یکی از مواد غذایی شما همیشه باید دلیل آن منجر به فوری افزایش وزن

اگر شما نگران اضافه وزن گرفتن نگاه نزدیک در رژیم غذایی خود را یک ایده خوب است. برخی مواد غذایی خاص می تواند در

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 7 اردیبهشت 1399

اگر شما نگران اضافه وزن گرفتن نگاه نزدیک در رژیم غذایی خود را یک ایده خوب است. برخی مواد غذایی خاص می تواند در پشت وزن خود را–به خصوص کسانی که سخت به نگه داشتن در حد اعتدال. بسیار فرآوری شده و اسنک–به خصوص آنهایی که سرشار از چربی های اشباع شده و سدیم می تواند منجر به فوری کاهش وزن و جلوگیری از از دست دادن وزن.

با که در ذهن نگه داشتن خواندن برای یکی از مواد غذایی شما باید همیشه برای جلوگیری از اگر شما امیدوار به از دست دادن وزن!

potato chips

شاتر

چیپس سیب زمینی

چیپس سیب زمینی محبوب میان وعده انتخاب--به خصوص برای هر کسی که ترجیح می دهند شور شیرین بیش از. متاسفانه این تنقلات واقعا برای شما بد و رژیم غذایی خود را.

با توجه به WebMD "چیپس سیب زمینی یکی از مواد غذایی است که کمک بسیاری به دست آوردن وزن است."

potato chips

شاتر

چیپس سیب زمینی سرشار از چربی های اشباع شده و سرشار از سدیم که هر دو خطرناک هستند اگر شما نگه داشتن آنها را در حد اعتدال. بیش از حد سدیم می تواند منجر به فشار خون و مشکلات کلیوی. به علاوه اگر شما نگران در مورد کاهش وزن محدود کردن این مهم است.

chips

شاتر

آن را نیز آسان برای وعده در چیپس سیب زمینی تبدیل به اعتیاد آور است.

Healthline توضیح می دهد که چگونه مواد غذایی مانند چیپس می تواند تبدیل به اعتیاد: "غذاهای فرآوری شده معمولا مهندسی به بیش از حد خوش طعم به طوری که آنها طعم واقعا خوب است. آنها همچنین حاوی مقادیر بالایی از کالری و علت قابل توجهی قند خون و عدم تعادل. این عوامل شناخته شده است که می تواند هوس های غذایی."

avocado on crackers

شاتر

با که در ذهن محدود کردن چیپس سیب زمینی می تواند مشکل باشد. در واقع ممکن است آن را آسان تر به آنها را قطع کند در دسترس نباشد.

به جای چسبیدن به سالم میان وعده گزینه های است که ترکیب غلات سبوس دار و چربی های سالم می تواند بهترین روش برای رسیدن به از دست دادن وزن خود و اهداف سلامت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن