ترسناک اشتباه شما احتمالا در حال ساخت در زمانی که شما رفتن به خرید مواد غذایی

فروشگاه های مواد غذایی یکی از معدود ضروری کسب و کار هنوز هم باز در طول COVID-19 اما این بدان معنا نیست که بازد

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 8 اردیبهشت 1399

فروشگاه های مواد غذایی یکی از معدود ضروری کسب و کار هنوز هم باز در طول COVID-19 اما این بدان معنا نیست که بازدید از آنها را کاملا امن است. این مهم است که به نگه داشتن در ذهن CDC توصیه های مربوط به اجتماعی فاصله و ایمنی–به ویژه هنگامی که شما در فروشگاه.

نگه داشتن خواندن برای یک اشتباه بزرگ شما باید جلوگیری از ساخت ASAP وقتی که می آید به بازدید از فروشگاه های مواد غذایی!

grocery shopping

شاتر

رفتن بیش از یک بار در هفته

بهترین کاری که می توانید انجام دهید در حال حاضر به کمک به صاف و منحنی نگه داشتن شما ، خانواده و کارگران ضروری امن است برای محدود کردن تعامل خود را با دیگران--این شامل چگونه اغلب شما رفتن به فروشگاه مواد غذایی.

صحبت به Vox, Anne-Marie گلستر یک مدرس دانشگاه در علوم تغذیه برنامه در دانشگاه واشنگتن نشان می دهد محدود کردن خود را به فروشگاه مواد غذایی در گردش: "اگر شما می توانید آن را به یک بار در هر هفته یا هر دو هفته که بزرگ است."

grocery store

شاتر

امید بستن برای منظقه وانت و یا تحویل مواد غذایی است حتی بهتر است. اما در صورتی که در دسترس نیست وجود دارد از دیگر اقدامات است که می تواند کمک به کاهش شانس خود را از گرفتن بیمار است.

برای مثال خرید در پیک بار هنگامی که وجود دارد کمتر مشتریان یک راه خوب برای محدود کردن چگونه بسیاری از مردم شما در حال تعامل با آن را آسان تر به دنبال اجتماعی فاصله پروتکل.

grocery store wait

شاتر

با که در ذهن آن را نیز ایده خوبی است برای رفتن به فروشگاه مواد غذایی تنها در صورتی امکان پذیر است. حفظ کردن تعدادی از مشتریان کمک می کند تا محدودیت ترافیک در این فروشگاه ساخت اجتماعی فاصله آسان تر است.

grocery store

شاتر

یکی دیگر از راه های خوب برای نگه داشتن خود را در معرض خطر پایین تر? محدود کردن چقدر زمان شما صرف در فروشگاه با ساخت یک لیست مفصل از قبل.

سعی کنید برای رفتن به خواروبار سفر با یک برنامه بنابراین شما می توانید در داخل و خارج از فروشگاه به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است.

برای اطلاعات بیشتر Coronavirus راهنمایی خرید اینجا را کلیک کنید.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن