نهایی ویندوز 10 اطلاعات hub: همه چیز شما نیاز دارید در یک مکان

ویندوز 10 بودن ویندوز متخصص معنا نیست که شما باید برای حفظ هر میانبر و مخفی است. شما فقط باید بدانید که

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 6 تیر 1399

ویندوز 10

بودن ویندوز متخصص معنا نیست که شما باید برای حفظ هر میانبر و مخفی است. شما فقط باید بدانید که در آن برای پیدا کردن کسانی که اطلاعات زمانی که شما به آنها نیاز دارید.

این نقطه از این صفحه جایی که من جمع آوری کرده ام لینک های من به طور منظم استفاده کنید برای پیدا کردن اطلاعات و دانلود ابزار و نرم افزار. این شامل اطلاعات ضروری, عیب یابی, ابزار و سایت های دانلود و همچنین برخی از محبوب ترین صفحات پرسش و پاسخ و راهنمایی.

من این صفحه به روز رسانی مکرر. جدید ترین به روز رسانی شد ژوئن 25 سال 2020 است.

ZDNet پرسش و پاسخ

چگونه به نصب مجدد ارتقا و فعال سازی ویندوز 10

در اینجا همه چیز شما نیاز به دانستن قبل از شما تعمیر و نصب مجدد و یا ارتقاء ویندوز 10 از جمله جزئیات بیشتر در مورد فعال سازی و محصول کلید.

ویندوز 10 به روز رسانی: راهنمای کامل برای کسب و کار از هر اندازه

اگر شما صرف سال تسلط بر فهم و outs از به روز رسانی ویندوز آماده برای انجام برخی از فراموش شده. ویندوز 10 با تاکید بر "ویندوز به عنوان یک سرویس" بازنویسی تقریبا همه قوانین به روز رسانی و ارتقاء. در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن.

در اینجا چگونه شما هنوز هم می توانید دریافت رایگان ویندوز 10 ارتقا

مایکروسافت بسیار به کرات ارتقاء رایگان برای ارائه ویندوز 10 در سال 2016 به پایان رسید و گسترش رسما تمام شده در پایان سال 2017. اما شما هنوز هم می توانید دریافت رایگان دیجیتال مجوز استفاده از این دستورالعمل.

چگونه برای ارتقاء از ویندوز 10 خانه به نرم افزار به صورت رایگان

شما یک کامپیوتر در حال اجرا ویندوز 10 خانه. شما می خواهید برای ارتقاء به ویندوز 10 نرم افزار. در اینجا چگونه برای به دست آوردن که ارتقاء به صورت رایگان. همه شما نیاز به یک نرم افزار/Ultimate product key از یک نسخه قدیمی تر از ویندوز است.

محبوبیت و اطلاعات نسخه

دانلود ویندوز 10

این رسمی است که در سایت دانلود برای ویندوز 10 که در آن شما می توانید به روز رسانی به طور مستقیم و یا استفاده از رسانه ها در ایجاد ابزار برای ایجاد یک ISO یا bootable USB فلش درایو.

مقایسه ویژگی های کسب و کار در ویندوز 10 نسخه

چه تفاوتی بین ویندوز 10 Enterprise, Windows 10 Pro و ویندوز 10 در حالت S? این صفحه رسمی اتحاد و یک پاورقی-بسته بندی شده از ویژگی های لیست.

ویندوز 10 تاریخ انتشار (رسمی)

با استفاده از این مایکروسافت-ارائه لیست به نگاه کردن تاریخ در دسترس بودن سیستم عامل ساخت و آخرین تجدید نظر تاریخ برای همه در حال حاضر پشتیبانی ویندوز 10 نسخه. پایین بودن تاریخ و لینک به KB مقالات برای همه تجمعی به روز رسانی.

ویندوز انتشار بهداشت داشبورد

همیشه این صفحه را بررسی کنید قبل از نصب از ویژگی های جدید به روز رسانی دستی. این لیست وضعیت فعلی آخرین نسخه فراهم می کند جزئیات بیشتر در مورد مسائل شناخته شده از جمله کسانی که مایکروسافت تعیین شده به عنوان به اندازه کافی جدی برای جلوگیری از نصب و راه اندازی تحت تاثیر دستگاه های. این صفحه به روز رسانی به طور منظم به عنوان مسائل شناسایی شده اند مورد بررسی قرار گرفته و حل شود.

چه جدید در ویندوز 10 برای آن جوانب مثبت

با هر جدید ویندوز 10 نسخه, مایکروسافت, می افزاید: یک صفحه جدید با نسخه-اطلاعات خاص در مورد ویژگی های جدید در این انتشار است. لیست تمرکز بیشتر بر روی ویژگی های که علاقه به حرفه ای که پشتیبانی از ویندوز در شرکت: امنیت و استقرار به روز رسانی و مدیریت.

چه جدید در ویندوز 10 (خودی بایگانی)

با هر جدید ویندوز 10 نسخه, مایکروسافت, منتشر, بازاریابی متمرکز وبلاگ پست برجسته چند ویژگی های جدید است. اگر شما می خواهید یک لیست مفصل تر از تغییرات شما آنها را پیدا کنید در یک بعید مکان: Windows Insider Program, archive قطاری از جزئیات در مورد هر یک از ویژگی های جدید اغلب با یک توضیح که چرا آن را اجرا می شد راه آن بود. هنگامی که یک نسخه برگ خودی برنامه ang می رود به انتشار عمومی این یادداشت ها آرشیو همه تحت "چه بود جدید" می زنیم.

ویندوز 10 حذف و از رده خارج ویژگی های

هر نسخه جدید شامل یک لیست طولانی از ویژگی های جدید اما به طور معمول نیز نشانه پایان راه برای برخی از ویژگی های است که می تواند برداشته شود به جای بازنشسته و یا از رده خارج. دو لیست از ویژگی های که در اینجا شامل "امکانات ما دیگر در حال توسعه" و "ویژگی های ما حذف شده است."

ویندوز 10 نسخه تاریخچه (ویکیپدیا) (شامل Insider Preview منتشر شده)

این به طور مستقل به سرپرستی صفحه شامل دو تکه های زیادی از اطلاعات در دسترس نیست در صفحه رسمی: تاریخچه Insider Preview منتشر شده برای هر ویندوز 10 نسخه و تاریخ انتشار برای نسخه های ویندوز است که دیگر پشتیبانی می کند.

ویندوز 10 به روز رسانی تاریخچه

به خوبی سازمان یافته و شاخص که شامل جزئیات در مورد هر تجمعی به روز رسانی برای ویندوز 10 از جمله بهبود و رفع مسائل شناخته شده و فایل اطلاعات است. توجه داشته باشید که این لینک می رود به جزئیات برای نسخه 1909 اما نسخه های دیگر ذکر شده در سمت ناوبری در سمت چپ.

مایکروسافت به روز رسانی فروشگاه

آیا نمی شود توسط طراحی منسوخ شده در این صفحه. با استفاده از جعبه جستجو برای پیدا کردن هر گونه به روز رسانی (از جمله درایور های دستگاه) برای هر ویندوز 10 نسخه و سپس دانلود و نصب مستقل بسته است.

ویندوز 10 به روز رسانی پرسش و پاسخ

اغلب به روز شده لیست پرسش و پاسخ در پوشش سوال است که افراد و کسب و کارهای کوچک هستند به احتمال زیاد به درخواست.

عیب یابی ابزار

Windows Sysinternals Suite

هر می تواند ویندوز متخصص باید بدانید در مورد Sysinternals نرم افزار که به شما کمک کند مدیریت عیب یابی و تشخیص سیستم های ویندوز و برنامه های کاربردی. این مجموعه در اصل ایجاد شده است و هنوز هم حفظ شده توسط Mark Russinovich.

Sysinternals زنده

اجرای هر Sysinternals ابزار به طور مستقیم از وب سایت با وارد کردن راه خود را در ویندوز اکسپلورر و یا خط فرمان.

به طور موقت جلوگیری از به روز رسانی ویندوز از نصب مجدد ویندوز 10

اگر یک به روز رسانی ویندوز (از جمله درایور های دستگاه) است که باعث ثبات و مشکلات شما می توانید جلوگیری از نصب مجدد به طور خودکار با استفاده از "نمایش یا پنهان به روز رسانی" رفع مشکل بسته است.

به روز رسانی ویندوز رفع مشکل

با استفاده از این ابزار دانلود به طور خودکار تعمیر برخی از علل شایع از مسائل به روز رسانی در ویندوز 10. (این صفحه همچنین شامل لینک کلیک کنید برای ویندوز 7 و ویندوز 8 نسخه از این ابزار است.)

ویندوز 10 ارتقا شکست خورد ؟ با استفاده از این 5 ابزار برای پیدا کردن مشکل و رفع آن سریع

اکثر ویندوز 10 ارتقاء و به روز رسانی ویژگی های موفقیت و بدون حادثه. اما اگر شما در مواجهه با مشکلات به خصوص با کامپیوتر, استفاده از این ابزار و تکنیک برای کشف کردن آنچه اشتباه است.

مستندات مربوط به آن جوانب مثبت

ویندوز 10 چگونه به و پشتیبانی

رسمی ویندوز 10 اسناد و مدارک (اسناد مایکروسافت) که در آن جوانب مثبت کامل با ویژگی های گسترده اطلاعات است. این صفحات به طور منظم به روز به منعکس کننده ترین ویژگی های به روز رسانی.

استقرار و به روز رسانی ویندوز 10

مستندات دقیق به کمک آن جوانب طرح آزمون و مدیریت استقرار ویندوز 10 در شرکت حالات.

پیکربندی ویندوز 10

چنگ زدن به کیسه ای از اسناد و مدارک پوشش امکانات و روش ها برای کمک به پیکربندی و یا قفل کردن قسمت های خاصی از ویندوز 10.

ویندوز 10 شرکت امنیتی

برای مشتریان شرکت های بزرگ, اطلاعات دقیق در مورد ویژگی های امنیتی ساخته شده را به ویندوز 10 شرکت مایکروسافت 365 E3 و E5.

Windows Privacy

چگونه برای مشاهده و پیکربندی ویندوز تشخیصی داده ها در یک سازمان است. شامل جزئیات در مورد آنچه که ویندوز تشخیص داده های جمع آوری شده در هر محیط و همچنین به عنوان یک بخش جدید در GDPR انطباق.

عیب یابی ویندوز 10

مایکروسافت پشتیبانی بالا راه حل برای مسائل مشترک تجربه کرده که با استفاده از ویندوز 10 در یک شرکت و یا آن را طرفدار محیط زیست است. لینک شامل ابزار برای مقابله با بروز مسئله bugchecks (صفحه آبی مرگ) و نصب و راه اندازی/خطاهای پیکربندی.

کمک و حمایت از منابع

حمایت از سیاست های

برنامه Windows Insider

برنامه Windows Insider صفحه اصلی

بازدید از این صفحه برای ثبت نام برای دسترسی به پیش نمایش منتشر شده از ویندوز 10. شما می توانید با استفاده از یک حساب مایکروسافت و یا یک شرکت و آدرس ایمیل.

پرواز Hub

این داشبورد شناسایی آخرین Windows Insider Preview منتشر شده برای کامپیوتر, سرور و IoT. شما همچنین می توانید نگاه کردن وضعیت SDK و تصاویر ISO.

Windows Insider Preview Build برجسته

یک شاخص از ویژگی های جدید سازمان با شماره ساخت که در آن عرضه آنها.

Windows Insider Preview ISO محبوبیت

زمانی که جدید ایجاد شده در دسترس هستند در آهسته حلقه آنها را به نظر می رسد در اینجا در فرمت ISO مناسب برای تست استقرار یافته است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب