آخرین جدی Rian Johnson از راه دور هدایت گوگل به جشنواره 2020 تجاری - CNET

با کمی بیش از سه هفته قبل از اولین دیجیتال گوگل به Fest توسعه دهنده Niantic نشان داد تازه تجاری از یک معشوق مد

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 16 تیر 1399

با کمی بیش از سه هفته قبل از اولین دیجیتال گوگل به Fest توسعه دهنده Niantic نشان داد تازه تجاری از یک معشوق مدیر. Rian Johnson, جنگ ستارگان: آخرین جدی و چاقو از شهرت کار با نیوزیلند بازیگران و خدمه از راه دور از لوس آنجلس.

جانسون کار می کرد از مفهوم "لایه برداری پشت لایه ای از زندگی روزمره ما به دنبال نزدیک تر و با تجربه بودن یک مربی را با عکس های مورد علاقه" در واقعیت تقویت است که ظاهرا به او کمک کرد تا معاشرت در فاصله.

"گوگل به نگه داشته است من درگیر با دوستان از راه دور همانطور که من شده ام تمرین فیزیکی فاصله این چند ماه گذشته گفت:" در یک پست وبلاگ. "این یک تجربه جدید برای من به طور مستقیم تولید از راه دور و من لذت بردم بسیار فرایند مشارکتی و فکر می کنم ما با هم یک بازی سرگرم کننده و خوش بین تجاری است که طرفداران لذت ببرید."

مدیر گهگاه اشاره به fandom در رسانه های اجتماعی. در ماه دسامبر گذشته, روز قبل از انتشار از ظهور اسکای واکر او توییتی یک تصویر از یک سایه Grimer به نام "گفتمان" -- احتمالا ما یادآوری از آنلاین سمیت در پی آخرین جدی. امیدوارم که Grimer شده پس از خالص شده است.

گوگل بروید متحرک که در سال های گذشته به ارمغان آورده است مربیان با هم برای گرفتن عکس از طریق یک سری از موقعیت مبتنی بر چالش های تبدیل شده به یک رویداد جهانی با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس. آن را به اجرا در جولای 25-26 آخر هفته و خرید $14.99 بلیط باز خواهد شد تا یک دسته از چالش است. تکمیل آن را به یک فرصت برای گرفتن افسانه ای گوگل (به احتمال زیاد Victini).

بیش از 700 ، 000 بلیط خریداری شده توسط بازیکنان در بیش از 110 کشور Niantic اشاره کرد.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: EA نشان می دهد گیم پلی جدید فیلم جنگ ستارگان: اسکادران

5:33tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن