این یک برنامه است که باعث خرابی آی فون خود را برای سلامت باتری

وجود دارد تعدادی از دلایل که چرا باتری آی فون خود را ندارد برگزاری یک شارژ — همه چیز از یک بیش از حد-صفحه نمای

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 23 فروردین 1399

وجود دارد تعدادی از دلایل که چرا باتری آی فون خود را ندارد برگزاری یک شارژ — همه چیز از یک بیش از حد-صفحه نمایش روشن برای برنامه های که به طور مداوم به روز رسانی در پس زمینه مقصر هستند. بسیاری از این چیزهایی که در کنترل شما است و شما می توانید به سادگی با تغییر یک تنظیم در اینجا وجود دارد و به افزایش گوشی های هوشمند خود را از سلامت باتری. اما مواقعی وجود دارد که شما ممکن است نیاز به بیشتر مراحل شدید که شامل حذف یک برنامه است که باعث خرابی آی فون خود را برای سلامت باتری. این مرحله و شما بهتر کار تلفن فورا.

iphone

شاتر

حذف Facebook برنامه معمولا افزایش باتری آی فون خود را فورا — اما در این مورد این برنامه به حذف نیست Facebook.


حقیقت این است که مهم نیست که چگونه تخلیه آن است که حداقل Facebook را فراهم می کند یک سرویس. وجود دارد برنامه های دیگر که به احتمال زیاد کمین بر روی تلفن خود و انجام نمی دهد هر چیزی برای شما خوب است — یا باتری تلفن خود را.

iphone

شاتر

برنامه شما باید آدرس نیست یک برنامه خاص بلکه تعدادی از برنامه های است که سقوط تحت رده "برنامه های سرکش." با توجه به یک کارشناس فنی در ZDNet: "گاهی اوقات ضعیف کد برنامه می توانید از طریق اشک باتری خود را. من حتی دیده ام بسیار برنامه های محبوب مانند Facebook یا YouTube برنامه باید اشکالات که باعث آنها را به تبدیل از طریق یک به طور کامل شارژ باتری در چند ساعت حتی زمانی که در استفاده از آنها نیست!"

iphone

شاتر

برای پیدا کردن که برنامه های خود را رفته اند "سرکش" برو به تنظیمات > باتری و با کلیک بر روی 24 ساعت گذشته و در 7 روز گذشته برای پیدا کردن دقیقا همان است که برنامه های در حال تخلیه باتری خود را بیشتر. از اینجا شما می توانید تصمیم بگیرید اگر شما می خواهم به جای پاک کردن برنامه.

iphone

شاتر

اگر شما می خواهم به حذف خود برنامه گزینه دیگر این است که مطمئن شوید که برنامه های خود را همیشه به روز شد. یک اشکال که قبلا باعث زهکشی باتری و دیگر مشکلات می تواند به طور کامل ثابت در آخرین نسخه از این برنامه است. رفتن به فروشگاه App ضربه بزنید بر روی بروید به روز رسانی در دسترس و به آن ضربه بزنید بر روی به روز رسانی تمام پایگاه های خود را پوشش.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de
آخرین مطالب