ترسناک نزولی به در خانه تمرین ویدئوها که هیچ کس به شما می گوید

کار کردن در خانه است و یک راه بسیار خوبی برای ماندن در حال حرکت در طول قرنطینه. اما این نیز مهم است برای ایمن

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 10 اردیبهشت 1399

کار کردن در خانه است و یک راه بسیار خوبی برای ماندن در حال حرکت در طول قرنطینه. اما این نیز مهم است برای ایمن ماندن در حالی که صفحه اصلی تمرینات است که می تواند دشوار است, به خصوص اگر شما تازه به ورزش در خانه.

به عنوان بیشتر و بیشتر سیستم عامل های در حال ایجاد خانه فیلم تمرین خود را در گزینه های بی پایان هستند–و بسیاری از آنها رایگان هستند. اما قبل از اینکه شما متعهد به در خانه تمرین, وجود دارد برخی از نگرانی های ایمنی را در نظر بگیرید.

home workout

شاتر

اولین مگر اینکه شما در حال پیوستن به یک نسبتا کوچک زوم تمرین و یا فردی جلسه آموزشی آنلاین, آن است که رفتن به دشوار یا غیر ممکن است برای مربی برای بررسی در فرم خود را در طول تمرین.

برای افرادی که تازه کار و نا آشنا با فرم صحیح برای برخی از تمرینات این می تواند خطرناک باشد و به طور بالقوه می تواند منجر به آسیب.

در تمرین به طور منظم در کلاس های مدرسان ارائه پیشنهادات و انتقادات خود را در فرم و تغییرات در صورت لزوم. اگر آنها نمی تواند به شما نگاه کنید آنها نمی تواند کمک به شما را مناسب تنظیم.

home workout

zShutterstock

دوم صفحه اصلی فیلم تمرین همیشه برای مبتدیان طراحی شده. بسیاری از مرسوم تمرینات در رسانه های اجتماعی خواهد بود دشوار است برای یک مبتدی به تکرار و می تواند منجر به آسیب اگر تلاش کرده است.

مثل همیشه گوش دادن به بدن شما (و محدودیت های آن) در طول یک تمرین بسیار مهم است.

woman stretching

شاتر

سوم بسیاری از خانه تمرین ویدئوها غفلت به ذکر است اهمیت روز استراحت لازم است که برای بازیابی. صحبت به Popsugar Cordelia کارتر, MD, ارتوپدی ورزشی جراح با تخصص در اطفال و مدیر مرکز ورزش زنان سلامت در NYU Langone بهداشت با تاکید بر اهمیت مصرف یک روز استراحت.

این می تواند کمک به شما برای جلوگیری از آسیب. با در نظر گرفتن انتخاب تمرین برنامه است که ترکیب بقیه روز را برنامه یک ایده خوب است. آن را نیز ایده خوبی است برای انتخاب فیلم ها که شامل گرم کردن و امتداد.

home workout

شاتر

اگر شما با توجه به استفاده از این زمان در خانه به آزمایش با برخی از روال تمرین ایمن ماندن با نگه داشتن این هشدارها در ذهن است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب