اگر شما امیدوار به از دست دادن وزن گرفتن نگاه نزدیک در رژیم غذایی خود مهم است. به طور خاص اگر شما عادت به خوردن مقدار زیادی از کربوهیدرات های تصفیه شده و این ممکن است زمان برای تجدید نظر در آنچه که شما در حال غذا خوردن–و چگونه شما می توانید آن را بیشتر کاهش وزن دوستانه. این مواد غذایی فاقد ارزش غذایی است و می تواند منجر به پرخوری–که هر دو معنی مشکل برای از دست دادن وزن.

با که در ذهن نگه داشتن خواندن برای یکی از مواد تشکیل دهنده شما باید برش ASAP چون باعث افزایش وزن!

flour

شاتر

آرد تصفیه شده

آرد تصفیه شده است که در بسیاری از مواد غذایی–نان سفید و ماکارونی و چوب شور, کراکر, میله آب نبات–و آن را روی حیله و تزویر ماده برای جلوگیری از. اما, آن است که ارزش تلاش برای قطع آرد تصفیه شده (و دیگر غلات تصفیه شده) را از رژیم غذایی خود را و یا برای محدود کردن آنها در حداقل.

pasta

شاتر

کربوهیدرات های تصفیه شده مثل قند و تصفیه شده دانه ها خطرناک برای سلامتی کلی شما.

Healthline توضیح میدهد: “خوردن کربوهیدرات تصفیه مرتبط است به شدت افزایش خطر ابتلا به بسیاری از بیماری ها از جمله چاقی و بیماری های قلبی و دیابت نوع 2 است.”

stomach pain

شاتر

آرد تصفیه شده بالا در شاخص قند خون, که به معنی آن می تواند مضر به رژیم غذایی خود را. “دلیل این است که مواد غذایی شاخص قند ترویج کوتاه مدت پری مدت حدود یک ساعت. از سوی دیگر غذاهایی که کم شاخص قند ترویج پایدار احساس پری که طول می کشد حدود دو تا سه ساعت” Healthline توضیح می دهد.

whole wheat

شاتر

آرد تصفیه شده نیز پر از خالی کالری آن کم ارزش تغذیه ای به دلیل آن محروم شده تقریبا تمام فیبر و ویتامین ها و مواد معدنی است.

با که در ذهن چسبیده به آرد گندم کامل یک ایده خوب است وقتی که می آید به پخت و پز و پخت به خصوص اگر شما امیدوار به دیدن از دست دادن وزن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im