این پاک کردن ماسک صورت خود را نشان دهد لبخند. که در آن به آنها را خرید آنلاین - CNET

ماسک صورت تشویق می شوند در همه جا و اجباری در برخی از ایالت ها و فروشگاه ها. اگر یک چیز وجود دارد من از دست رف

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 24 تیر 1399

ماسک صورت تشویق می شوند در همه جا و اجباری در برخی از ایالت ها و فروشگاه ها. اگر یک چیز وجود دارد من از دست رفته ام وقتی که من رفتن به فروشگاه مواد غذایی آن لبخند دوستانه از غریبه ها به عنوان من در حال انتظار برای گرفتن یک قرص نان.

چهره سپر -- که برخی از مردم حتی از 2 لیتری و بطری نوشابه -- و پلکسی گلاس تقسیم و یا دیگر "عطسه نگهبانان" تبدیل شده راه هایی برای کمک به جلوگیری از coronavirus از گسترش در حالی که هنوز قادر به دیدن فروشگاه کارمندان دندانپزشکان و.... در حال حاضر وجود دارد یک روند رو به رشد برای پاک کردن ماسک صورت.

نه تنها می تواند به شفاف پوشش صورت خود را نشان دهد pearly whites, اما آنها مفید برای کسانی که ناشنوا یا کم شنوا و آن را آسان تر به عنوان خوانده شده ، یک پنل روشن نیز می تواند خود را نشان دهد ویژگی های صورت و عبارات که ممکن است کمک به دوباره کمی بیشتر از یک ارتباط انسانی ،

حرکت در برای آن به خرید و پاک کردن ماسک صورت. ما همچنان برای به روز رسانی این داستان به ما در پیدا کردن بیشتر ماسک شفاف.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: آنچه شما نیاز به دانستن در مورد تمیز کردن و استفاده مجدد از یک ویروس...

3:02

آنچه که در مورد خرید یک پاک کردن ماسک صورت

توجه داشته باشید که آن نشده است تعیین می شود اگر پاک کردن ماسک صورت به عنوان موثر در جلوگیری از گسترش coronavirus به عنوان مواد دیگرهر چند محکم سپر چهره های اغلب استفاده می شود توسط متخصصان پزشکی در علاوه بر این به دیگر ماسک صورت.

  • به نظر می رسد برای ماسک که در مه-رایگان-فروشنده باید لیستی که.
  • برای این کار باید به اندازه کافی با دوام برای شستن و یا شما خرید ماسک یکبار مصرف در بسته.
  • این ماسک نیاز به تنفس است.
  • این ماسک باید به بسته بندی کردن در اطراف بینی و چانه می شود و بطور دنج قرار گرفتن به اندازه کافی برای جلوگیری از شکاف.
  • اگر شما عطسه در شستن آن را به عنوان به زودی به عنوان ممکن است به دلیل وجود دارد هیچ پارچه برای جذب باقی مانده است.
Etsy

Etsy فروشگاه ZarasCreative فروش ضد مه روشن ماسک صورت. فروشگاه یادداشت برای شستن ماسک را با آب سرد و آویزان کنید تا خشک شود. ما توصیه می کنیم خشک کردن در نور مستقیم خورشید.

دیدن همه روشن ماسک صورت در Etsy.

آمازون

Reyo یک فروشنده آمازون, فروش ماسک صورت با یک پاک کردن پانل. ماسک آمده در سبک های مختلف و طرح.

فروش همه روشن ماسک صورت در آمازون.

Walmart

خارج شده و دارای یک تنوع از پاک کردن ماسک صورت سبک های طراحی شده برای افراد ناشنوا و کم شنوا.

ClearMask

ClearMask به فروش می رساند پاک کردن ماسک صورت در بسته های نرم افزاری با شروع در 24 ماسک برای $67. ماسک ضد مه و آنها طراحی شده فقط برای استفاده.

برگ ماسک

برگ ماسک صورت ماسک ها دارای N99 و کاملا روشن است. این ماسک همچنین FDA-ثبت نام دائمی ضد مه پوشش و یک فیلتر کربن فعال. برگ می گوید: این ماسک می تواند مقاومت در برابر اشعه ماوراء بنفش نور عقیم سازی.

برای اضافی ماسک صورت شما می توانید چک کردن این فروشگاه آنلاین فروش ماسک صورت, شش, ماسک صورت سبک که هزینه $100 یا بیشتر و ماسک های صورت که به طور خاص برای کودکان و نوجوانان.

اطلاعات موجود در این مقاله برای مقاصد آموزشی و اطلاعاتی و تنها در نظر گرفته شده است به عنوان درمانی یا مشاوره پزشکی. همیشه مشورت با یک پزشک و یا دیگر واجد شرایط بهداشتی و با توجه به هر گونه سوال شما ممکن است در مورد یک وضعیت پزشکی یا بهداشت اهداف است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب