امید ماموریت مریخ: چگونه به تماشای درهم تاریخی راه اندازی زندگی می کنند - CNET

امارات متحده عربی' امید کاوشگر هدف را در طول سال یک تصویر از مریخ جو است. محمد بن راشد مرکز فضا امارات متحده

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 16 تیر 1399
emm-hope-emirs-0156-1

امارات متحده عربی' امید کاوشگر هدف را در طول سال یک تصویر از مریخ جو است.

محمد بن راشد مرکز فضا

امارات متحده عربی' امید مریخ ماموریت اول برای بسیاری از دلایل. زمانی که ماهواره می رسد سیاره سرخ را در مدار 2021 آن خواهید بود اولین کاوشگر را به یک تصویر کامل از جو مریخ ارائه دیدگاهی چگونه مریخ آب و هوا متفاوت در طول سال است. همچنین اولین سیارات ماموریت به رهبری توسط یک عرب, کشور با اکثریت مسلمان.

"قصد نمی شد به قرار دادن یک پیام یا بیانیه ای به جهان" سارا Al امیری صندلی از درهم شورای اسلامی از دانشمندان و معاون مدیر پروژه برای امارات ماموریت مریخ گفت: CNET در ماه مارس است. "این برای ما بیشتر از یک داخلی تقویت آنچه امارات متحده عربی است."

ماهواره را مطالعه ارتباط بین مریخ تحتانی و فوقانی جو و بررسی چه چیزی باعث از دست دادن هیدروژن و اکسیژن به فضا است. آن را جمع آوری داده ها برای دو سال پس از رسیدن به مدار خود به دور مریخ در ماه فوریه 2021. یک گزینه وجود دارد به گسترش ماموریت برای سال 2025 است.

روی امید سه ابزار را قادر خواهد ساخت که این کاوشگر به بررسی جو مریخ شدت بیشتر. وجود یک دوربین با وضوح شناخته شده به عنوان امارات اکتشاف تصویرساز (شوید.) یک اشعه ماوراء بنفش تصویرساز شناخته شده به عنوان امارات مریخ اشعه ماورای بنفش طیف سنج (EMUS) و اسکن مادون قرمز تصویرساز دوبله امارات مریخ مادون قرمز طیف سنج (امیران).

چگونه به سازمان دیده بان امید راه اندازی به مریخ

راه اندازی از Tanegashima ژاپن باز می شود سه شنبه, جولای 14, 1:51 p. m. PT. آن را راه اندازی بر روی یک میتسوبیشی H-IIA تقویت کننده. موشک نمی کاملا به عنوان معروف به عنوان امثال SpaceX را فالکون 9 یا فالکون سنگین راکتاما آن را به یک بزرگ راه اندازی سابقه با بیش از 40 موفق راه اندازی زیر کمربند خود عمدتا از سیستم های ماهواره ای.

این Mohammed bin Rashid مرکز فضا حمل خواهد کرد livestream از راه اندازی از ژاپن است. ما به روز رسانی این قطعه آن را به عنوان نزدیک تر می شود تا این صفحه را نشانه و بررسی نزدیک به راه اندازی در جولای 14. در ضمن اگر شما علاقه مند در مورد شکار برای زندگی در مریخ ما توصیه می کنیم خواندن در مورد فضای ببر پادشاه و ناسا ماموریت بعدی پشتکار.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: نرم آخرالزمان تریلر

1:00tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب