ماه جوان تر از ما فکر CNET

ماه منشاء داستان فلز به عنوان هر چیزی. Ron Miller پنجمین بزرگترین ماهواره ای در منظومه شمسی ما زمین را محبوب

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 25 تیر 1399
mooncollision-jpeg

ماه منشاء داستان فلز به عنوان هر چیزی.

Ron Miller

پنجمین بزرگترین ماهواره ای در منظومه شمسی ما زمین را محبوب ماه است که به فکر تشکیل شده اند پس از یک غول پیکر برخورد بین زمین و مریخ به اندازه سیاره باستانی به نام "Theia." یک فلز منبع داستان, مطمئن, اما جزئیات بیشتری در مورد تشکیل آن ظاهر شده اند و به نظر می رسد مانند اوایل محققان کردم ممکن است منشاء داستان ما moon a little bit اشتباه است.

بر اساس یک مطالعه جدید منتشر شده در مجله علم پیشرفت روز جمعه ماه است که در واقع 85 میلیون سال جوانتر از ما یک بار فکر می کردم.

سن ماه یک رقابت موضوع است. به تازگی به عنوان 2017 یک مطالعه از دانشگاه UCLA محققان ادعا ماه بود که از ما یک بار فکر می کردم. در آن زمان این تیم پیشنهاد ماه بود 4.51 میلیارد سال, داشتن تشکیل شده فقط 60 میلیون سال پس از شکل گیری منظومه شمسی ما است.

اما تحقیقات جدید انجام شده توسط محققان در آلمانی هوافضا مرکز هل ماه تشکیل بازگشت به 4.425 میلیارد سال پیش. به نظر می رسد مانند یک تفاوت کوچک در چشم انداز اما 85 میلیون سال است که در هر کسی کتاب است.

برای تعیین سن دانشمندان با استفاده از یک کامپیوتر جدید مدل طراحی شده را با دقت بیشتری بررسی چه مدت از آن زمان این ماه عظیم ماگما اقیانوس سرد و crystalize. بله درست است. ماه بود که از خانه غول پیکر اقیانوس ماگما.

"نتایج حاصل از مدل نشان می دهد که ماه را ماگما اقیانوس طولانی زندگی می کردند و در زمان تقریبا 200 میلیون سال به طور کامل سفت به گوشته سنگ" می گوید: Maxime موریس دانشمند که چراغ مطالعه.

"مقیاس زمانی بسیار طولانی تر از محاسبه در مطالعات قبلی" اضافه شده نیکولا طوسی همکاری نویسنده از مطالعه. "مدل های قدیمی تر به یک انجماد دوره تنها 35 میلیون سال است."

که همچنین بدان معنی است که ماه میزبان وحشتناک اولیه ماگما اقیانوس برای طولانی تر از ما یک بار فکر می کردم. Gnarly.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب