قلعه بادی سرسره دار کودک

در مرحله ی باد کردن نازل هم سایز دریچه را به پمپ وصل کنید، توجه داشته باشید برای انتقال هوا لازم است نازل را

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

در مرحله ی باد کردن نازل هم سایز دریچه را به پمپ وصل کنید، توجه داشته باشید برای انتقال هوا لازم است نازل را تا انتها فشار داده باشید، حین باد شدن کالا دست خود را روی سطح آن کمی فشار دهید تا از حالت ارتجاعی آن مطمئن شوید، حواستان باشد که همه فضای کالا از هوا پر نشود و بگذارید سطوح جامپینگ کودک کمی منعطف بماند، زیرا سفتی سطوح هنگامی که کودکان به آن ضربه وارد می کنند باعث کاهش مقاومت قلعه بادی شده و باعث نزول کیفی محصول می شود. در طول باد شدن این کالا دقت کنید که زمان که با دست روی سطح آن فشار می آورید، حالت ارتجاعی داشته باشد، نکته ای که باید خیلی به آن دقت کنید باد نکردن همه فضا است، قلعه بادی نباید بر اثر فشار هوا سفت و محکم شود، زیرا به هر میزان فشاری که کودکان شما روی آن می آورند سطح تحمل آن کمتر می شود، برای جلوگیری از این اتفاق به یاد داشته باشید که در سایر سطوح قلعه نیز این مساله را رعایت کنید. قیمت سرسره بادی دست دوم نیز با توجه به میزان کارکرد و عمر سرسره قیمت گذاری می شود.

پس از آن سایر بخش ها را به همین طریق تکمیل کرده و دقت نمائید که بیش از اندازه آن را باد نکنید، چون ممکن است که در زمان فشار و پرش کودکان، مقاومت خود را از دست داده و باعث صدمه دیدن شود. این قلعه با ابعادی به طول 175 سانتیمتر ، عرض 175 سانتیمتر ، ارتفاع 135 سانتیمتر ، وزن بسته بندی 10 کیلو گرم و تحمل وزن تا 54 کیلو گرم را که نسبت فشار به تشک بادی داخل قلعه هست را دارد . در داخل این قلعه آجری بقایای آسیابی که به آسیاب پهلوان بادی معروف است، دیده میشود. این قلعه دارای کف پرشی و قابلیت جامپینگ است. جنس رویه آن PVC طرح چرم، جنس کف PVC دو لایه بادی و جنس بخش کناری PVC رنگی است. با توجه به اینکه این منطقه در دورههای مختلف به ویژه در عصر مفرغ مورد تاخت و تاز اقوام مهاجر بود و با در نظر گرفتن اقتصاد کشاورزی و دامداری در عصر مفرغ به نظر میرسد، قلعههای هفتگانه نقش محافظت از قلعه مرکزی خسرو و زمینهای کشاورزی و مراتع دامداری آن را به عهده داشتند.

اگر قصدتان خرید سرسره بادی برای مراکز بزرگ تری مانند شهربازی ها است می توانید سایز بزرگ و یا سرسره بادی برای استخر را انتخاب کنید چرا که این گونه از محصولات از جمله سرسره بادی خیلی بزرگ و سرسره بادی بزرگسالان به حساب می آیند که چند سرسره دارند. این برند فعالیت خود را از سال 1994 با شعار "سرگرمی شما کسب و کار ما است" آغاز کرد. ضمن اینکه بهطور مداوم سبد محصولات و برند خود را گسترش داده است، محصولاتی جدید و ماندگار تولید کرده است. نمایندگی قلعه بادی اینتکس محصولاتی همچون قلعه بادی جامپینگ 48259 , قلعه بادی سبز کودک 48257 , قلعه بادی با سرسره 52122 , قلعه بادی تور دار اینتکس 48260 , قلعه بادی اژدها اینتکس 57138 , قلعه بادی حفاظ دار بست وی 52182 , قلعه تاج دار بست وی 48669 , قلعه جامپینگ کودک بست وی 93504 , را به صورت جنس اصلی اینتکس و جنس اصلی بست وی با گارانتی و خدمات پس از فروش شرکت اینتکس به فروش میرساند . پس بهتر است فکری برای این دوران طلایی کودکان خود کنیم.  This w᠎as c​reat ed by GSA Conte nt​ Generator Demoversion!

پس انتخاب یک موتور باکیفیت و بادوام که دیرتر نیاز به تعمیر و تعویض پیدا کند، نکته مهمی است. بدنه تمام بادی و کاملا مقاوم و بیخطر برای بازی کودکان از ویژگی های مهم قلعه های بادی به شمار میرود که برای والدین بسیار امر ضروری و مهمی است . قلعه بادی اینتکس و نیز شرکت های مشابه مانند بست وی و اینتکس همگی دارای امنیت بالا و فضای مناسب برای بازی کردن کودکان هستند . بعد از پهن کردن قلعه کودک پمپ باد را آماده کنید، لازم به ذکر است برای باد کردن جامپینگ کوچک نیاز به دستگاه بادی مخصوصی دارید، به همین منظور می توانید از پمپ های بادی شرکت اینتکس استفاده کنید. اگر در سفر به شهر دبی در کشور امارات علاوه بر خرید کردن و بازدید از آثار و بناهای تاریخی به تفریح هم نیاز دارید، باید به شما بگوییم که در شهر دبی گزینههای جذابی برای تفریحات خانوادگی تدارک دیدهاند. اگر قصد خرید سرسره بادی برای منزل را دارید و به دنبال آگاهی از قیمت سرسره بادی کوچک خانگی هستید و یا به طور کلی دوست دارید که بدانید قیمت سرسره بادی ایرانی چقدر است باید با عوامل تاثیرگذار روی قیمت سرسره بادی بچه گانه آشنا شوید تا در نهایت مناسب ترین سرسره را خریداری کنید.

آخرین مطالب