بهترین ضد آفتاب برای صورت خود را - CNET

این داستان بخشی از سال جدید به شماهمه چیز شما نیاز به توسعه عادات سالم است که در گذشته تمام راه را از طریق 202

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 18 تیر 1399
این داستان بخشی از سال جدید به شماهمه چیز شما نیاز به توسعه عادات سالم است که در گذشته تمام راه را از طریق 2020 و فراتر از آن.

بدون توجه به نوع پوست خود را, پوشیدن کرم های ضد آفتاب است و بهترین کاری که می توانید انجام دهید برای جلوگیری از پیری زودرس و چین و چروک و سرطان پوست ناشی از اشعه های مضر از خورشید است. متخصصین پوست آکادمی آمریکایی پوست و سرطان پوست پایه و اساس همه توصیه پوشیدن کرم های ضد آفتاب هر روزبه خصوص در صورت خود را. حتی اگر اکثر روزها ما تحت پوشش به اندازه کافی است که ما نیازی به پوشیدن کرم های ضد آفتاب در سراسر بدن ما (مگر اینکه شما در حال رفتن به ساحل که در آن صورت بیش از اندازه آن را بیش از همه! اشعه ماوراء بنفش مضر می تواند شما را حتی زمانی که آن را باران!), هر زمان ما به, خارج, چهره های ما در معرض اشعه ماوراء بنفش مضر و UVB. نه تنها با پوشیدن کرم های ضد آفتاب سالمترین چیز شما می توانید انجام دهید برای پوست شما, آن همچنین جلوگیری از لکه های تیره و چروک و انواع دیگر آسیب های پوستی به ظریف و حساس پوست صورت.

اگر شما پرش کرم های ضد آفتاب از آنجا که شما نمی خواهید به بیش از اندازه ضخیم لوسیون بر روی صورت و پوست خود را هر روز من شما را سرزنش نیست و خبر خوب این است که شما لازم نیست که. وجود دارد در حال حاضر صدها فرمول مختلف صورت از کرم های ضد آفتاب است که در حال تنفس و نور و مخلوط را به پوست خود را -- نهان کرم های ضد آفتاب, آن را به عنوان بودند. برخی از کرم های ضد آفتاب رنگی گزینه های حتی کار به عنوان یک آرایش. به طور جدی در خطر نیست منفی قرار گرفتن در معرض آفتاب اثرات جانبی: درخواست کرم های ضد آفتاب.

من تنگ کردن آن صدها تن از محصولات خود را به یک مقدار کوچکتر لیست که از آن شما مطمئن برای پیدا کردن یک مورد علاقه کرم های ضد آفتاب برای محافظت از شما را از نور خورشید و اشعه ماوراء بنفش. این بهترین-فروش کرم های ضدآفتاب در خارج, آمازون, Sephora و Dermstore, متقابل اشاره شده در برابر لیست از بهترین زیبایی editor-توصیه می شود از کرم های ضدآفتاب مجلات مانند زرق و برق و جذبه. بسیاری از این فرمول از پایان بالاتر مارک های مراقبت از پوست, با دو داروخانه می یابد به عنوان به خوبی. در حالی که من نمی گویم شما نیاز به خرید گزینه های گران تر, اگر شما, شما معمولا بهتر فرمول است که می تواند به تهیه نوع پوست خود را احساس می کند بسیار سبک وزن و به خوبی می آمیزد.

سارا Mitroff/CNET

این کرم های ضد آفتاب است برای افرادی که نفرت غلیظ و خمیری کرم های ضد آفتاب بر روی پوست خود. آن را به نگاه و احساس از یک مرطوب کننده صورت, ترکیب فوق العاده به سرعت ساخته شده و پوست من احساس خوب است. راستش من نگه داشته و دست زدن به صورت من پس از آن غرق شد چرا که این احساس قابل ملاحظه ای نرم.

این است به طور کامل و بدون بو, که خوب است برای افرادی که حساس به عطر. اما شما همچنین می توانید یک نسخه است که چای سفید و چای بوی. Coola کلاسیک صورت کرم های ضد آفتاب مقاوم در برابر آب تا 80 دقیقه اما احساس نمی کند سنگین و در همه حال بر خلاف دیگر آب-مقاوم در برابر گزینه های من سعی کردم. پاداش آن را نیز شامل مواد تشکیل دهنده که در حال صخره های امن تحت هاوایی کرم های ضد آفتاب مقررات.

از هر محصول تست کردم من Coola بهترین به عنوان یک روزانه از کرم های ضد آفتاب یا زیر آرایش و یا بر روی خود را دارد.

سارا Mitroff/CNET

این آفتاب از فرمول فوق سبک و بی تردید کرم های ضد آفتاب عطر و بوی. فرمول سفید است اما ترکیب ها را به سادگی پس وجود ندارد خیلی از بازیگران -- اگر آن را ممکن است ترک در پوست تیره تر است. ضد آفتاب کرم خشک کردن مات با یک پایان پودری اما آن را ایجاد یک فیلم قابل تشخیص است که احساس می کند بیشتر شبیه به کرم های ضد آفتاب شما می خواهم استفاده کنید در بدن شما است.

از آنجا که فیلم آن را احساس نمی نور بر روی پوست من و من لزوما نمی انتخاب کنید تا این کرم های ضد آفتاب برای پوشیدن در زیر آرایش در یک روز کاری است. اما از آنجا که آن را مقاوم در برابر آب تا 80 دقیقه من می خواهم آن را می پوشند به ساحل استخر یا پیاده روی. ضد آفتاب به نظر می رسد به ماندن قرار داده و تمام طول روز و احساس می کند مانند آن را می توانید نگه دارید تا تحت عرق و یا در شرایط مرطوب.

اگر شما ترجیح می دهید یک ماده معدنی مبتنی بر کرم های ضد آفتاب یک بطری La Roche-Posay Anthelios معدنی نور فوق العاده کرم های ضد آفتاب مایع SPF 50 است و همچنین یک انتخاب خوب است. آن را فقط مانند نور فوق العاده کرم های ضد آفتاب, اما فرمول با استفاده از تیتانیوم دی اکسید و زینک اکسید برای محافظت از پوست در برابر اشعه ماوراء بنفش و اشعه UVB. معدنی ضد آفتاب اغلب خوب برای کسانی که با پوست حساس هستند چرا که آنها کمتر به احتمال زیاد به علت التهاب است.

سارا Mitroff/CNET

Aveeno صورت کرم های ضد آفتاب احساس می کند بیشتر شبیه به یک بدن کرم های ضد آفتاب از هر یک از محصولات در این لیست است. اگر آن را می رود ضخامت آن فرو رفتن در سادگی و برگ نرم و مات. این عطر نیز یادآور معمولی کرم های ضد آفتاب شما می خواهم گرفتن زمانی که شما سر به ساحل, البته نه به عنوان قوی.

فرمول آب و مقاوم در برابر عرق به مدت 80 دقیقه و فرمول است که به منظور مرطوب کننده مانند Aveeno دیگر لوسیون و کرم. با توجه به آن مرطوب کننده مواد تشکیل دهنده و قوام فرمول آن را احتمالا یک انتخاب بهتر اگر شما نرمال یا پوست خشک به عنوان مخالف به چرب و یا ترکیبی.

سارا Mitroff/CNET

Supergoop را کرم های ضد آفتاب فرمول به معنای احساس نمی مانند کرم های ضد آفتاب در همه. نهان است و ضخامت ژل روشن است که خشک کردن به یک نرم و مات ایجاد یک پایگاه عالی برای استفاده از آرایش ، و چون آن را روشن و آن را با این نسخهها کار برای هر رنگ پوست -- بسیاری دیگر از کرم های ضدآفتاب در این لیست می توانید ترک یک فیلم به رنگ سفید و یا یک رنگ که بیش از حد نور برای complexions آنها تیره تر.

وجود دارد یک اشاره از کرم های ضد آفتاب بوی, اما آن را نمی گسسته در کوچکترین. فرمول احساس نمی به عنوان مرطوب کننده بر روی پوست من به عنوان Coola کرم های ضد آفتاب را, بنابراین من نمی خواهد آن را می پوشند ، اما اگر شما در حال حاضر استفاده از یک مرطوب کننده صورت و پوشیدن آرایش روزانه نهان در خدمت شما هست.

در حالی که من یک نمونه از غیب حسن نیت ارائه میدهد از Supergoop من در واقع محصولات خریداری شده از این شرکت مدتها قبل از من نوشت: این داستان. من می توانم تایید با نام تجاری صاف و Poreless مات فرمول اعمال می شود که مانند آرایش و یک "جهانی" رنگ که کار را برای بسیاری عادلانه مردم. تنها من متوجه شده ام این است که در آن می توانید پوست خود را احساس خشک, بنابراین مطمئن شوید که به مرطوب قبل از استفاده از آن.

سارا Mitroff/CNET

با وجود آن نام این کرم های ضد آفتاب روشن نیست از پمپ است. اما این ماده معدنی ضد آفتاب پاک در بدون هیچ گونه سفید بازیگران (سفید فیلم که دی اکسید تیتانیوم یا اکسید روی می تواند ترک بر روی پوست). این طراحی شده است برای کسانی که مبتلا به آکنه روزاسه و هیپرپیگمانتاسیون و شامل niacinamide یک عنصر است که می تواند به تسکین التهاب و کاهش قرمزی.

این فرمول است و نه کلفت نه نازک و هیچ بو. در آن طول می کشد کمی از مالش به فرمول غرق در وجود دارد و بسیار نازک اما قابل تشخیص روشن فیلم است که آن را در پشت برگ.

EltaMD UV روزانه مرطوب کننده صورت, کرم های ضد آفتاب دارای مشابه قوام و پایان بر روی پوست, اگر آن ترک کمی سفید بازیگران پس از من مالیده و آن را در. اگر شما مخالف سفید رنگ EltaMD همچنین باعث می شود یک رنگی کرم های ضد آفتاب. این فرمول دارای هیالورونیک اسید برای مرطوب سازی و کاهش چین و چروک ها و EltaMD می گوید آن را به اندازه کافی ملایم به اعمال پس از لایه برداری شیمیایی یا میکرودرم ابریژن.

من نمی سقوط در عشق با هر دو فرمول, اما من فکر می کنم آنها خوب اگر شما دارای پوست خاص نگرانی مانند روزاسه یا حساسیت. هر دو حاوی شرایط مختلف پوست داشته باشید.

همچنین تست شده

تاپیک های زیادی در مورد این Skinceuticals کرم های ضد آفتاب است که ارائه می دهد broad-spectrum حمایت می کند. UVA و UVB از پوست محافظت, مراقبت از پوست, فرمول احساس مرطوب کننده بر روی پوست من. آن می نشیند و به راحتی و غرق در سرعت خشک شدن را به مات. وجود ضعف "جهانی" رنگ که براحتی با پوست شما (هر چند من گمان می کنم این امر می تواند بیش از حد نور به صورت تیره تیره) ارائه یک اثر تاری برای نرم کردن نگاه منافذ باز و لکه های تیره. که باعث می شود آن را خوب است برای پوشیدن در زیر آرایش و یا بر روی خود را دارد.

من عاشق چگونه نور فرمول احساس در پوست -- تقریبا به عنوان اگر من در پوشیدن هر چیزی. جایزه دیگر این است که هیچ عطری که خوب است برای پوست های حساس.

بین این کرم های ضد آفتاب و Supergoop نهان من تا به حال یک زمان سخت چیدن بود که بهتر است برای پوشیدن در زیر آرایش. در نهایت Supergoop به دست آورد چرا که این فرمول روشن با این نسخهها کار بر روی هر پوست, اما اگر "جهانی" رنگي از این Skinceitucal کرم های ضد آفتاب برای پوست خود را, آن را نیز یک انتخاب شایسته.

سارا Mitroff/CNET

Algenist ساخته شده است یک نام برای خود را با استفاده از الگورونیک اسید مشتق شده از جلبک برای ترویج antiaging. همانطور که برای متعالی دفاع ضد آفتاب, من فکر کردم آن را فقط خوب است. در حالی که من نمی توانم ارزیابی antiaging خواص محصول (که سال را تست و گزارش های دقیق از پوست چین و چروک و دیگر آثار پیری) به عنوان یک روزانه کرم ضد آفتاب خوب, اما نمی blow me away.

آن را بسیار ضعیف پودر بچه بوی و برای من خشک نیست به مات بنابراین من توصیه نمی کنم اگر شما دارای پوست چرب. من ستایش را برای ترک هر نوع سفید بازیگران, حتی اگر آن را دی اکسید تیتانیوم و اکسید روی.

سارا Mitroff/CNET

Shiseido را نازک آبکی فرمول طول می کشد کمی تلاش به مالش و برگ یک بیت از یک سفید بازیگران. با توجه به اندازه ظرف و قیمت من هیجان زده با آن است. اما من درک است که آن را خشک مات و احساس می کند مانند یک پایه خوب برای آرایش.

سارا Mitroff/CNET

Neutrogena, من می خواستم به شما را دوست دارم اما من نمی. این فرمول فقط احساس خیلی قدیمی مدرسه در مقایسه با دیگر فرمول تست کردم و آن را برگ یک فیلم مانند پایان بر روی پوست است. آن را مقاوم در برابر آب تا 80 دقیقه است و بوی بسیار سبک اما وجود دارد فقط هیچ چیز خاصی در مورد این کرم های ضد آفتاب. بهترین کیفیت از این کرم های ضد آفتاب است که آن را خشک پایین مات, اما وجود دارد مقدار زیادی از بهتر فرمول وجود دارد که انجام بیش از حد.

من همچنین با استفاده از Neutrogena فوق العاده محض مایع کرم های ضد آفتاب در گذشته و نمی خواهم Neutrogena فوق العاده محض به همان دلایلی که سن سپر.

تست یادداشت

من تست این محصولات در من به طور طبیعی, پوست چرب, در بالای هر روز ژل مرطوب کننده. نه هر فرمول در این لیست برای همه کار می کنند. هدف من این است که به شما یک حس ویسکوزیته و عطر از هر محصول و چگونه آنها احساس می کنید بر روی پوست است.

من هدفمند کردن سمت چپ روزانه مرطوب کننده که SPF در آنها به دلیل برخی از متخصصین پوست می گویند که به منظور دریافت سطح حفاظت از آفتاب روی برچسب محصول شما نیاز به استفاده از مرطوب کننده بیشتر از اکثر مردم انجام دهد. به طور کلی توصیه می شود به درخواست کرم های ضد آفتاب خود را در بالا از مرطوب کننده ها و محصولات دیگر.

بیشتر گرم-آب و ملزومات

  • موز قایق, Neutrogena, Supergoop: بهترین کرم های ضدآفتاب برای سال 2020
  • آماده شدن برای فصل تابستان با این 7 aboveground استخر
  • جدید سونی Bluetooth speaker خط می شود خوش آمدید refresh
  • پوست کامل سینوس امداد و Roomba مانند مسواک: 5 سلامتی دستگاه های شما می خواهید در سال 2020
  • بهترین قابل حمل رطوبت ساز برای پوست های خشک سینوس امداد و گلو درد در سال 2020
  • La Roche-Posay پوست من, آهنگ اشعه, سایه آفتاب سوختگی هشدار: چگونه برای اندازه گیری قرار گرفتن در معرض خورشید هنگامی که شما در خارج
  • بهترین صورت, مرطوب کننده ها در سال 2020: SkinMedica عادی, مست, فیل و بیشتر
  • بهترین پاک کننده صورت برای خرید در سال 2020: Tatcha, CeraVe تازه و تر
  • Theragun دارای 4 جدید آرام ماساژ, اسلحه جدید CBD محصولات -- و آن را در حال حاضر به نام Therabody

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: با تکنولوژی بالا دنده به نوبه خود کمپینگ به 'آلن...'

1:34

اطلاعات موجود در این مقاله برای مقاصد آموزشی و اطلاعاتی و تنها در نظر گرفته شده است به عنوان درمانی یا مشاوره پزشکی. همیشه مشورت با یک پزشک و یا دیگر واجد شرایط بهداشتی و با توجه به هر گونه سوال شما ممکن است در مورد یک وضعیت پزشکی یا بهداشت اهداف است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن