ایستگاه فضایی بین المللی است یک نام تجاری جدید توالت - CNET

در اینجا نگاهی به یک نمونه از جدید جهانی زباله مدیریت سیستم با ادرار مخازن ذخیره سازی. ناسا در فضا هیچ کس نمی

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 27 خرداد 1399
toilet2

در اینجا نگاهی به یک نمونه از جدید جهانی زباله مدیریت سیستم با ادرار مخازن ذخیره سازی.

ناسا

در فضا هیچ کس نمی تواند بشنود شما خیط و پیت کردن. اما این بدان معنا نیست که ایستگاه فضایی بین المللی سزاوار نیست یک توالت شایسته یک فضانورد را آبیاری شکستن.

ایستگاه فضایی بین المللی جدیدی به توالت این سال است. ناسا جهانی Waste Management System (UWMS) است ارتقاء از فضای فعلی دستشویی تکنولوژی است که کمک خواهد کرد که تسهیل مخلوط جنسیتی خدمه و خواهد بود آسان تر به استفاده از.

توالت در حال حاضر در ایالات متحده در کنار ایستگاه فضایی طراحی شده بود در 1990s. این به این معنی منسوخ توالت دارای چند مشکل از جمله اینکه "حساس به خدمه تراز روی صندلی و می تواند در نتیجه ناخواسته رسوب از مجموعه سخت افزار با مدفوع" با توجه به یک بررسی دقیق از موسسه آمریکایی هوانوردی و فضانوردی.

مسن توالت نیز برای داشتن انتقاد ناموفق "ضبط و سهولت استفاده به صورت همزمان ادرار و اجابت مزاج به صورت مخلوط جنسیتی خدمه است."

جدید توالت به آدرس این مسائل با طراحی مجدد شکل و حجم صندلی. جدید, توالت, سیستم همچنین دارای یک توده پایین تر از قبل از سیستم ها را ساده تر برای استفاده فراهم می کند افزایش خدمه راحتی و عملکرد و رفتار ادرار به طوری که آن می تواند ایمنی پردازش شده توسط این فضاپیما سیستم های بازیافت" با توجه به ناسا گزارش روز دوشنبه.

جدید توالت نیز انطباق با ویژگی های خاص است که در حال حاضر استفاده می شود متفاوت توالت در کنار روسیه از ایستگاه فضایی. این کمک خواهد کرد که فضانوردان به بهتر لنگر خود را در ایستگاه فضایی توسط hooking پای خود را زیر پا میله به جای ران میله های زندان در ایالات متحده ،

spacetoilet.jpg

روسی, توالت, مدل, انگشتان پا footholds بنابراین فضانوردان لازم نیست که به نگرانی در مورد شناور در هنگام استفاده از حمام.

ناسا

در حالی که این توالت برای تلفن های موبایل از این دنیا ناسا هنوز هم نیاز به مقابله با آن اهداف بزرگتر طراحی یک هدر سیستم است که بزرگتر گزینه های ذخیره سازی برای دیگر ماموریت به مکان هایی مانند مریخ است.

یکی از این اهداف است که برای طراحی یک مصرف سیستم است که می تواند "ایجاد ثبات و خشک زائد سوخت و ساز آن را microbially غیر فعال و احتمالا استفاده مجدد از آب" با توجه به ناسا کنترل محیط زیست و حمایت از زندگی و فناوری معاون مدیر برنامه جیم Broyan.

این جهانی جدید مدیریت زباله سیستم باقی خواهد ماند و در ISS تا پایان ایستگاه فضایی در طول عمر. تحویل جدید توالت به ایستگاه فضایی است هدفمند برای پاییز.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن