این اکسل و قدرت دو بسته نرم افزاری است که 95% فعال: یادگیری را داده محور تصمیم گیری کسب و کار فقط برای $25

در جهان امروز داده های بزرگ پادشاه است. و اگر شما علاقه مند هستید که حتی از راه دور موفق در بازار کار قرار می

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 25 تیر 1399

در جهان امروز داده های بزرگ پادشاه است. و اگر شما علاقه مند هستید که حتی از راه دور موفق در بازار کار قرار می دهد که جدی حق بیمه در مقیاس بزرگ تجزیه و تحلیل داده ها, شما در حال رفتن به نیاز به حداقل یک درک پایه ای از ابزار ها و سیستم عامل مورد استفاده در این زمینه است. که صرف نظر از این که آیا شما علاقه مند به کار در گوگل و یا یک مقیاس کوچک مالی شرکت.

Business-Analytics.jpg
Vlada Karpovich

به تجزیه و تحلیل داده ها با اکسل + Power BI بسته نرم افزاری است که یک منبع عالی برای یادگیری در مورد دو تا از محبوب ترین و قدرتمند تجزیه و تحلیل برنامه های آن را در فروش امروز برای 95 ٪ off فقط $24.99.

نمایش در حال حاضر در آکادمی ZDNet

اگر شما تا کنون مشغول به کار در یک دفتر شما به احتمال زیاد حداقل یک پایه درک اکسل. اما شما نیز به احتمال زیاد تنها خراش سطح از آنچه در این چند وجهی برنامه می توانید انجام دهید. برای باز کردن پتانسیل واقعی آن شما نیاز به آموزش مناسب.

این بسته نرم افزاری همراه با یک اکسل و دوره های آموزشی است که شما را تبدیل از یک اکسل تازه کار را کامل نرم افزار. از طریق 85 سخنرانی و پنج ساعت از محتوا رهبری اکسل متخصص Chris Dutton شما یاد بگیرند که چگونه به بررسی و تجزیه و تحلیل عظیم از مجموعه پیچیده داده است. شما یاد بگیرند و به دست آوردن بینش ارزشمندی در مورد روند ساخت مدل های پیش بینی ایجاد توضیحی نمودار و نمودار و بیشتر.

این دوره همچنین پیاده روی شما را از طریق چگونه اکسل را می توان در ترکیب با PivotTables به منظور به شما و حتی بیشتر تحلیلی قدرت. شما باید دسترسی به کلاس که پوشش همه چیز را از جدول طرح و سبک به داده های خام سازه و آمار.

پس از اتمام اکسل آموزش شما آماده به حرکت بر Microsoft Power BI دوره. با نزدیک به 20 ، 000 رأی مثبت از دانش آموزان این 116-دوره سخنرانی به شما تدریس خواهد شد که چگونه به کار با یکی از پیشرو تحلیلی سیستم عامل در جهان است که اجازه می دهد تا شما را به اتصال به صدها نفر از منابع داده. شما باید یاد بگیرند که چگونه برای تبدیل داده های خام به زیبا interactive dashboards, چگونه به ساده هوش کسب و کار گردش کار و نحوه ایجاد تعامل با گزارش است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای توضیح روند پیچیده و تجزیه و تحلیل.

حتی وجود دارد یک دوره در این بسته نرم افزاری است که اختصاص داده شده به شما آموزش در مورد قدرت پرس و جو قدرت محوری و داخ -- سه ابزار است که می خواهد دور از اکسل خود را و دانش خود را لبریز تحلیلی دلاوری.

صرف نظر از جایی که زندگی شما را از داشتن کامل و در عمق آگاهی از این ابزار اطلاعات و سیستم عامل بدون شک در خدمت شما هست. چنگ زدن به تجزیه و تحلیل داده ها با اکسل + Power BI, بسته نرم افزاری, امروز در حالی که آن را در فروش فقط برای $24.99 -- 95% خود را با قیمت معمول.

قیمت در حال تغییر است.

ZDNet توصیه می کندtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن