این ادم ارزان خر نشان می دهد پادکست: حقیقت در مورد غذا-کیت تحویل خدمات – CNET

شما می خواهم صرفه جویی در پول ، شما آمده ام تا به حق پادکست. هر هفته این ادم ارزان خر نشان می دهد به ارمغان می آورد نرم افزار-سطح راهنمایی و ترفندها برای گوش خود را سوراخ. گوش دادن حق در اینجا و یا, بهتر است, مشترک مورد نظر خود را از طریق پادکست برنامه. (شما می توانید با ما در اپل پادکست, گوگل, پادکست ها و Spotify در.)

ما آخرین قسمت همه چیز در مورد آبی صحن سلام تازه و محبوب دیگر غذا-کیت خدمات تحویل. ما هر دو طرفداران اما آنچه ارزش گزاره? شما می توانید در واقع صرفه جویی در پول با استفاده از یکی از این ؟ (اسپویلر: بله حداقل در کوتاه مدت اگر شما به دنبال یک خاص توصیه می شود.)

لینک های مرتبط: بهترین وعده غذایی تحویل کیت برای سال 2020: آشپز خانه, خورشید, Basket, Blue Apron و بیشتر

بعد از آن در نشان می دهد بحث می کنیم نرم افزار شما می توانید به چت با دیگران برای برخی از مقدار مورد نیاز همدلی: تنهایی ؟ نیاز به صحبت می کنید ؟ چت محرمانه با این برنامه به صورت رایگان.

در نهایت این هفته شنونده سوال همه چیز در مورد پخش سی دی. (به یاد داشته باشید آن؟) در اینجا قابل حمل پخش سی دی ما در مورد صحبت کردیم.

شما می توانید سوال های خود را با ارسال ایمیل به [email protected]

لذت بردن از!


CNET را ادم ارزان خر اسهال وب برای معاملات بزرگ در محصولات با تکنولوژی و خیلی بیشتر. برای آخرین معاملات و به روز رسانی را دنبال ادم ارزان خر در Facebook و Twitter. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در خرید بزرگ در CNET معاملات صفحه و چک کردن ما CNET کوپن برای آخرین کدهای تبلیغی از بهترین خرید, Walmart, آمازون ، سوال در مورد ادم ارزان خر وبلاگ ؟ پیدا کردن جواب ما صفحه پرسش و پاسخ.

اطلاعات موجود در این مقاله برای مقاصد آموزشی و اطلاعاتی و تنها در نظر گرفته شده است به عنوان درمانی یا مشاوره پزشکی. همیشه مشورت با یک پزشک و یا دیگر واجد شرایط بهداشتی و با توجه به هر گونه سوال شما ممکن است در مورد یک وضعیت پزشکی یا بهداشت اهداف است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de