نیسان آریا الکتریک SUV به ارمغان می آورد با نام تجاری مخاطرات مجلل - Roadshow

نیسان Ariya است در مورد اندازه شرکت Rogue. نیسان "داستان کمی پیچیده" نیسان معاون ارشد رئیس جمهور از طراحی Alf

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 25 تیر 1399

نیسان Ariya است در مورد اندازه شرکت Rogue.

نیسان

"داستان کمی پیچیده" نیسان معاون ارشد رئیس جمهور از طراحی Alfonso Albaisa گفت: من از ایجاد نیسان آریا, شرکت آینده تمام برقی SUV ساخته شده است که آن اولین حضور بین المللی روز سه شنبه. در حالی که ساختمان در دانش که آمد از آنجا که مقدمه ای از برگ یک دهه پیش, Ariya (که نام تلفظ موسیقی انفرادی) افزایش انتشار و استرس رایگان کامپیوتر مفهوم به یک سطح جدید.

Ariya تعداد حداقل در حال ساده و قابل ملاحظه است. زمانی که منتشر شد این SUV ارائه خواهد شد دو باطری: 63 یا 87 کیلووات ساعت است. کوچکترین برابر است با زمان بالا-تنظیمات باتری موجود در برگ به علاوهدر حالی که بزرگتر بسته ارائه خواهد شد حدود 300 مایل در یک بار. بله نیسان به من می گوید که در ایالات متحده در سازمان حفاظت محیط زیست چرخه معنی تقریبا 75 کیلومتر بیشتر از امروز برگ.

این آریا را نیز ارائه اختیاری درایو تمام چرخ ها و وعده و جذاب دست زدن با 50:50 توزیع وزن و مرکز ثقل پایین به لطف اسکیت بورد مانند باتری یک آرایش نیسان fancifully تماس فرش سحر و جادو. این است که سطح صاف و پر از امکان است که رهبری تیم طراحی برای انجام کاری کاملا متفاوت است. "آریا بود که ما فرصت برای بیان خلوص چون فرش سحر و جادو در یک حس است که یک تخته سنگ سفید," Albaisa گفت.

که خلوص منابع یک عنصر اصلی از فرهنگ ژاپنی است که Albaisa می خواستم به بازگشت به ميدان در Ariya: "چگونه می تواند ما را به این برش لبه سمت ژاپن hyper-تمیز کردن مدرن غیر قابل انکار تفاوت اما در همان زمان طبیعی است ؟ این یکی از جنبه های کلیدی به اعتقاد من از نیسان تاریخ است که ما می توانیم نوآوری با چیزهایی که شوک نیست."

وجود دارد مقدار زیادی از نوآوری یافت می شود ساخته شده است در بالای آن فرش سحر و جادو شروع با معمولا خسته کننده موضوع کنترل آب و هوا. پس هیچ موتور بلوک در اینجا و یا هر یک از لوله کشی همراه نیسان قادر به کاملا تجدید نظر داش ایجاد باریک پانل های مخفی برای آب و هوا توابع. لمسی کنترل, که ارتعاش زمانی که شما آنها را لمس به طور کامل ناپدید می شوند در پشت ساختگی woodgrain پنل هنگامی که ماشین خاموش.

و پس از آن وجود دارد که دیجیتال روبان-چه Albaisa تماس های "سالوادور دالی نوع صفحه نمایش خم" -- است که ادغام سنج خوشه مرکزی و سرگرمی را نمایش می دهد. این از نظر فیزیکی متصل به این معنی اگر مسافر می یابد, رستوران, آنها مانند, برای مثال آنها می توانند به معنای واقعی کلمه پرت کردن آن به راننده شروع به ناوبری. و با ProPilot کمک 2.0 پردازنده راننده می تواند لذت بردن از نمایش کمی بیشتر با دست خود کردن چرخ.

این باز کردن راحت داخلی پیچیده توسط یک خارجی که لعنت-نزدیک غیر قابل تشخیص از 2019 Tokyo Motor Show concept به همین نام است. آن چیزی که قابل توجه به خصوص در قهرمان رنگی که شما در اینجا مشاهده کنید, یک دو تن مس و ترکیب سیاه و سفید ارائه می شود که aspirational هاله نیسان می خواهد شما را به احساس.

Nissan Ariya

این Ariya داخلی تاریک است اما تمیز و قابل توجه است.

نیسان

شکل است که به طور قابل توجهی متفاوت از برگ های پیشرفته تر آیرودینامیک مورد نیاز را به طور قابل توجهی بزرگتر (شبیه به یک سرکش) و دستگاه بلندتر. بخشی از آن است چشمگیر و یکپارچه بال عقب که مجاری هوایی را بیش از عقب ماشین. جلو و عقب جزئیات متصل چشمگیر, فراگیر, قسمت مشخصات که Albaisa می گوید مثل "ورق در یک clothesline."

نتیجه خالص این است که یک SUV با یک آشنا شبح و با توجه به جزئیات در داخل و خارج یک نگاه که Albaisa می گوید لود با اهمیت است. "ما فشار زیادی در نیسان طراحی از آنجا که ما در حال کامل از نوع تاریخی اتومبیل است که به معنای بزرگ و راه آنها زندگی می کردند بود نه فقط تحت مکانیکی و عظمت و اما زندگی آنها در یک بیت از یک فرهنگی, دستیابی به موفقیت," او گفت:.

Albaisa مراجع یاد 240Z به عنوان چیزی که دموکراتیک به سبک اروپایی ماشین ورزشی در '70s مفهوم بودن که Ariya خواهد شد که مشابه تاثیر در آوردن یک حق بیمه SUV الکتریکی برای توده ها. البته بسیاری از این موفقیت بستگی به قیمت و با نیسان گفت: Ariya شروع خواهد شد در "اطراف" $40,000 -- در مورد $10,000 کمتر از تسلا مدل Y - که قطعا به نظر می رسد مانند یک شروع خوب است. نگاه کنید برای جزئیات بیشتر به زودی جلوتر از اواخر 2021 انتشار.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: نیسان Ariya EV مدل Y بدترین کابوس

2:19tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن