این 6 ویژگی در iOS 14 شما را دوست دارم آی فون خود را ، شما ببینید که چرا - CNET

iOS 14 هنوز در پیش نمایش است اما ما در حال حاضر پیدا کردن ویژگی های ما کاملا دوست دارم. پاتریک هلند/CNET آیف

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 24 تیر 1399
ios14pic2

iOS 14 هنوز در پیش نمایش است اما ما در حال حاضر پیدا کردن ویژگی های ما کاملا دوست دارم.

پاتریک هلند/CNET

آیفون صاحبان گوش کردن. اپل فقط باز iOS 14 بتا عمومی است که به ارمغان می آورد یک کشت از به روز رسانی تغییر خواهد کرد که چگونه گوشی خود را با این نسخهها کار پس از iOS 14 می آید به اپل در پاییز امسال. اگر شما مانند زندگی در خونریزی لبه شما می توانید پیوستن به iOS 14 بتا و اولیه پیش نمایش از ویژگی های در حال حاضر. ویژگی های جدید شامل توانایی برای اضافه کردن ویدجت به صفحه اصلیاندروید مانند کشو برنامه-مانند ویژگی به نام نرم افزار کتابخانهو استفاده از iMessage در راه های جدید است.

در اینجا شش ویژگی های ما فکر می کنم تغییر خواهد کرد راه شما استفاده از آی فون خود را هنگامی که آن را می سازد پرش به iOS 14.

ادامه مطلب: 4 دلیل برای نصب iOS 14 و iPadOS 14 بتا عمومی از حق دور

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: برای اولین بار: iOS 14 و تمام ویژگی های جدید

8:10

1. برچسب کسی که در یک متن مکالمه

به روز رسانی های آینده به این برنامه پیام های اعلام شده توسط اپل در درجه اول با تمرکز بر گروه مکالمات iMessage.

چه: شما هم اکنون می توانید برچسب به کسی که در یک مکالمه هنگامی که شما می خواهید برای جلب توجه خود را (مفید برای گروه های بزرگ) و به طور مستقیم پاسخ به یک پیام ایجاد یک موضوع در مکالمه خود را. که به شما کمک کند توجه خود را دریافت کنید و اطمینان حاصل شود شما یک پاسخ به موقع.

چگونه: برچسب زدن به کسی در یک گروه کارو باید به عنوان ساده به عنوان تایپ کردن @ نماد به دنبال نام خود را زمانی که در چت. یک خطی پاسخ انجام شده توسط طولانی با فشار دادن بر روی یک پیام و انتخاب پاسخ.

2. پین یک مکالمه به بالای پیام

چه: پین کردن یک مکالمه به بالای پیام های خود را برنامه به معنی شما لازم نیست که به حرکت از طریق لیست طولانی از تماس ها و مکالمات گروهی برای پیدا کردن مخاطبین مورد علاقه خود را. این امر به ویژه مفید است اگر شما رفتن به گروه مانند یک خانواده چت یا اچ چت شما صحبت کردن در هر روز و یا اگر شما در حال برنامه ریزی دراز مدت رویداد مانند یک گروه دیده بان حزب.

چگونه: شما می توانید پین یک تماس یا مکالمه به بالای لیست مکالمه با کشیدن به سمت راست در سراسر هر موضوع.

apple-ios14-pin-conversations-messages-screen-06222020

پین مخاطبین مورد علاقه خود را و یا مکالمات به بالای پیام های خود را برنامه.

تصویر توسط Jason Cipriani/CNET

3. اپل در حال حاضر دارای یک برنامه ترجمه ساخته شده در

چه: به جای داشتن برای استفاده از Google Translate برنامه بر روی آی فون خود را iOS 14 تا پخته-در ترجمه برنامه است که اجازه خواهد داد که شما را به تبدیل متن و حتی نگه گفتگو با کسی که فقط زبان های مختلف صحبت می کند. شما می توانید ترجمه انگلیسی, ماندارین, چینی, فرانسوی, آلمانی, اسپانیایی, ایتالیایی, ژاپنی, کره ای, عربی, پرتغالی, روسی و.

چگونه: شما باید دو گزینه هنگامی که شما برای باز کردن برنامه. شما می توانید با تایپ کلمه یا عبارت شما می خواهید ترجمه و یا شیر بر روی آیکون میکروفون در پایین صفحه نمایش به استفاده از صدا-به-متن. هنگامی که شما انجام می شود برنامه آن را ترجمه به زبان خود را انتخاب. این امر به ویژه مفید است اگر شما در حال پرسیدن از کسی که یک سوال و یا می خواهید به شنیدن تلفظ به عنوان به خوبی.

برای برگزاری یک مکالمه مداوم شما تبدیل گوشی به حالت افقی و به آن ضربه بزنید بر روی همان آیکون میکروفون -- شما لازم نیست که به فشار دهید و نگه دارید. شما باید قادر به بستن برنامه با کشیدن تا زمانی که شما انجام می شود با استفاده از آن. ما همچنین متوجه دکمه مکث و بازی.

apple-ios14-translate-screen-06222020

فراموش نکنید گوگل ترجمه, اپل در حال حاضر خود نرم افزار.

تصویر توسط Jason Cipriani/CNET

4. سازمان یافته تر صفحه نمایش با نرم افزار کتابخانه

تا به حال آرزو که آی فون خود را تا به حال یک کشو app آندروید? خوب به زودی از آن خواهد شد. آن را به نام برنامه کتابخانه.

چه: برنامه کتابخانه است که یک صفحه نمایش جدید است که زندگی فقط به حق خود را به آخرین صفحه. آن خودکار تنظیم تمام برنامه ها در تلفن همراه خود را در پوشه ها. هدف از این ویژگی است که آن را آسان برای شما برای پیدا کردن همه برنامه های نصب شده بر روی آی فون خود را. آن می رود دست در دست با یک صفحه نمایش از ویژگی های است که به شما اجازه پنهان کردن صفحات از برنامه های است که شما به ندرت استفاده کنید.

چگونه: شما با استفاده از نرم افزار کتابخانه هنگامی که شما می خواهید برای باز کردن یک برنامه است که ذکر شده بر روی صفحه نمایش خود را. برای رسیدن به آن ضربه تند وشدید زدن چپ (به حق) گذشته نهایی و صفحه اصلی است. شما می توانید با استفاده از این سه راه. شما می توانید نگاه در به طور خودکار سازماندهی پوشه ها برای آیکون شما می خواهید -- بهداشت و درمان و تناسب اندام و یا اجتماعی ، در بالای برنامه کتابخانه صفحه نمایش شما پیدا کردن دو پوشه: پیشنهادات و به تازگی اضافه شده است. هر دو را به طور خودکار به روز رسانی و تنظیم کنید که برنامه را در هر پوشه بر اساس چگونه اغلب شما با استفاده از یک برنامه و آنچه که شما به تازگی نصب شده است. شما همچنین می توانید جستجو برای نرم افزار خود را با نام در قسمت جستجو در بالای صفحه نمایش ضربه بزنید برای دیدن یک لیست بر اساس حروف الفبا از برنامه های خود را.

در اینجا اطلاعات بیشتر در مورد چگونه برای مخفی کردن صفحات هوم اسکرین را به برنامه کتابخانه آسان تر برای دسترسی به.

screen-shot-2020-06-22-at-11-08-02-am

اپل برنامه کتابخانه شبیه به یک برنامه کشو اما با پوشه ها.

Jason Cipriani/CNET

5. ابزارک یک نگاه جدید و یک خانه جدید

شما دیگر مجبور به حسادت آندروید خود را-toting دوستان-آیفون هم اکنون می توانید ویدجت بر روی صفحه اصلی است. درست است.

چه: به جای محدود کردن ابزارک به امروز که زندگی کردن به سمت چپ از صفحه نمایش خود را شما هم اکنون می توانید اضافه کردن ویدجت به طور مستقیم به صفحه نمایش خود را با اندازه های مختلف به عنوان یک گزینه. حتی وجود دارد یک هوشمند پشته ویجت است که به شما نشان می دهد اطلاعات از برنامه های متعدد هنگامی که به آن فکر می کند شما به آن نیاز دارید. برای مثال می توانید آن را به شما نشان می دهد ویجت آب و هوا و به دنبال آن خود را calendar widget هنگامی که شما از خواب بیدار در صبح است.

چگونه: شما می توانید ویدجت خود را در امروز مشاهده مثل شما همیشه باید به سمت چپ خانه اصلی خود را روی صفحه نمایش و یا شما می توانید با کشیدن و رها کردن یک ویجت از امروز مشاهده به صفحه اصلی خود را. متناوبا خود را ویرایش طرح برنامه شما می توانید شیر بر روی + ثبت نام در گوشه بالا سمت چپ صفحه نمایش را تا ویجت گالری و ببینید که ویدجت شما می توانید اضافه کردن به دستگاه شما است.

ابزارک می تواند دوخته به صفحه اصلی خود و تغییر اندازه را به میل خود.

تصویر متحرک توسط Jason Cipriani/CNET

6. تصویر-در-تصویر یک راحتی ابزار شما را دوست دارم

اپل ($255 در پشت بازار) تا به حال توانایی پخش یک فیلم تصویر در تصویر حالت برای چند سال در حال حاضر و آن را در نهایت به آی فون.

چه: تصویر در تصویر ایجاد یک تصویر از یک ویدئو که در ادامه به بازی حتی زمانی که شما بر روی یک برنامه دیگر و یا صفحه نمایش. آن را به نظر می رسد هنگامی که شما می خواهید به تغییر چرخ دنده ها برای استفاده از بخش های مختلف گوشی, اما شما نمی خواهید برای متوقف کردن این ویدئو.

چگونه: هر زمان که شما در حال تماشای یک ویدیو در مورد پشتیبانی نرم افزار مانند کشش و ضربه تند وشدید زدن برای بازگشت به صفحه اصلی این ویدئو ادامه خواهد داد به بازی فقط در یک پنجره کوچک. شما می توانید با کشیدن پیپ در اطراف صفحه نمایش تنظیم اندازه آن با فشار و زوم کردن و حتی به طور موقت پنهان کردن لبه روی صفحه نمایش. هنگامی که شما انجام می شود فقط شیر X برای بستن تصویری. آه و اجازه دهید فراموش نکنید -- تصویر در تصویر آن را به عنوان نامیده می شود همچنین با این نسخهها کار با FaceTime تماس های ویدئویی و دیگر این نرم افزار علاوه بر. هورا!

وجود دارد خیلی بیشتر اپل اعلام کرد در طول WWDCو ما خلاصه ای از آن همه است. شما می توانید نصب iOS 14 یا iPadOS 14 در حال حاضربه عنوان زمانی که شما یک توسعه دهنده هستید.

2020-06-22-14-04-32

شما می توانید نگه داشتن یک FaceTime مکالمه در iOS 14 در حالی که به دنبال در خود برنامه و یا هر نوع دیگر صفحه نمایش آی فون.

پاتریک هلند/CNET


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن