OpenCore کامپیوتر, دادگاه اپل و خشم با Velociraptor Hackintosh کامپیوتر رومیزی

OpenCore کامپیوتر Velociraptorده سال پیش کسی ظهور تا با ایده درخشان از تلاش برای فروش یک کامپیوتر است که می آی

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 26 خرداد 1399
opencore-computer-velociraptor-hackintosh-macos-apple-mac-desktop-pcs.jpg

OpenCore کامپیوتر Velociraptor

ده سال پیش کسی ظهور تا با ایده درخشان از تلاش برای فروش یک کامپیوتر است که می آید از پیش نصب شده با macOS. فکر پشت Psystar و مک کلون بود که اپل سیستم بسیار بیش از حد قیمت و تازه بدوران رسیده فکر آن می تواند جذب کسانی که مایل به تجربه مک بدون داشتن بودجه برای صرف در اپل محصولات خود را. وجود دارد فقط یک مشکل کوچک است که تفکر: اپل کاربر نهایی توافقنامه مجوز ممنوع macOS از نصب در غیر اپل سخت افزار است.

ZDNet توصیه می کند

نتیجه قابل پیش بینی بود دعاوی و اپل در نهایت قادر به تعطیل Psystar.با قانونی بودن اپل مجوز اعتبار آن به نظر می رسید به دنبال تلاش Psystar سرب می تواند باعث از دست داده و به خصوص پس از Apple Boot Camp ابزار اجازه به کاربران برای نصب ویندوز بر روی مک سیستم برای بیش از یک دهه است. اما یک رقیب جدید به ظاهر از هیچ جا ظاهر شد ارائه نسل جدیدی از به اصطلاح Hackintosh سیستم عجول و بی پروا تصمیم با توجه به اپل مالی و حقوقی سابقه در سمت خود.

با اینحال یک نهاد به نام OpenCore کامپیوتر خود را اعلام کرد Velociraptor کاری است که می آید با هر دو ویندوز 10 نرم افزار و macOS کاتالینا از قبل لود شده. در صورتی که نام آشنا برای تلفن های موبایل است که با یک گروه از توسعه دهندگان ایجاد OpenCore بوت لودر اجازه می دهد تا کاتالینا نصب شود در غیر اپل سخت افزار است. هر چند OpenCore کامپیوتر می گوید: Velociraptor با استفاده از OpenCore بوت لودر سازندگان این ابزار به شدت در افراطیترین خود را از کامپیوتر ساز در بیانیه ای به MacRumors ادعا که OpenCore کامپیوتر بود "غیرقانونی کیفری کلاهبرداری است."

به عنوان اگر اجتناب ناپذیر چالش قانونی از اپل نبود نیروبخش به اندازه کافی فقدان هر گونه اطلاعات شرکت در OpenCore کامپیوتر سایت لزوما الهام بخش اعتماد به نفس ، اما با این فرض که آن را به نحوی موفق به کشتی Velociraptor, OpenCore کامپیوتر ادعا می کند آن را ساخته است و آن را در اطراف AMD Ryzen پردازنده و کارت گرافیک Radeon کارت گرافیک همراه با جدا کردن درایوهای SSD برای هر سیستم عامل و به اشتراک گذاشته شده هارد دیسک. برای $2,199 پایه پیکربندی, شما, هشت-هسته Ryzen 3700X CPU, 16 گیگابایت رم, کارت گرافیک Radeon پالس RX 580 کارت گرافیک 250GB NVMe SSD برای macOS و 250GB SATA SSD برای ویندوز و یک 2TB مشترک هارد دیسک. در حالی که نمی تواند نسبت به پایه نرم افزار مک آن نیز نزدیک به 4000 دلار ارزان تر است.

پیچیده تر بیشتر مسائل OpenCore کامپیوتر تنها با پرداخت از طریق بیت کوین به آن اذعان می کند که گزینه های محدود با توجه به اپل توافقنامه مجوز. آن است که اجازه می دهد به سپرده پرداخت می شود از طریق یک رایگان Bitrated حساب سپردن "در حالی که ما ایجاد اعتماد در کاربر انجمن" هر چند شما همچنین می توانید از 10 درصد تخفیف در صورت پرداخت به صورت سیستم خود را به طور کامل عوض شود. آیا هر کسی که مایل به گرفتن شانس در چنین ترتیب باقی مانده است دیده شود اما اگر هیچ چیز دیگری, OpenCore کامپیوتر نشان دادن مقدار زیادی از گستاخی می دانند نه تنها به فرض مردم را تسویه حساب کردن پول, اما همچنین که اپل نمی خواهد بسته همه چیز را قبل از آن حتی می رفتن.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب