یکی از مواد غذایی شما هرگز نباید پس از 8 ساعت به دلیل آن را به آرامی از بین می برد و سوخت و ساز بدن شما

اگر شما امیدوار به از دست دادن وزن با توجه به رژیم غذایی خود مهم است. اما آن را نه تنها آنچه شما غذا خوردن است

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 13 اردیبهشت 1399

اگر شما امیدوار به از دست دادن وزن با توجه به رژیم غذایی خود مهم است. اما آن را نه تنها آنچه شما غذا خوردن است که باعث تفاوت آن نیز مسائل هنگامی که بیش از حد. با توجه به Livestrong, "سوخت و ساز بدن شما به طور طبیعی کاهش می یابد و در طول شب به خصوص دلیل این که شما به احتمال زیاد و به طور فعال ورزش انجام کارهای روزمره و یا خوردن مواد غذایی است."

پس از سوخت و ساز بدن خود در حال حاضر کندتر در شب مهم برای جلوگیری از مواد غذایی که حاوی مقادیر زیادی از قند برای جلوگیری از افزایش وزن.

candy bars

شاتر

میله آب نبات

میله آب نبات سرشار از قند است. به طور معمول فروکتوز است که اضافه شده به میله های آب نبات به آنها را شیرین تر است. اما خوردن بیش از حد قند و شکر می تواند مضر برای وزن خود را.

با توجه به Healthline "هنگامی که شما مصرف مقدار زیادی از فروکتوز در کبد ممکن است غیرمنتظره و به نوبه خود برخی از آن به چربی است."

feet on a scale

شاتر

شکر یک منبع کالری خالی است که شما قطعا باید اجتناب از اگر شما نگران اضافه وزن هستند. کالری خالی-مانند آنهایی که در شکر تصفیه شده و غلات--ارائه ارزش غذایی کمی.

این کالری به ندرت شما را پر کنید تا که می تواند منجر به پرخوری.

candy bars

شاتر

از آنجا که اکثر مردم از خوردن پس از 8 ساعت در حال وعده معمولا در مقابل تلویزیون آن را حتی ساده تر به پرخوری و بدون معنی است. این بی فکر وعده قطعا می تواند به افزایش وزن منجر شود.

candy bars

شاتر

با که در ذهن محدود کردن مصرف قند خود را--به خصوص در شب--یک گام مهم در رسیدن به کاهش وزن پایدار است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن