مک مینی خواهد بود که برای اولین بار بازو مک (و این احتمال وجود دارد شما می توانید آن را در این هفته)

اپل با وجود این تقریبا جهانی rumormongering مورد جدید iMac آینده در WWDC اپل 2020 کاملا وجود دارد هیچ اشاره

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 3 تیر 1399
wwdc-special-event-keynote-june-22-2020-apple-youtube-2020-06-22-12-17-14.jpg
اپل

با وجود این تقریبا جهانی rumormongering مورد جدید iMac آینده در WWDC اپل 2020 کاملا وجود دارد هیچ اشاره ای جدید محصولات سخت افزاری.

به جز یکی.

اپل هم در واقع اعلام این کاملا به خوبی در جریان مهاجرت از MacOS به آنچه که اپل خواستار "اپل سیلیکون" که بسیاری از ما تماس با بازوی پلت فرم. این شرکت در گذشته صرف 30 دقیقه از آن کمی سورئال اجتماعی-جدا WWDC زمان ارائه بحث در مورد دقیقا چگونه MacOS خواهد مهاجرت به بازو.

بسیاری از آن مهاجرت است به عنوان انتظار می رود. مانند مهاجرت از PowerPC به Intel یک دهه و نیم پیش وجود خواهد داشت رشيد ترجمه/مهاجرت موتور که اجازه خواهد داد که اینتل مبتنی بر برنامه های کاربردی به اجرا در شبیه ساز در اپل تراشه.

اپل Craig Federighi به اشتراک گذاشته شده است که تمام برنامه ها و دموی نشان داده شده در مک در نطق اصلی WWDC شد و در واقع بازوی نرم افزار. و او و تیم کوک اعلام کرد که Final Cut Pro X در حال اجرا بود در حال حاضر در دست با کار به طور فعال در حال انجام توسط مایکروسافت در دفتر و در نرم افزار Adobe Creative Cloud.

از توجه خاص این واقعیت است که بزرگ Sur جدید آینده MacOS نسخه شامل پشتیبانی برای اپل سیلیکون هنگامی که آن را حمل در این پاییز. بیشتر به نقطه وجود دارد یک توسعه دهنده بتا از سور بزرگ در حال حاضر در دسترس و همچنین دارای پشتیبانی از مک سیلیکون است. اپل آماده مجموعه ای از توسعه دهنده مهاجرت منابع از جمله مستندات و نمونه کد و بیشتر.

wwdc-special-event-keynote-june-22-2020-apple-youtube-2020-06-22-12-26-29.jpg
اپل

اما اینجا جایی است که آن را جالب می شود. چگونه می توانم به شما توسعه یک معماری پردازنده هنگامی که شما لازم نیست که آن را در دست ؟ در سال گذشته ما شبیه آن یا ساخته شده با استفاده از ماشین های مجازی. اما اپل ظاهرا به اندازه کافی همراه در این مهاجرت قادر به ارائه توسعه دهنده انتقال کیت که شامل یک مک مینی "محوطه" با یک اپل سیلیکون مبتنی بر مادربرد در داخل.

500 دلار قیمت برای DTK بازوی مک مینی بسیار مناسب است. یک حرکت نزولی ، اپل می گوید: "DTK ... باید بازگشت به اپل در پایان برنامه." این شرکت می گوید این دستگاه شامل 16GB RAM, 512GB SSD و اجرا در A12Z SoC (سیستم روی تراشه).

اپل دارای یک سابقه طولانی از بذر توسعه دهنده واحد به کلید توسعه دهندگان. من یک گیرنده راه بازگشت در روز است. آنها نیست به خصوص تهاجمی در مورد بازگشت, برنامه, اما آنها نیاز به دانه واحد به بازگشت به عنوان انگیزه ای برای توسعه دهندگان در واقع برنامه نویسی قبل از مهلت بازگشت. که ممکن است بخشی از سیب استدلال در اینجا.

همچنین: یکی از نویسنده های مورد علاقه مک ابزار برنامه نویسی برای PHP و توسعه وب

نکته کلیدی در اینجا این است که این بیانیه از Federighi: "توسعه دهندگان قادر خواهید بود به درخواست برای این برنامه در developer.apple.com امروز. ما خواهد بود با حمل و نقل واحد شروع این هفته به طوری که شما می توانید به کار می کنند."

بله. Federighi مشخص نیست آنچه که او به معنای "درخواست" و چه معیار می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای تعیین کردم که واحدهای اما پس از این اعلام شد, ما می توانید کاملا مطمئن شوید که اپل انتظار برای ارسال مک مینی DTK واحد در مقدار.

آیا شما برنامه ریزی برای کد برای مک جدید معماری ؟ شما چوب با مک پس از آن انتقال به جدید سیلیکون? اجازه دهید ما را در نظرات زیر می دانیم.


شما می توانید به دنبال من روز به روز به روز رسانی پروژه در رسانه های اجتماعی. مطمئن شوید که به دنبال من در توییتر @DavidGewirtz در Facebook در Facebook.com/DavidGewirtz در Instagram در Instagram.com/DavidGewirtz و در یوتیوب در YouTube.com/DavidGewirtzTV.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن