بهترین سینه بند ورزشی برای خرید در سال 2020 - CNET

برای خرید یک سینه بند ورزشی می تواند یکی از خسته کننده ترین تجربه. اگر شما یک بزرگتر قفسه سینه شما می توانید ش

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 28 تیر 1399

برای خرید یک سینه بند ورزشی می تواند یکی از خسته کننده ترین تجربه. اگر شما یک بزرگتر قفسه سینه شما می توانید شانه را از طریق فروشگاه های مختلف و وب سایت و هنوز هم پیدا کردن چیزی است که در واقع حمایت از شما در طول بالا-تاثیر تمرینات مانند در حال اجرا و یا HIIT.

اما حتی اگر شما را کوچکتر و قفسه سینه و برخی از بند فقط ساده ناراحت کننده و یا ارائه نمی دهد به اندازه کافی پوشش به طور کلی در -- دو چیز شما نمی خواهید اگر شما توجه خود را سینه بند ورزشی به نگه دارید تا در آن یوگا یا پیلاتیز کلاس.

آنچه به دنبال در یک سینه بند ورزشی

آنچه که شما باید برای نگاه در یک سینه بند ورزشی بستگی به دو عامل کلیدی: اندازه سینه بند خود را و آنچه شما انجام خواهد شد در سینه. برای مثال اگر شما نیاز به یک سینه بند ورزشی در حال اجرا و یا بالا تاثیر تمرینات شانس شما نیاز به پشتیبانی بیشتر. اما در همین بند ممکن است احساس به عنوان راحت در یک کلاس یوگا (و شما نمی ممکن است نیاز به همان سطح از پشتیبانی).

در اینجا چند چیز به خاطر داشته باشید هنگامی که برای خرید یک سینه بند ورزشی:

پشتیبانی: آیا شما نیاز به بالا و متوسط و پایین یا حمایت ؟ بالا تاثیر فعالیت های تضمین حمایت بیشتر برای راحتی بهتر اما بسته به شرایط شخصی خود را اندازه سینه ها و اولویت های شما ممکن است احساس بهتر با حمایت بیشتر مهم نیست که چه تمرین شما انجام دهد. به طور معمول بالاتر, پشتیبانی از بند خواهد شد که تولیدات فنجان گسترده باند و تسمه قابل تنظیم برای کمک به شما بهتر مناسب است.

تسمه: برای سفارشی بیشتر مناسب برای بند که باید تسمه قابل تنظیم. وجود دارد هیچ چیز بدتر از داشتن سینه بند, تسمه سقوط کردن شانه های خود را هنگامی که شما کار می کنند. Racerback سبک همچنین می توانید نگه دارید تا بهتر اگر شما نمی توانید به طور کامل قابل تنظیم بند.

مناسب: برخی از بند ورزشی بیشتر فشاری مناسب در حالی که دیگران بیشتر حرکت خود را با بدن است. اگر شما نمی مانند فشرده سازی به دنبال بند که می گویند "کم اثر" یا "یوگا بند." این شما را به حداقل پشتیبانی می کند اما هنوز هم ارائه برخی از پوشش.

چگونه ما را انتخاب کرد این بند ورزشی

ما (Mercey و آماندا) شده اند برای خرید بند ورزشی برای تمرینات مختلف برای سال. ما هر دو مشتاق متعصب تناسب اندام و بین دو نفر از ما سعی کرده ایم فقط در مورد هر نوع تمرین -- چرخش کلاس, CrossFit, long-distance running, رقص, قلبی, HIIT, یوگا, پیلاتس, پیاده روی-فقط به نام چند.

ما با استفاده از تجربه شخصی خود ما با تلاش بسیاری از بند ورزشی وجود دارد به برجسته کردن برخی از آنهایی که انجام بهترین و ایستاده بود به ما در طول سال. با که در ذهن ما هستند و هر دو در کوچکتر کردن طرف بنابراین ما نمی تواند صحبت می کنند برای تمام بدن و اندازه -- اما این برندها و سبک ما در بر داشت که برای ما کار می کنند به این امید که شما می توانید پیدا کردن چیزی است که برای شما کار می کند بیش از حد.

هدف

این تنها بالا تاثیر ورزش, پستان بند, من خود چون به عنوان کسی که با کوچکتر از قفسه سینه من به طور معمول شما نیاز به آنها را. اما من می گویم که در حال اجرا است به طور قابل توجهی راحت تر زمانی که من پوشیدن این همه در حرکت سینه بند ورزشی بیش از سایر بند ورزشی در مجموعه من.

این racerback ویژگی های طراحی تسمه قابل تنظیم و قابل تنظیم سینه بند (بگو چه!), پس از آن به طور کامل قابل تنظیم مناسب است. این سینه بند ورزشی نیز کمی شکل و خالی فنجان به علاوه cutouts در پشت برای تنفس.

--آماندا

Calia

من مشتاق رقص قلبی فن که بدان معنی است که من زمان زیادی را صرف بالا و پایین پریدن در طول تمرینات است. من پیدا کردم که من نیاز به حمایت بیشتر برای بهترین راحتی در طول این تمرینات بنابراین بند با تولیدات فنجان مانند این یکی از Calia بهترین کار برای من.

من هم دوست دارم racerback سبک و قلاب و چشم بسته شدن. تسمه خالی بیش از حد, که بدان معنی است که آنها اقامت و نمی حفاری به شانه های خود را.

--Mercey

آمازون/Glamorise

در حالی که ما آزمایش نشده این سینه بند ورزشی از Glamorise و در عین حال آن را یکی از پرفروش ترین ها در آمازون به علاوه حجم سینه بند ورزشی دسته و آن را به یک جامد 4.1 از 5 ستاره و بیش از 12k بررسی است. سینه بند است که سیم رایگان است و می آید در طیف گسترده ای از گروه ها و فنجان اندازه از 34C-50J. تسمه نیز قابل تنظیم و بالشتک برای حفاری-رایگان مناسب است.

در علاوه بر این به یک "هیچ گزاف گویی" وعده, پستان بند همچنین می آید با یک مش-قرار دادن در جلو برای کمک به مهار و پشتیبانی از قسمت فوقانی قفسه سینه.

Senita دو و میدانی

این سینه بند ورزشی از Senita دو و میدانی است که بیشتر از یک محصول بالا اما آن را نشانی از یک سینه بند ساخته شده. آن را قطعا ایده آل برای کم اثر فعالیت -- من فقط می پوشند معدن در طول یوگا تحرک و کار و پیاده روی. اصلی پارچه نرم و عرق فتیلهسازی در حالی که مش می افزاید: یک بیت اضافی تنفس (و سبک) در بالا. و هنگامی که شما با پوشیدن آن به کلاس یوگا آن را به اندازه کافی زیبا برای مطابقت با جفت از ژان شلوارک برای یک روز یا شب.

--آماندا

Lanston ورزشی

در علاوه بر این به رقص قلبی من هم کمی خوب راه رفتن, یوگا و یا حجاری کلاس های که در آن من می خواهم یک سینه بند است که احساس می کند راحت تر با سبک تر پشتیبانی می کند. من یک سینه بند شبیه به این یکی از Lanston و آن را یکی از مورد علاقه های شما برای این روز است. من حتی پوشیدن آن زمانی که من کار نمی کند -- که می گوید زیادی. من دوست دارم که لنت ها در سینه بند قابل جابجایی هستند, بنابراین شما می توانید آنها را اگر شما نمی مانند بالشتک و یا نگه داشتن آنها را در برای پوشش بیشتر است.

--Mercey

Reebok

برای رایانه و یا هر نوع cross-آموزشی است که شامل تمرین های مختلف پیچیده به یک تمرین شدید یک سینه بند ورزشی است که اجازه می دهد تا برای طیف گسترده ای از حرکت است. در طول هر بازی رایانه, تمرین, شما ممکن است با فشار دادن یک هالتر سربار انجام pull-ups انجام burpees در حال اجرا و یا پرش. خود را سینه بند ورزشی نیاز به حمایت شما در طول همه که و بیشتر.

این رسانه تاثیر, Reebok, سینه بند ورزشی یکی از مورد علاقه های شما به پوشیدن برای بازی رایانه تمرینات به دلیل لاغر تسمه و پایین برش در پشت. آن برگ های فوقانی پشت رایگان از محدودیت در حالی که هنوز ارائه پشتیبانی عالی.

--آماندا

قدیمی نیروی دریایی

من عاشق این نور-بند حمایت از نیروی دریایی پس از آنها بسیار راحت و زیبا و در یک تن از رنگ های مختلف است. من متعلق به یکی از این چند سال من شده است به طوری شگفت زده چگونه به خوبی از آن برگزار شد تا با توجه به این که من آن را می پوشند برای همه چیز از یوگا به حلق آویز کردن و یا راه رفتن سگ من.

این بند در مورد به عنوان اساسی به عنوان آن می شود -- هیچ شکل یا بالشتک فقط نور در حمایت از این گروه است.

--Mercey

خود نمایی می کنند/سر Neccessities

چرا که نه از ما استفاده کرده اند زنان و زایمان سینه بند ورزشی و در عین حال ما خواسته CNET تیم به وزن در. در اینجا توصیه ما حسن نیت ارائه میدهد از ویرایشگر کری Malhick:

من تقریبا به طور انحصاری استفاده نمایی بند ورزشی که در فنجان اندازه B-J. آنها ارزان نیست (در هر نقطه از $50-$80) اما ارزش سرمایه گذاری اگر شما نیاز به یک بزرگتر اندازه سینه بند.

آنها راحت و امن, و در طیف گسترده ای از رنگ. من استفاده از آنها را برای پیاده روی رفتن در طرمبلنس با بچه ها -- آنها به خوبی کار می کنند.

شما نمی توانید آنها را پیدا کنید در اکثر فروشگاه ها, مگر اینکه شما به طور خاص برای رفتن به یک بند/فروشگاه لباس زیر زنانه. اما آنها به طور گسترده ای در دسترس آنلاین-من اغلب به آمازون و یا ضرورت برهنه به آنها را پیدا کنید.

Hanes/آمازون

آن را هر روز به شما در پیدا کردن یک سینه بند ورزشی زیر 10 دلار -- و یا زیر 30 دلار که برای ماده. من این خاص Hanes, سینه بند ورزشی در چند رنگ متفاوت و در حالی که من آن را دوست دارم, من به طور معمول نمی پوشیدن آن را برای تمرین شدید (مگر اینکه من راه پشت در لباس های شسته شده).

من رزرو این Hanes بدون درز سینه بند ورزشی برای کم اثر فعالیت هایی مانند پیاده روی یا یوگا یا فقط آن را می پوشند به عنوان یک روزمره سینه بند ورزشی. آن را نرم و چسبناک و حمایت و آن را نمی حفاری به پوست من مانند شما ممکن است انتظار ارزان, سینه بند ورزشی را انجام دهد.

--آماندا

Athleta

این بند از Athleta فوق العاده نرم (من عاشق Powervita پارچه) و بالشتک است فقط به اندازه کافی به شما از شکل و بدون اینکه بیش از حد و یا احساس بزرگ. شما همچنین می توانید حذف لایه است که مناسب برای شستشو. این باند پهن و racerback تسمه کمک با پشتیبانی و آسایش نیز هست.

من هم دوست دارم که Athleta دارای دو گزینه اندازه -- یکی برای A-C فنجان و سبک دیگری برای D-DD.

--Mercey

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: اپل WatchOS جدید بهداشت خواب-ردیابی و شستن دست...

3:35

اطلاعات موجود در این مقاله برای مقاصد آموزشی و اطلاعاتی و تنها در نظر گرفته شده است به عنوان درمانی یا مشاوره پزشکی. همیشه مشورت با یک پزشک و یا دیگر واجد شرایط بهداشتی و با توجه به هر گونه سوال شما ممکن است در مورد یک وضعیت پزشکی یا بهداشت اهداف است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن