تنهایی پارادوکس: چگونه است که همه زمان آنلاین باعث می شود ما بیشتر احساس تنهایی - CNET

شما تا به حال یک اجتماعی روز است. دو صد Facebook دوستان ارسال شده تولد, پیام ویدئویی خود را از جناب خرد کاغذ ت

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 29 خرداد 1399

شما تا به حال یک اجتماعی روز است. دو صد Facebook دوستان ارسال شده تولد, پیام ویدئویی خود را از جناب خرد کاغذ توالت ذخیره کردن رو ده ها تن از رسانهها و همه تعارف خود را در آخرین Instagram عکاسی از خود شما آمد و رفت با تکبر راه رفتن. هنوز هم شما نمی تواند کمک کند اما متوجه یک درد است که تنها می تواند به عنوان تنهایی.

که ما احساس می کنیم این راه حتی زمانی که hyperconnected ممکن است به نظر می رسد مانند یک تناقض است. اما حقایق روشن هستند: ثابت مجازی اتصالات اغلب می تواند تقویت احساس تنهایی.

"اینترنت و فن آوری های مرتبط با بزرگ هستند در ما درک ارتباط می گوید:" دکتر الیاس Aboujaoude یک دانشگاه استنفورد روانپزشک که نوشته شده در مورد تقاطع روانشناسی و تکنولوژی. حقیقت او می گوید که زمان و انرژی صرف شده در رسانه های اجتماعی را بی شماری اتصالات ممکن است اتفاق می افتد در هزینه بیشتر ریشه واقعا حمایتی و واقعا روابط نزدیک ،

تنهایی که جهانی ترین شرایط انسانی وجود داشته است قبل از ما می تواند مقایسه پیرو شمارش ، "تنهایی است و همواره مرکزی و اجتناب ناپذیر تجربه هر انسان" را نوشت رمان توماس ولف. اما این تأثیر تعداد فزاینده ای از مردم با توجه به مطالعات انجام شده با برخی حتی هشدار از تنهایی یک بیماری همه گیر. حداقل یک دانشمند در حال کار بر روی یک قرص به سهولت آن درد است.

فن آوری نمی تواند شانه سرزنش برای تنهایی ما. خلق و خو و سلامت روان جدا حوادث مانند صلیب کشور و حرکت و تغییرات شغلی, طلاق و مرگ و میر ناشی از عزیزان نیز در بازی نقش مهمی است. به علاوه وجود دارد سوال از علت و معلول در مقابل همبستگی: آن را سخت به بگویید که آیا ما تنها به دلیل تمام وقت ما صرف آنلاین و یا ما صرف زمان زیادی آنلاین چون ما بیشتر تنهایی.

اما کارشناسان می گویند تعاملات ما با تکنولوژی شکل تجربه تنها بودن در انکار ناپذیر در راه است. این درست نیست که تکنولوژی ایجاد یک توهم از اتصال. امکانات بی پایان برای تعاملات پایین تر ما تحمل تنهایی در حالی که بالا بردن انتظارات در مورد تعداد و سرعت و فرکانس ارتباط ما.

"فرهنگ ما قرار داده است بر ما این انتظارات است که اگر ما می خواهیم به موفقیت ما نیاز به یک شبکه بزرگ از مخاطبین می گوید:" سوزان مت یک استاد تاریخ در دانشگاه ایالتی وبر در اگدن یوتا که متخصص در تاریخ از احساسات است. "که مجموعه ای فوق العاده از انتظارات باعث می شود تجربه aloneness حتی سخت تر است. پدربزرگ و مادربزرگ های ما ما بزرگ-پدربزرگ و مادربزرگ فکر نمی کنم رفتن آنها به طور متوسط 338 Facebook دوستان است."

مت همراه با لوک فرناندز یک محاسبات استاد در دانشگاه ایالتی وبر کشف ارتباط بین تکنولوژی و احساسات خود را در سال 2019 کتاب خسته تنها احمق: تغییر احساسات در مورد فن آوری از تلگراف به توییتر. تمیز کاری, نامه, خاطرات و خاطرات آنها دریافتند که حتی اگر ما Facebook-رایگان اجداد احساس تنهایی بیش از حد آنها تا به حال بیشتر از متوسط انتظارات در مورد تعدادی از دوستی آنها باید. آنها نیز در نظر گرفته تنهایی یک بخش اجتناب ناپذیر از انسان است.

ما forebears نیز نبودند مواجه با بی پایان Instagram-تعطیلات کامل عکس ها و نوشته ها در مورد کودکان و نوجوانان که به نظر می رسد ناتوان از هر چیزی اما cuteness. مطالعات متعدد پیدا کرده اند که رسانه های اجتماعی می تواند منجر به احساس افسردگی و بی کفایتی و انزوای مردم مقایسه زندگی خود را با هر کس دیگری را به دقت سرپرستی نسخه.

بسیاری از افراد مت و فرناندز در مصاحبه خود کتاب صحبت در مورد این نوع از FOMO یا ترس از از دست رفته. "این مردم نگرانی بیشتر آشکار" مت می گوید آنها یک "حس که چیزی در جریان است و آنها بخشی از, که حس بودن نادیده گرفته شده و یا رها شده است."

تنهایی یک کسب و کار

تکنولوژی به عنوان COVID-19 ساخته شده است روشن تر از همیشه می توانید پیوند مردم در شگفت انگیز و بی نظیر راه. از آن عبور جغرافیایی مرزهای گسترش جوامع و باز جهان را به کسانی که در غیر این صورت با دسترسی محدود. اما این منافع می تواند در هزینه آمده است. "[تکنولوژی] می تواند منحرف کردن ما با فعالیت های بی پایان است که اشغال ذهنی ما از پهنای باند و جلوگیری ما از شناخت و غلا از روابط است که ممکن است علامت گذاری اجتماعی ما زندگی" Aboujaoude می گوید.

آن را نیز می تواند ما را از لذت بردن از پاداش بالقوه از تنهایی و نزدیک خود را پسر عموی خستگی. هر دو می تواند حداقل در دوزهای محدود منجر به خود آگاهی و خلاقیت و قدردانی عمیق تر برای روابط معنی دار.

اما تنهایی می تواند ویرانگر و حتی وحشتناک است. تیره و حجاب. وزن در قلب است.

"تنهایی و یک جهان خطرناک مانند یکی از ما در حال اضافه کردن به یک چالش برانگیز ترکیبی می گوید:" Aboujaoude که کتاب شامل عملا شما: خطرناک قدرت از E-شخصیت. "آنها تولید یک حس آسیب پذیری و باعث می شود که مردم احساس آنها فاقد ایمنی شبکه یا تاسیسات. اگر نه به رسمیت شناخته شده و خطاب به آنها نیز می تواند کمک به افسردگی و دیگر خلق منفی متحده است."

ارتباط با دیگران فقط با یک کلیک دور است, اما گاهی اوقات آن سریع و آسان اتصال در یک قیمت می آیند.

آنجلا Lang/CNET

تنهایی دیگر پیامدهای پزشکی. مطالعات مرتبط تنهایی به بیماری های قلبی و دیابت و زوال عقل و تضعیف سیستم ایمنی بدن, و آن را به نام شده است یک پیش بینی کننده قوی مرگ زودرس است.

یک 2018 نظرسنجی از خدمات بهداشتی و درمانی شرکت Cigna یافت که نزدیک به نیمی از آمریکایی ها گزارش گاهی اوقات یا همیشه احساس تنهایی و یا از سمت چپ هر چند استفاده از رسانههای اجتماعی خود را در آن است و نه یک پیش بینی از تنهایی سطوح. این محققان مورد بررسی قرار 20,000 افراد 18 ساله یا مسن تر با استفاده از شناخته شده UCLA تنهایی مقیاس 20-item پرسشنامه تهیه شده برای ارزیابی ذهنی احساس تنهایی و انزوای اجتماعی.

"ابدی تلاش و تحقیق از فرد انسان است که به خرد خود تنهایی" روزنامه نگار و نویسنده نورمن عموزاده نوشت. ما ذاتا موجوداتی اجتماعی با انسان شناسان گفت: ما تعاملات اجتماعی نقش مهمی در تکامل ما به عنوان یک گونه است.

با توجه به نحوه مشقت بار تنهایی می تواند احساس آن را به عنوان جای تعجب نیست که سخت افزار و نرم افزار است که وعده اتصال از طریق مسنجر برگزاری چنین گسترده جذبه.

"آنها قصد فروش ما درمان برای تنهایی" فرناندز می گوید: از شرکت های بازاریابی ابدی اتصال. "این چیزی است که رسانه های اجتماعی است که تا حدی در مورد یک راه commodifying و pathologizing تنهایی و ما ارائه یک درمان است. اگر وجود دارد یک بیماری همه گیر از تنهایی آن می رود دست در دست با الزامات سرمایهداری است."

او خواستار آن را "تنهایی میباشد."

دن Schawbel نوشت: بازگشت به انسان: چگونه رهبران بزرگ ایجاد رهبران ایجاد ارتباط در عصر انزوا و توصیه محيط در روند فعلی به عنوان شریک مدیریت از شرکت اطلاعات بازار.

او موافقت می کند که با تکنولوژی بزرگ سهام در ساخت دستگاه های, برنامه های و خدمات است که احساس می کنم غیر ممکن برای قرار دادن پایین است. اما ما نیست بی دفاع در برابر دیجیتال wiles, او تاکید می کند.

"این تقصیر ما و تکنولوژی گسل" او می گوید. "بزرگ شرکت های فن آوری در حال طراحی دستگاه های خود را به اعتیاد آور می باشد چرا که مدل کسب و کار خود ... اما ما نیز گناه به خاطر شما می توانید با قرار دادن تکنولوژی پایین شما می توانید جدا کنید. این یک انتخاب است."

تکنولوژی و شخصیت یک تاریخچه

در یک خانواده جمع آوری در اطراف یک پیشگامانه دستگاه رادیو در سال 1925. در آن زمان "این ایده که شما می توانید از اصحاب در خانه خود در لوله کشی از جاهای دیگر بود و چیزی برای تعجب در" مورخ سوزان مت می گوید. آن را نیز کشت عدم تحمل تنهایی او می گوید:.

Photo12/UIG/گتی ایماژ

تکنولوژی به شکل احساسات و عادات قبل از Instagram و توییتر رسانهها.

هنگامی که آینه مقرون به صرفه شد در اواخر قرن 19 به عنوان مثال آنها "مردم فکر می کنم در مورد چگونه آنها نگاه به دیگران خیلی بیشتر از آنها بود و قبل از" مورخ مت یادداشت ها. عکاسی به طور مشابه گسترش پرتره فراتر از قلمرو ثروتمند دموکراتیزه کردن مردم توانایی خود را در حال حاضر در تصاویر, و همزمان با تشدید سطح خود را از خود نمي شود.

سپس 1920s و 1930s به ارمغان آورد یک تکنولوژی است که می تواند به طور ناگهانی پر کردن سکوت با روشن کردن یک دستگیره: رادیو. آن را سخت تر به احساس تنهایی با جمع خانواده در اتاق های در اورسن ولز' آشنا "توانا Wurlitzer از یک صدای" به عنوان یک منتقد به نام آن.

ما به دعوت از تاریکی به خانه ما, اما در آن زمان "این ایده که شما می توانید از اصحاب در خانه خود در لوله کشی از جاهای دیگر بود و چیزی برای تعجب در" مت می گوید. آن را نیز تربیت یک عدم تحمل aloneness او می گوید: مانند یکی از بسیاری از ویژگی به گوشی های هوشمند و اینترنت است.

نگاه هیچ بیشتر از رژه ثابت زوم فعالیت هایی که زندگی ما را پر کنید در طول مستند به ببینید که aloneness دولت بسیاری را بسیار ترجیح می دهند برای جلوگیری از.

"اما هیچ چیز باعث می شود یک اتاق احساس خالیتر از خواستن کسی که در آن" شاعر Calla کوین نوشت.

این Cigna مطالعه نشان داد که افرادی که درگیر در مکرر معنی دار فرد در تعاملات کمتری تنهایی نمرات و گزارش سلامت بهتر نسبت به کسانی که به ندرت با دیگران تعامل چهره به چهره است. محققان که مطالعه تنهایی می گویند فن آوری می تواند کمک به ایجاد و افزایش ارتباطات معنی دار. اما آن را نمی تواند جایگزین آنها شود.

Schawbel نقل تحقیقات از دانشگاه آکسفورد که در بر داشت در خارج از 150 Facebook دوستان شما واقعا می تواند در تعداد تنها چهار نفر به طور متوسط زمانی که شما نیاز به یک دوست واقعی است. این نوع که شما بر میدارد تا از بیمارستان پس از عمل کمک می کند تا شما بسته در روز در حال حرکت و به شما گوش تشریح فروپاشی خود را برای 16th, زمان دلیل این که شما نیاز به پردازش آن را فقط یک بار دیگر وعده.

"اگر ما می دانیم که از طریق تمام این مطالعات که ریشه خوشبختی, روابط," او می پرسد: "چرا ما اجازه تکنولوژی ما را فریب را به فکر ما بیش از ما دارند؟"

وارد زوم خستگی بسیار مورد بحث وضعیت du jour که می تواند در نهایت خبر از تمدید برای رسیدن به اتصالات فراتر از Facebook birthday messages.

"آنچه که ما آموخته ایم از coronavirus است که بیشتر ما با استفاده از فن آوری بیشتر ما در واقع می خواهید به فرد اتصال به افراد دیگر," او می گوید. "آن را هل دادن ما به توان انسان بیشتر است."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب