چگونه به سازمان دیده بان SpaceX راه اندازی 58 بیشتر Starlink ماهواره اوایل شنبه - CNET

SpaceX خدمه فضاپیمای اژدها نشسته در بالای این شرکت Falcon 9 rocket, در زمان خاموش از کیپ کاناورال در مه 30, حا

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 24 خرداد 1399
SpaceX's Crew Dragon spacecraft, perched atop the company's Falcon 9 rocket, took off from launch pad 39A at the Kennedy Space Center in Cape Canaveral, Florida, carrying two astronauts to the International Space Station on a NASA mission. It was the firs

SpaceX خدمه فضاپیمای اژدها نشسته در بالای این شرکت Falcon 9 rocket, در زمان خاموش از کیپ کاناورال در مه 30, حامل دو فضانورد به ایستگاه فضایی بین المللی در ناسا ماموریت.

جو Raedle/گتی ایماژ

اگر همه می رود به عنوان برنامه ریزی شده یک SpaceX Falcon 9 انفجار خواهد شد از فلوریدا شنبه فقط دو هفته پس از دیگری از شرکت یابو موشک ارسال فضانوردان ناسا داگ هرلی و باب Behnken به ISS.

این شرکت به دنبال آن تاریخی اندازی اولین انسان فقط چند روز بعد با راه اندازی Starlink ماهواره و در حال حاضر آن را انجام دهد اول آن Starlink سوار-به اشتراک گذاری حمل 58 از خود پهنای باند ماهواره همراه با سه زمین مشاهده سفینه فضایی به سیاره Labs.

این ماموریت را به ارمغان خواهد آورد تعداد کل Starlink ماهواره در پایین مدار زمین به بیش از 500 در حالی که افزایش سیاره SkySat ناوگان به 18. SpaceX را Starlink هدف در نهایت شامل ده ها هزار نفر از مدار روتر که شما پتو زمین در دسترسی به اینترنت باند پهن در حالی که SkySats کمک خواهد کرد Planet Labs توسعه تصاویر از سطح زمین است.

ساخت اتاق برای سوار-به اشتراک گذاری به معنی این می تواند اولین دسته از Starlink ماهواره شامل کمتر از 60.

SpaceX گفت در توییتر که راه اندازی شده بود نقل مکان کرد و از روز جمعه تا شنبه در 2:21 p. m. PT (5:21 p. m. ET).

فالکون 9 اولین مرحله است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد قبلا پرواز دو بار و هر دو بار در اژدها باری بر ماموریت به ایستگاه فضایی بین المللی.

شما می توانید راه اندازی در خوراک زندگی می کنند در زیر. این جریان به طور معمول آغاز می شود در حدود 10 یا 15 دقیقه قبل از راه اندازی.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب