Facebook اعلام کرد انتخابات تغییرات سخنرانی نفرت مبارزه به عنوان تبلیغ بیرون

این غول رسانه های اجتماعی اعلام کرده است یک تعداد انگشت شماری از تغییرات در آن پلت فرم است که در آن تبلیغ را ب

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 9 تیر 1399

این غول رسانه های اجتماعی اعلام کرده است یک تعداد انگشت شماری از تغییرات در آن پلت فرم است که در آن تبلیغ را به مبارزه علیه تبعیض و جلوگیری از اطلاعات غلط در مورد 2020 ایالات متحده انتخابات و شامل برچسب مطالب آن را بداند به عنوان مهم اما این است که به طور بالقوه نقض قوانین خود را.

"2020 انتخابات بودند در حال حاضر شکل دادن به گرم -- و این بود که قبل از همه ما با آن مواجه اضافی پیچیدگی های رای گیری در طول یک بیماری همه گیر و تظاهرات برای عدالت نژادی در سراسر کشور" مارک زوکربرگ ارسال شده است.

تغییرات ذکر شده به عنوان ارائه اطلاعات معتبر در رای گیری در گیر اجرای مراحل اضافی برای مبارزه با سرکوب رای دهندگان ایجاد یک استاندارد بالاتر برای نفرت محتوا در تبلیغات و برچسب زدن قابل انتشار محتوا.

همچنین نگاه کنید به: Facebook رویکرد به محتوای اعتدال ناودان توسط کمیسیون اتحادیه اروپا

پس از اعلام بزرگ رای گیری کمپین اطلاعات اوایل این ماه با هدف دیدن از 4 میلیون نفر ثبت نام برای رای دادن Facebook همچنین ایجاد یک رای گیری مرکز اطلاعات برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات معتبر در مورد چگونگی و زمانی که به رای دادن.

رای گیری مرکز اطلاعات به اشتراک گذاشته خواهد شد در بالای Facebook و Instagram برنامه های ماه های آینده.

Facebook نیز دست زدن به موارد رای دهندگان "سرکوب" مانند واقعیت-چک کردن زمانی که یک کاربر اعلام معینی رأی است COVID-19 کانون, مدیر عامل شرکت گفت.

"پس از خطرناک ترین رای دهندگان سرکوب مبارزات می تواند محلی و اجرای بلافاصله در روزهای قبل از انتخابات ما در حال رفتن به استفاده از انتخابات ما مرکز عملیات به سرعت پاسخ و حذف ادعاهای دروغین در مورد شرایط رای دهی در 72 ساعت منتهی به روز انتخابات" زوکربرگ نوشت.

Facebook نیز بان کی مون نوشته است که ادعاهای دروغین و گفت یخ عوامل در حال بررسی برای مهاجرت مقالات در حوزه های رأی گیری.

Facebook ندارد ارسال پست ها و تبلیغات از سیاستمداران به واقعیت-چکرز یک سیاست است که کشیده انتقاد از نمایندگان مجلس با حمایت از گروه های کارکنان خود. پرداختن به این روز جمعه زوکربرگ گفت: اغلب شاهد گفتار از سیاستمداران است که در جهت منافع عمومی.

"یک تعداد انگشت شماری از بار در سال ما را ترک کنند تا مطالب که در غیر این صورت نقض سیاست های ما اگر منافع عمومی ارزش و اهمیت بیشتری نسبت به خطر آسیب ... در راه همان است که رسانه های خبری گزارش خواهد شد چه یک سیاستمدار می گوید: ما فکر می کنیم مردم باید به طور کلی قادر به دیدن آن برای خود در سیستم عامل های ما," او گفت:.

به این منظور رسانه های اجتماعی غول پیکر به زودی شروع به برچسب زدن به برخی از مطالب آن را برگ به دلیل آن است که تلقی ارزش خبری دارند.

"ما به مردم اجازه می دهد برای به اشتراک گذاشتن این مطالب به محکوم کردن آن درست مثل ما با دیگر مشکل ساز محتوا به دلیل این است که بخش مهمی از چه بحث می کنیم چه چیزی قابل قبول در جامعه ما -- اما ما اضافه کردن یک اعلان به مردم بگویید که محتوای آنها در حال های ممکن را نقض سیاست های ما" او ادامه داد.

پس از شبکه های اجتماعی گفت: در ماه ژانویه است که کاربران قادر خواهد بود برای دیدن کمتر تبلیغات سیاسی, اما آن را نمی خواهد بلوک آنها زوکربرگ گفت که او می خواهد به انجام بیشتر برای منع "نوع تفرقه و التهاب زبان است که استفاده شده است برای ایجاد اختلاف" با منع گسترده تر دسته از نفرت محتوا در تبلیغات است.

همچنین نگاه کنید به: آیا می خواهید تبلیغات سیاسی خود را در Facebook و یا Instagram غذا ؟ شما قادر خواهید بود که به نوبه خود خاموش (CNET)

او گفت: به طور خاص Facebook را منع ادعا می کند که مردم از خاص و نژاد و قومیت ، ملیت ، وابستگی مذهبی و کاست و گرایش جنسی ، هویت جنسی و یا وضعیت مهاجرت یک تهدید برای ایمنی فیزیکی, سلامت, و یا بقای دیگران است.

"ما همچنین در حال گسترش سیاست های ما برای حفاظت بهتر از مهاجران, مهاجران, پناهندگان و پناهجویان از تبلیغات نشان می دهد این گروه ها پست تر و یا ابراز تحقیر اخراج و یا انزجار کارگردانی در آنها" او گفت:.

زوکربرگ تغییرات به عنوان عمده تبلیغ بیرون در انتخابات دوره است.

ضد افترا, لیگ, NAACP, خوابیده, غول, رنگ, تغییر, رایگان, مطبوعات و حس مشترک را خواستار شده است در کسب و کار برای توقف خرید تبلیغات در Facebook در ماه جولای. این گروه می گویند که انجام این کار خواهد شد تحت فشار قرار دادن در Facebook به استفاده از آن 70 میلیارد دلار سالانه درآمد حاصل از تبلیغات برای حمایت از افرادی که اهداف نژادپرستی و نفرت و افزایش ایمنی برای گروه های خصوصی در سایت.

Unilever, ورایزون, Coca-Cola, Ben & jerry's, و شمالی در میان شرکت های بزرگ و برندهای است که باید پیوست #StopHateforProfit مبارزات انتخاباتی.

مربوط به پوششtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن