این ManGroomer: از آنجا که ویدئو کنفرانس نیاز است که شما به نظر نمی آید مثل گرگ حتی در یک بیماری همه گیر


david-before-after.jpg

David قبل و بعد از حیاط خلوت خود را برش مو را تجربه کنند. اگر او می تواند آن را انجام دهد, شما می توانید آن را انجام دهید.

خوب من هم با افتخار اعتراف کنم که وقتی که می آید به گرفتن my hair cut, من یک مرد هستم-کودک. من ناله و شکایت کردن. من شکایت می کنند. من آن را قرار داده تا راه بیش از حد دیر است. من نمی خواهم برای رفتن به groomer است. من نمی خواهم مردم fussing با سر من. من به طور دائم پنج سال در این زمینه است.

متاسفانه من نیز بخشی گرگینه بنابراین در زمانی که من به cutter من با خیلی سرکش نگرش آن حملات ترس در همه کسانی که خواسته به داد و بیداد کردن آن است.

نیازی به گفتن نیست اگر من تا به حال می خواهم به دعوت به هر فولیکول زدایی جشن من باید به نکته بسیار خوبی است.

و آره من باید به صرف مقدار زیادی از زمان در دوربین – تلفنی در جلسات و مصاحبه های مختلف. این یک تناقض است. تجربه من این است که انتظار می رود به اشتراک گذاشته شود در ویدئو, اما من می خواهد به howl at the moon.

قبل از همه گیرآن را همیشه مضطرب بس خو با گاه به گاه ناامید عجله به مو هندلر برای مهار من یال در زمان فیلم برداری. اما من همیشه آن را تا آخرین لحظه.

که من. قبل از همه گیر. من احتمالا سه ماه به نیاز من-یک-کوتاه کردن زمان. و سپس ما رفت و به مستند. مو برش در اورگان ممنوع شد از افتتاح تا شهرستانهای رسیده فاز 2. اما در حال حاضر تا زمانی که هر دو برش و cuttee هستند نقاب برداشتن از عملیات مجاز است. حتی پس از, من و همسرم تصمیم به ادامه حفظ فاصله اجتماعی و غیر ضروری اجتناب از تماس با مردم حداقل برای بقیه از تابستان است.

همچنین: نحوه برش مو و ناخن های خود را در خانه CNET

جالب است که صحبت از ماسک های من CDC گزارش که به تازگی تقویت شده بهره مند از ماسک است. در این گزارش ذکر شده دو آرایشگران در حال کار در یک سالن در میسوری که به کار با وجود داشتن فعال COVID علائم و که تست مثبت برای ویروس.

سالن مورد نیاز مشتریان و کارگران به پوشیدن ماسک هنگامی که مشتریان در فروشگاه و نگهداری سوابق از هر کسی که در آمد. با استفاده از تماس با ردیابی CDC مشخص شد که 139 مشتریان مواجه می شوند دو آلوده سبک برای حداقل 15 دقیقه ای و یک مشتری تست مثبت است. ظاهرا دو ماسک فرآیند نگه داشته و هر کس امن حتی در یک محیط شناخته شده بود مملو از عفونت است.

همه که من به ارمغان می آورد به داستان من. این آخر هفته گذشته من بیش از یک سال و نیم به گرگ نگاه کنید. من به شدت نیاز به از بین بردن و به منظور اجازه من صورت-برای-رادیو دیده می شود ، اگر همه من نیاز بود بالا من خرد شده, این امر می تواند یک چیز است. سبک و من می توانم هر دو ماسک کردن و دور بر میگشتیم.

اما من یک ریش. شما نمی توانید ماسک ریش در حالی که برش آن. چگونه می توانم مو و ریش برش بدون خروج خودخواسته از مستند 2020?

از آن زمان به گرفتن امور به دست خود من است. و “با در نظر گرفتن امور به دست خود” منظورم این است که همسر من زمام امور را به دست او نمیفهمد که چگونه به حل این مشکل خرید مواد مورد نیاز برای ساخت مو آماده برای نخست بار wrangled و من را به یک صندلی و به نوعی صحبت کرد و من را به رفتار در حالی که صاف شد نوسان بیش مناقصه مغز پوست.

اساسا من whined. او در حل این مشکل است. او بسیار بیمار است. من بسیار خوش شانس است.

ManGroomer Ultimate Pro

812rooz-nel-sl1500.jpg

مرد Groomer

راه حل این است که یک $34 hair trimmer او دستور داد از آمازون. به نام ManGroomer Ultimate Pro آن (و او) بود ، او راه اندازی یک صندلی ما در پشت ایوان است. او repurposed ژوئیه سال گذشته 4 دلار ذخیره سفره به عنوان یک برش مو ماهیگیری. من احضار شد به صندلی و در حدود 20 دقیقه من انسان (به دنبال) دوباره. نه تنها او به من خیلی سر در گم خوب برش مو اما من هم ریش من کمرنگ است.

نمایش در حال حاضر در آمازون

در حالی که من می توانم با اطمینان توصیه ManGroomer به شما من می گویند که ما نمی رفتن را از طریق یک جامع فرآیند ارزیابی قبل از خرید. هنگامی که ما خرید آن را در پایان ماه مارس آن را تقریبا تنها چیزی که آمازون نشان داد به در دسترس خواهد بود – و حتی پس از آن را در زمان چند هفته برای رسیدن به ما. اما ارزان و در دسترس برنده, بنابراین من می توانید به انجام این ویدئو بخشی از کار من بدون موجب ترس من از بینندگان و همکاران.

همچنین: بهترین نرم افزار ویدئو کنفرانس برای کسب و کار در سال 2020

در اینجا ترفند. شروع با فاصله بزرگتر برش (از آنجا که شما همیشه می توانید برش بیشتر, اما اگر شما قطع بیش از حد شما می توانید آن را به عقب). برش از جلو به عقب در بالای سر و از پایین به بالا در پشت سر.

به طوری که آن را. ما در حال حاضر به مبادله مو, پیرایش, نکات بنابراین ما می توانیم تصویری و انجام شغل ما است. آنچه که جهان به? نه به طور جدی. ما می خواهم به دانستن آنچه که شما فکر می کنم که جهان در حال آمدن است به (و یا چگونه شما در حال پیشرفت با کار از خانه, ویدیو کنفرانس و یا نظافت شخصی). هک فقط صحبت کردن به کسی که برنده این روز است. اجازه دهید ما را در نظرات زیر می دانیم.


شما می توانید به دنبال من روز به روز به روز رسانی پروژه در رسانه های اجتماعی. مطمئن شوید که به دنبال من در توییتر @DavidGewirtz در Facebook در Facebook.com/DavidGewirtz در Instagram در Instagram.com/DavidGewirtz و در یوتیوب در YouTube.com/DavidGewirtzTV.

ZDNet توصیه می کند

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>