مردم در رسانه های اجتماعی در حال حاضر بیش از هر زمان دیگری و اگر چه این می تواند یک راه عالی برای اقامت در ارتباط با دوستان وجود دارد می تواند برخی از معایب عمده به تکیه بر روی سایت های شبکه های اجتماعی–Facebook گنجانده شده است.

نگه داشتن خواندن برای همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد اقامت کردن Facebook در قرنطینه!

facebook

شاتر

با اخبار جعلی و coronavirus کلاهبرداری در گردش بر روی این پلت فرم گرفتن یک استراحت از آن می تواند یک راه خوب برای محافظت از خودتان را از اطلاعات غلط است. در واقع دیو Chura مدیر عامل و بنیانگذار enclayve مردم را تشویق به “اقامت کردن Facebook و دیگر شبکه های اجتماعی برای جلوگیری از گسترش جعلی اخبار در مورد بیماری همه گیر و دیگر دروغ.”

facebook

شاتر

با توجه به کارشناس فنی روبن يونتان بنیانگذار و مدیر عامل شرکت vernessa taylor مهم باید با احتیاط از coronavirus مربوط به کلاهبرداری است که در حال گردش در Facebook. او توضیح میدهد: “مردم باید بماند کردن رسانه های اجتماعی در طول قرنطینه برای جلوگیری از Covid-19 مربوط به کلاهبرداری است. نگاهی به پیام جعلی است که گسترش در سراسر رسانه های اجتماعی در اوایل ماه گذشته. ظاهرا از یونیسف پیام گفت که اجتناب از بستنی را جلوگیری از شروع coronavirus.”

او ادامه می دهد “از آن زمان یونیسف علنا محکوم کردن این پیام را برای مردم برای جلوگیری از سقوط قربانی.”

facebook

شاتر

این است که نه تنها کلاهبرداری در Facebook در حال حاضر. يونتان توضیح میدهد: “در حالی که این نسبتا اهلی کلاهبرداری در مقایسه با دیگران با هدف فریب شما و یا به دست آوردن اطلاعات شخصی است که مورد استفاده قرار خواهد گرفت برای هک کردن به حساب های خود را. توجه داشته باشید که چون در حال حاضر هر کس بیش از حد هماهنگ به اطلاعات در مورد Covid-19 تفکر منطقی و اجتناب از این کلاهبرداری ها می تواند ثابت کند دشوار است.”

facebook

شاتر

با که در ذهن محدود کردن مقدار از وقت خود را صرف رسانه های اجتماعی-و حال بسیار مراقب باشید برای جلوگیری از کلاهبرداری هنگامی که شما در حال حاضر–یک راه خوب برای محافظت از خودتان در قرنطینه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de