راز هک افراد در حال استفاده به تحویل مواد غذایی زمانی وجود ندارد, هر, لکه

با بیشتر و بیشتر مردم سفارش مواد غذایی برای تحویل گرفتن آن به طور فزاینده دشوار برای پیدا کردن یک زمان باز اسل

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 8 اردیبهشت 1399

با بیشتر و بیشتر مردم سفارش مواد غذایی برای تحویل گرفتن آن به طور فزاینده دشوار برای پیدا کردن یک زمان باز اسلات در خدمات مانند Instacart و آمازون تازه است. برای مبارزه با این بسیاری از توسعه دهندگان کامپیوتر ساخته شده اند رباتها و دیگر ابزار است که به طور خودکار شکار به صورت رایگان تحویل حافظه آن را تکمیل کاربر سفارش. این حذف نیاز به طور مداوم به روز کردن صفحه, امید برای یک اسلات برای باز کردن.

Amazon Fresh

شاتر

یکی از این رباتها ایجاد شده توسط دانشمند داده Pooja Ahuja. او ربات چک به صورت رایگان تحویل اسلات در Wholefoods یا آمازون تازه و می تواند پرداخت به صورت خودکار.

Ahuja می گوید معاون چرا او ایجاد ربات "من در طراحی این ربات برای کسانی که پیدا کردن آن بسیار ناخوشایند در این دوران به گام و یا پیدا کردن آن را امن برای خود به خارج است. این است سهم من برای کمک به صاف منحنی, من واقعا امیدوارم که این به شما کمک به کاهش تعداد افراد بیرون رفتن."

woman on computer

شاتر

Ahuja طراحی نادر است. بسیاری از رباتها کامل نیست پرداخت. در عوض زمانی که تحویل اسلات در دسترس است آنها اطلاع کاربر که پس از آن برای تکمیل سفارش.

groceries

شاتر

قطعا وجود دارد یک بازار برای این نوع ابزار است. در واقع آمازون سخنگو حتی اذعان کرد مشکل از سفارش مواد غذایی در هنگام صحبت کردن به مادربرد: "مواد غذایی تحویل یک سرویس حیاتی به عنوان جوامع رویارویی با چالش های COVID-19. تمرکز اولیه ما این است که افزایش تحویل در دسترس بودن هر روز به طوری که ما می تواند در خدمت بیشتر به مردم است. برای انجام این کار ما به سرعت در حال گسترش مواد غذایی, وانت, افزایش استخدام, انتقال, انتخاب فروشگاه به صورت انحصاری انجام تحویل سفارشات و بیشتر. و در هفته های آینده ما یک صف ویژگی به مشتریان مجازی در محل خط به امن زمان برای خرید و, برنامه, تحویل, اجازه می دهد برای توزیع عادلانه تر از تحویل ویندوز."

grocery bag

شاتر

اگر شما می خواهید به آن را راه اندازی بر روی کامپیوتر خود را چک کنید در اینجا به صورت گام به گام توسط به گام دستورالعمل.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب