این تکنولوژی در کانبرا اقتصادی و مالی به روز رسانی

تصویر: آشا Barbaschow/ZDNet با دولت فدرال به تعویق انداختن بودجه خود را تا اکتبر آن را منتشر اقتصادی و مالی ب

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 3 مرداد 1399
canberra-parliament-house.jpg
تصویر: آشا Barbaschow/ZDNet

با دولت فدرال به تعویق انداختن بودجه خود را تا اکتبر آن را منتشر اقتصادی و مالی به روز رسانی در پنجشنبه نشان داد که تاثیر اقتصادی COVID-19 بوده است.

سند [PDF] گذشته از حاوی یک گنجینه در حال حاضر اعلام کرد COVID-19 طرح از جمله حمایت های مالی برای کسب و کار افراد و خانواده ها و همچنین telehealth ارائه یک به روز رسانی بر روی یک تعداد انگشت شماری از تکنولوژی های مرتبط با طرح های.

استرالیا رقابت و مصرف کننده کمیسیون (ACCC) داده خواهد شد و در مجموع AU$19.2 میلیون دلار برای ادامه کار خود به مصرف کننده داده های مناسب (CDR).

دولت نیز ارائه AU$6.2 میلیون دلار بودجه به وزارت خزانه برای حمایت از اطلاعات و آگاهی را به شما معرفی CDR برای مصرف کنندگان و کسب و کار و درایو جذب آن گفت.

این CDR رسما در تاریخ 1 ژوئیه با اولین tranche -- باز بانکی-مانند رژیم-نیاز به خدمات مالی و ارائه دهندگان خدمات به اشتراک گذاری داده های مشتریان زمانی که درخواست شده توسط مشتری.

از آن شده است تبلیغ به عنوان اجازه می دهد افراد را به "خود" اطلاعات خود را با اعطای آنها را باز دسترسی به بانکداری و انرژی و تلفن و اینترنت معاملات و همچنین به عنوان حق کنترل که می تواند آن را داشته باشد و چه کسی می تواند از آن استفاده کنید.

در وهله اول در این قطعنامه به درخواست بانکی با بخش انرژی به یک بازی آنلاین رایگان است به زودی و پس از ارتباطات از راه دور.

ادامه مطلب: استرالیا اطلاعات مصرف کننده حق: در اینجا همه چیز شما نیاز به دانستن

منطقه ای باند پهن طرح (RBS) همچنین شناخته شده به عنوان پهنای باند مالیاتی شد توصیه می شود به تصویب مجلس سنا محیط زیست و ارتباطات کمیته قانون در ماه سپتامبر 2017 و دوباره در ماه فوریه پس از این صورتحساب قبلا منقضی.

آن را پاک پارلمان در ماه مه با دولت تجدید نظر در آن تاریخ شروع به ژانویه 1 2021.

"این را فراهم خواهد کرد تا زمان کافی برای اجرای RBS و یقین برای حامل در یک زمان زمانی که آنها در حال حمایت از ضروری اتصال به کسب و کار و مصرف کنندگان در طول COVID-19" دولت گفت: در روز پنج شنبه.

"این اندازه گیری برآورد شده است به کاهش اساسی تعادل نقدی توسط AU$0.5 میلیون بیش از این جلو برآورد دوره است.

به اتهام نمایه سالانه و جمع آوری یک سال در عقب افتادگی. انتظار می رود به افزایش بیش از AU$700 میلیون در سال.

ادامه مطلب: NBN پهنای باند مالیات تخلیه پارلمان

با دولت فدرال در ماه مه اعتراف Centrelink آنلاین انطباق مداخله (OCI) ابتکار -- robo-بدهی -- به اشتباه صادر شده 470,000 بدهی به کسانی که در دریافت رفاه دولت استرداد اطراف AU$721 میلیون دلار برای استرالیا.

بدهی به مسترد کسانی هستند که با استفاده از تکنیک های اتوماسیون برای محاسبه پول به دولت بدهکار پست-2015.

در آن اقتصادی و مالی رسانی دولت گفت: آن را ساخت "تغییرات درآمد انطباق برنامه" اما بودجه اختصاص داده شد مشخص شده به عنوان "انتشار".

"دولت ارائه خواهد شد AU$721 میلیون بیش از چهار سال از 2020-21 به بازپرداخت تمام بازپرداخت ساخته شده در بدهی های مطرح شده بر اساس به طور کامل و یا جزئی به طور متوسط اداره مالیات استرالیا (ATO) اطلاعات زیر درآمد انطباق برنامه" آن را نوشت.

"استرداد بدهی های واجد شرایط آغاز در ماه جولای ادامه خواهد داد و از طریق 2020-21 سال مالی است. پیامدهای مالی این اندازه گیری نیست برای انتشار با توجه به در حال انجام مراحل قانونی."

ادامه مطلب: Robo-بدهی کلاس اقدام در مسیر سپتامبر 21

اداره آمار استرالیا (ABS) را حفظ خواهد کرد آن AU$39.6 میلیون بیش از سه سال از 2019-20 به "تسهیل و افزایش تحویل 2021 سرشماری".

این 2021 سرشماری ساخته خواهد شد با استفاده از خدمات وب سایت آمازون, ابر, از طریق یک قرارداد تعلق می گیرد به PwC استرالیا. تغییر رویکرد است که انتظار می رود برای مقابله با هر تکرار از آنچه رخ داده است در سال 2016 زمانی که ABS با تجربه یک سری از denial-of-service (DDoS) attacks دچار سخت افزار روتر شکست و baulked در مثبت کاذب گزارش داده بودن exfiltrated که منجر به سرشماری سایت در حال تعطیل و شهروندان قادر به تکمیل خود را آنلاین ارسال.

سرشماری بود اجرا در محل زیرساخت های تهیه شده از غول تکنولوژی IBM.

"این بودجه اضافی به آدرس مناطق خطر شناسايی شدند که در این دوره از سرشماری سال 2016 و تشویق به مشارکت بیشتر برای اطمینان از تحویل موفقیت آمیز 2021 سرشماری" دولت نوشت و در آن اقتصادی و مالی به روز رسانی.

ادامه مطلب: Censusfail: یک omnishambles از افسانه نسبت

اقتصادی و مالی به روز رسانی نیز لمس در دولت فدرال AU$1.35 میلیارد سایبر را بسته اعلام کرد در ماه ژوئن تنها چند روز پس از نخست وزیر اسکات موریسون گفت: ملت آن را تحت حمله سایبری از ناشناس دولت بازیگر.

"دولت ارائه خواهد شد AU$1.4 میلیارد بیش از 10 سال از 2020-21 به استرالیا سیگنال های اداره استرالیا Cyber Security مرکز و وزارت دفاع به شناسایی تهدیدات سایبری مختل خارجی مجرمان اینترنتی و افزایش مشارکت با صنعت و سایر دولتها" در این سند آمده تحت هدر سایبر افزایش آگاهی موقعیتی و پاسخ بسته است.

"این اندازه گیری خواهد شد جبران هدایت بودجه در دفاع از نمونه کارها."

علاوه بر آن گفت که ارائه خواهد شد AU 677 میلیون دلار بیش از نه سال از 2019-20 از جمله AU$241 میلیون بیش از چهار سال از 2024-25 برای COVID-19 پشتیبانی از اقدامات در ارتباطات, سایبر, ایمنی و هنر بخش های.

این بسته شامل AU$10 میلیون در 2020-21 برای eSafety کمیسیون برای پاسخ به افزایش فعالیت های آنلاین.

بیشتر بخوانید: دولت استرالیا وعده 10 ساله, AU$1.35 میلیارد سایبر زن سبک و جلف

استرالیا در زمینه نقد تعادل است پیش بینی کاهش از تعادل در 2018-19 به یک AU$86 میلیارد دلار کسری بودجه در 2019-20 و AU$185 میلیارد دلار کسری بودجه برای سال مالی آینده.

"اقتصادی و مالی به روز رسانی امروز منتشر شد نشان می دهد تاثیر COVID-19 همه گیر در کشور ما منابع مالی و همچنین به عنوان مقیاس حمایت است که ارائه شده است برای آماده سازی سیستم بهداشت و کوسن برای میلیون ها نفر از خانواده ها و کسب و کار" یک بیانیه از خزانه دار جاش Frydenberg گفت.

"از طریق دولت قوی مدیریت مالی استرالیا وارد COVID-19 بحران در یک موقعیت اقتصادی و مالی قدرت است. ما بازگشت بودجه به تعادل برای اولین بار در 11 سال است که بیمه این ظرفیت برای پاسخ به این شوک بی سابقه ای."

در اینجا بیشتر از کانبراtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن