه لس آنجلس. برای دوشس لس آنجلس به نظر می رسد مناسب و راحت به عنوان او در نزدیکی او با مادر و دوستان و روابط عمومی تیم. امیدوارم همه چیز به سهولت برای هری به عنوان او استفاده می شود به زندگی جدید خود را با خانواده خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im