نیسان مرزی است که تحویل یک میلیون مایل (و شمارش)

4 فوریه سال 2020 شیکاگو – قانون مورفی صدق نمی کند به برایان مورفی یک مشهد تحویل راننده که تعیین هدف در

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 27 فروردین 1399

شیکاگو – قانون مورفی صدق نمی کند به برایان مورفی یک مشهد تحویل راننده که تعیین هدف در سال 2007 برای قرار دادن یک میلیون مایل در مرز نیسان وانت.

در روزهای کاری مورفی قبل از طلوع آفتاب شروع می شود و به خانه برگشت در حدود 13 ساعت بعد. او سوار حدود 50000 ساعت به دندانه دار کردن تا میلیون مایل در وانت — دو-wheel-drive, 4 سیلندر, 5-speed manual 2007 مرزی King Cab با نیروی عضلانی بیرونی که هنوز هم اصلی آن موتور و انتقال. یک میلیون مایل است در مورد همان فاصله به عنوان دو roundtrips به ماه.

"من تا به حال بدون شک این کامیون را به یک میلیون مایل است. آن را سخت و بزرگ می شود اقتصاد سوخت2دقیقا آنچه که من نیاز به کار انجام می شود گفت:" مورفی. "من تغییر نفت خود را در هر 10000 کیلومتر و با دقت رانندگی کنید. هیچ چیز عمده ای جایگزین شده در این کامیون این واقعا چیزی است."

برای دیگر تعمیر و نگهداری روزمره کامیون شده است سرویس در M'Lady نیسان در دریاچه کریستال همان نمایندگی که در آن 62 ساله مورفی خرید خودرو جدید در ماه ژوئن سال 2007.

"برایان مورفی کامل Frontier مشتری. آن را تشویق به شنیدن استثنایی داستان مثل این و بدانید که ما وسایل نقلیه دقیق در خدمت مشتریان – اجازه دهید به تنهایی برای یک میلیون مایل" گفت: Tiago کاسترو, مدیر, نیسان, وسایل نقلیه تجاری.

با توجه به مورفی اصلی کلاچ به طول انجامید 801,000 مایلز زمان بندی زنجیره ای به عنوان جایگزین شد پیشگیرانه در 700,000 مایل و رادیاتور و دینام به طول انجامید در مورد 450,000 مایل در هر. حتی صندلی راننده به طول انجامید نیم میلیون مایل قبل از اینکه جایگزین شده است.

وزارت حمل و نقل3 می گوید: مردان در مورفی گروه سنی درایو به طور متوسط 15,859 مایل در هر سال است. مورفی دیسک به طور متوسط حدود 77,000 کیلومتر در سال است. این کیلومترشمار دیجیتال متوقف ردیابی در 999,999 مایل در 27 ژانویه 2020, اما سفر کیلومترشمار نگه داشته نورد برای اثبات این کامیون در حال حاضر بیش از یک میلیون مایل است.

مورفی شروع کار خود را به عنوان یک راننده کامیون 45 سال پیش در منطقه شیکاگو. او "بازنشسته" از شرکت های بزرگ امریکا از 16 سال پیش آغاز شده و پاره وقت کار به عنوان یک مستقل از راننده تحویل در سال 2007. او هرگز با استفاده از GPS برای هدایت او در مسیر خود را و رانندگی خود را ثبت عاری از هر گونه نقض در حال حرکت.

"کامیون من سزاوار به بقیه اما من به خاطر مشغله" گفت: مورفی.

این "میلیون مایلی" مرز ساخته شده بود در نیسان Smyrna خودرو کارخانه مونتاژ در Smyrna, Tennessee. این شرکت دعوت مورفی و خانواده خود را به یک رویداد در طول سال 2020 خودرو شیکاگو نشان می دهد.

در مورد نیسان آمریکای شمالی

در آمریکای شمالی نیسان عملیات شامل, خودرو, طراحی مهندسی, مصرف کننده و شرکت های بزرگ مالی و فروش و بازاریابی و توزیع و تولید است. نیسان است که اختصاص داده شده به بهبود محیط زیست تحت نیسان سبز برنامه و شناخته شده است که سالانه توسط ایالات متحده در آژانس حفاظت از محیط زیست به عنوان یک انرژی استار® شریک از سال پس از سال 2010. اطلاعات بیشتر در مورد نیسان در آمریکای شمالی و خط کامل نیسان و Infiniti وسایل نقلیه می تواند به صورت آنلاین در www.nissanusa.com و www.infinitiusa.com و یا بازدید از سایت های رسانه های آمریکا nissannews.com و infinitinews.com.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصولات و خدمات و تعهد به تحرک پایدار, بازدید nissan-global.com. شما همچنین می توانید ما را دنبال کنید Facebook, Instagram, Twitter و LinkedIn و ببینید همه ما آخرین ویدئوها در یوتیوب.

# # #

1. قیمت برایان مورفی دستیابی رانندگی 1 میلیون مایل در خود Nissan Frontier منحصر به فرد است و نه تضمین شده برای دیگر وسایل نقلیه نیسان.
2. سازمان حفاظت محیط زیست اقتصاد سوخت برآورد سال 2007 مرزی® موتور 4 سیلندر با انتقال کتابچه راهنمای کاربر: 19 شهر / 23 بزرگراه. مسافت پیموده شده واقعی ممکن است متفاوت باشد با شرایط رانندگی – استفاده برای مقایسه تنها.
3. https://www.fhwa.dot.gov/ohim/onh00/bar8.htmtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن