غیر منتظره شربت خانه مواد غذایی کارشناسان می گویند شما باید به خرید در حال حاضر برای Coronavirus تهیه

با اقامت در خانه سفارشات تمدید از طریق آوریل و کارشناسان هشدار بیش از حد بسیاری از سفر به فروشگاه مواد غذایی ب

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 28 فروردین 1399

با اقامت در خانه سفارشات تمدید از طریق آوریل و کارشناسان هشدار بیش از حد بسیاری از سفر به فروشگاه مواد غذایی بسیاری از ما از جان گذشته برای راه ما را به فروشگاه های مواد غذایی طولانی تر آخرین. در حالی که قفسه های فروشگاه در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای لخت و COVID-19 تهدید به نگه داشتن ما در داخل خانه برای هفته اگر نه ماه بیشتر نگرانی در مورد در حال اجرا مواد غذایی و لوازم بسیار واقعی است.

و در حالی که شما احتمالا می دانید به ربودن تا کاغذ توالت Lysol دستمال مرطوب و ضد عفونی کننده دست اگر شما آنها را در قفسه ها چه هستند کمتر آشکار مواردی که شما باید به سهام تا در هست ؟

کارشناسان استدلال می کنند که اینها به همان اندازه, اگر نه بیشتر, مهم هوازدگی این طوفان است.

پاسخ این است که آرد و مخمر!

به عنوان امور مالی شخصی وبلاگ نویس پیتر کخ دلار عقل توضیح می دهد که تقاضا برای نان خانگی لوازم بالاتر از همیشه!

"آرد و مخمر به طور منظم موجود در مواد غذایی است. اگر شما نگاه کنید در Google trends شما خواهید دید که "خانه نان" جستجوی عبارت سر به فلک کشید" او توضیح می دهد. جستجوی عبارت است از پنج بار بیش از آن تاریخی قبل از ماه مارس به طور متوسط. وای!

به همین دلیل بسیار محبوب در حال حاضر ؟ "آرد و مخمر استفاده می شود به نان خانگی, دونات, سرخ (هر دو شیرین و خوشگوار) چوب شور, رول, شام رول و البته خمیر پیتزا," او توضیح می دهد.

نه تنها شما می توانید بسیاری از وعده های غذایی از این دو منابع اما پخت تبدیل به یکی از کشور های مورد علاقه اجتماعی فاصله pasttimes.

پیتر امتیاز است که نه تنها ما باید تمام وقت برای آماده سازی این غذاها اما "همه ما می دانیم که در خانه چیزهای سلیقه بهتر است." پس درست است!tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن