بهترین وعده غذایی کیت تحویل خدمات برای سال 2020: آبی صحن خورشید سبد و بیشتر - CNET

اگر مکرر مواد غذایی خرید و برنامه ریزی وعده های غذایی طاقت فرسا احساس در میان از هر چیز دیگری در بشقاب شما در

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 14 تیر 1399

اگر مکرر مواد غذایی خرید و برنامه ریزی وعده های غذایی طاقت فرسا احساس در میان از هر چیز دیگری در بشقاب شما در طول coronavirus بحرانیک وعده غذایی کیت ارائه خدمات متشکل از precooked وعده های غذایی (و یا مواد تشکیل دهنده زوج با یک دستور غذا را آسان است که شما خودتان را طبخ) ممکن است ارائه برخی از نیاز به رهایی از استرس است.

ما شده ایم در خدمات تحویل غذا ارابه موسیقی در حالی که برای در حال حاضر و آنچه در زیر یک لیست از مورد علاقه ما میدارد برای وعده های غذایی خوشمزه و مغذی. بسیاری از این شرکت های حمل غذا به خوبی آگاه هستند که بسیاری از مردم باید محدودیت های غذایی ارائه گزینه های آلی مانند وعده های غذایی کم کالری و کم کربوهیدرات, ظروف و البته وگان و گیاهخواری, گزینه های منو. حتی بهتر از بسیاری از این خدمات -- از جمله تازه, آبی, صحن, خورشید, سبد هر صفحه و صدای بوقلمون در اوردن -- در حال حاضر به ارائه تخفیف به مشتریان جدید است. و کسانی که معاملات خوب است. مانند چندین وعده های غذایی خوب است. مطلقا هیچ دلیلی شما نیاز به قرار دادن بر روی یک ماسک و شلوار برای دریافت مواد غذایی خود را و یا گرفتن برخی از takeout اگر شما فقط به دنبال یک وعده غذایی سالم.

ما مطمئن هستیم که بسیاری از شما احتمالا متوجه شده شاد جعبه تحویل غذا از امثال آبی صحن, تازه, آشپز خانه, Sakara زندگی, بنفش, هویج و صدای بوقلمون در اوردن ساخت تا کنون-بیشتر-حضور مکرر در همسایگان خود را stoops در طول چند سال گذشته. واقعا سن از خدمات تحویل غذا است بر ما. هر وعده غذایی تحویل شرکت فراهم می کند یک نوع راحتی خدمات است که ترکیبی از تلاش های سرآشپزها متخصصان تغذیه و شخصی خریداران مواد غذایی و ارائه آنها را به دست مشتاق خواران و یا مایل در خانه, آشپزخانه, آشپزبا منو های هفتگی و خوشمزه preportioned تازه مواد از جمله گوشت و سبزیجات را برای شما به راحتی آماده کند. انواع غذا تحویل گزینه های برنامه در دسترس است فقط متناوب با همه چیز به طور کامل از وعده های غذایی آماده به, gluten-free, وعده های غذایی سالم برای گیاهخواری گزینه های در دسترس و آماده به کشتی است. که بدان معنی است که افراد با رژیم های غذایی خاص مانند یک رژیم غذایی برای از دست دادن وزن سالم مجبور به محروم کردن خود از خواندن بیشتر است. آن زمان برای پیدا کردن بهترین غذا کیت ارائه خدمات برای نیازهای خود را که آیا شما یک ضربه زننده خوار وگان در keto رژیم غذایی دیگر و یا رژیم غذایی خاص است.

من یک بار ملاقات یکی از بنیانگذاران آبی صحن که تحویل غذا کیت جعبه من می خواهم تبدیل شدن به آشنا با لطف denizens از ساختمان آپارتمان. من به ذکر است که من فکر کردم آبی صحن خدمات صدا مانند یک ایده سرد اما هولناک او را با یک مناجات از دلایل که چرا چنین چیزی نمی اعمال می شود به من: من کار در یک صنعت که در آن وعده های غذایی خوشمزه اغلب ارائه شده من به ندرت به خانه من مدرسه آشپزی-آموزش و.... خود را ضد بی عیب و نقص بود: "می توانم به شما ارسال رایگان جعبه؟" منظورم duh.

با وجود اعتراضات دلایل من لذت می برد آبی صحن برنامه غذایی بودند مقدار زیادی و الهام بخش من برای ادامه اشتراک خود را گاه به گاه با جعبه از مواد تشکیل دهنده. حتی با مدرسه آشپزی cred من داشتن مواد تشکیل دهنده من نمی دانم و یا به ندرت به دنبال زمانی که مواد غذایی قرار داده شد به طور مستقیم به دست من. من به خصوص نقل مکان کرد و با مفهوم ارائه شده تک دنده کرفس که یک دستور غذا خواستار مقدار کمی من غم از تماشای رئیس کل کرفس رنج کشیده در تولید کشو زمانی که از چپ به دستگاه های خود من.

وجود دارد در حال حاضر ده ها تن از تحویل غذا گزینه های را انتخاب کنید مانند خورشید سبد, مارتا & Marley قاشق و بنفش و هویجبا انواع سالم و طاقچه وعده غذایی انتخاب تغییرات. این وعده غذایی کیت ارائه خدمات گزینه های تشکیل دهنده و منوها در دسترس مناسب رژیم های غذایی خاص مانند وگان, gluten-free, گیاهی, gluten-free, ساده, gluten-free, سرخپوشان, low-carb, گیاهی, pescatarian, keto گیاهی سلامت آگاهانه و فقط در مورد هر چیز دیگری که می آید به رژیم غذایی اولویت است. شما همچنین اغلب پیدا کردن پیشنهادات برای مشتریان جدید و ویژگی های مناسب مانند قادر بودن به جست و خیز هفته و در هر زمان لغو. با محدود و یا بدون تعهد اگر شما یک تقویم استاد و یک حساب کاربری-مدیریت نینجا شما می توانید در اب شلپ شلپ کردن در هر یا همه از این خدمات تحویل غذا را انتخاب کنید و هفته به هفته که به بهترین وجه مناسب شرایط خود را.

ادامه مطلب: بهترین درجه fryers از 2020: Philips, Cuisinart, سیاه و دکر و بیشتر

آشپز خانه

آشپز خانه دارای بیش از 38 غذا کیت را انتخاب کنید در هر هفته از جمله همه جدید کوره بسته و یک تابه شام. غذا کیت نمونه شامل Chipotle Chimichurri مینی گوشت خوک Meatloaves با بوداده شده شیرین سیب زمینی و سیر ناچیز ماهی قزل آلا میگو درشت با سیر کرم Gemelli و Broccolini. به علاوه شما می توانید پروتئین در وعده های غذایی خود را انتخاب که باعث می شود خانه آشپز غذاهای ایستادگی کردن از بسته. برای مثال با برخی از آشپز خانه, دستور العمل های شما می توانید سفارش دو پروتئین مانند مرغ و یا گوشت بدون دو برابر شدن کلی بخش. با دیگر خانه آشپز گزینه شما می توانید انتخاب کنید برای سفارش آنتی بیوتیک-رایگان پروتئین به جای استفاده از نسخه استاندارد. غذا کیت و مواد معمولا خیلی استاندارد در پیشنهاد خود را (که چیزی است که نگه می دارد در خانه آشپز کارآمد به توده ها).

یکی از جدید و منحصر به فرد ارائه شده از آشپز خانه خود را فر-وعده های غذایی آماده که با همه چیز شما نیاز به غذا از جمله پخت و پز tray (بدون کثیف و ظروف). ببینید یک مثال از یک اجاق گاز-آماده وعده غذایی در اینجا.

اشتراک: با شروع در $7.99 در هر وعده با حق بیمه اضافی خانه آشپز دستور العمل های ارائه شده در قیمت بازار.

Chowhound

سالم و تازه رایج در وعده غذایی مورد علاقه کیت توصیف اما خورشید سبد می رود یک گام بیشتر است. خورشید سبد متعهد به organic, non-GMO پایدار و مسئولانه مطرح شده محصولات و مواد تشکیل دهنده است که آن را در بسته های 100 درصد مواد قابل بازیافت به بوت. در واقع جعبه در زمان سفر به بازار کشاورز برای شما. خورشید سبد العمل در حال طراحی و توسعه توسط جاستین کلی, یک سان فرانسیسکو آشپز شناخته شده برای کار خود را در جیمز ریش برنده جایزه نقطه درب رستوران و ظاهر او در سرآشپز بالا. همه از او آسان و خوشمزه وعده های غذایی با مواد آلی در حال تغذیه-مصوب (500 تا 800 کالری در هر وعده) و بسیاری از وعده های غذایی را تنها در حدود 30 دقیقه برای آماده سازی آنلاین با خورشید سبد آموزش در دسترس است اگر شما نیاز به یک کمی بیشتر راهنمایی کنید. شما رو گزینه برای این وعده های غذایی مغذی بیش از حد -- شما قادر خواهید بود به را انتخاب کنید از انتخاب از شش تا 18 آلی مختلف غذا دستور هر هفته از جمله سرخپوشان وعده غذایی وگان, گیاهخواری و وعده های غذایی فاقد گلوتن بنابراین شما همیشه می توانید آنچه شما می خواهید. خورشید سبد تحویل در دسترس است در 36 متحده و خورشید سبد حمل و نقل می رسند در روز سه شنبه و چهارشنبه بین ساعت 8 صبح و 9 بعد از ظهر به مدت سه خورشید سبد وعده های غذایی در هر هفته به شما پرداخت $74.93 برای دو فرد طرح (یا $11.99 در هر وعده) و $143.87 برای چهار نفر برنامه ($10.99 در هر وعده) با $5.99 هزینه حمل و نقل یا راه.

اشتراک: برای سه خورشید سبد وعده های غذایی در هر هفته به شما پرداخت $74.93 برای دو فرد طرح (یا $11.99 قیمت هر وعده) و $143.87 برای چهار نفر خورشید سبد خرید طرح توجیهی ($10.99 در هر وعده) با $5.99 هزینه حمل و نقل یا راه.

تازه

تعداد کمی از این ارائه خدمات به طور کامل پخته شده آماده به خوردن وعده های غذایی خود را به آستان و تازه یکی خوب اگر شما تمایل سالم و خوشمزه راحتی مواد غذایی مانند دانه فلفل, استیک, پاستا پنه بلونز یا مرغ و برنج پلو. وعده های غذایی آماده درست قبل از تحویل و هرگز یخ زده. با حداقل reheating مورد نیاز شما آن را مانند در اختیار داشتن مامان طبخ شام برای شما در آشپزخانه خود را بدون داشتن مامان با شما زندگی می کنند. (ببخشید مامان.)

اشتراک: $8.99 به $12.50 در هر وعده تا 12 نفر در هر هفته. حمل و نقل رایگان است.

در تنها $4.99 در هر وعده و با تاکید بر خوشمزه و دلچسب گزینه های غذا و سخاوتمندانه بخش اندازه EveryPlate بهترین برنامه برای کسانی که سفر به غذا کیت تحویل بر اساس قیمت. آن را نگه می دارد خود را سربار کم با ارائه هشت دستور العمل های آسان به را انتخاب کنید از هفتگی که عمدتا محروم گیاه خواران و کسانی که در رژیم های غذایی خاص اما در دسترس هشت وعده های غذایی پر از تنوع و طعم در غیر این صورت. دریافت 18 وعده های غذایی برای تنها $3.33 هر یک از حمل و نقل رایگان خود را در مرتبه اول به علاوه توانایی به جست و خیز و یا در هر زمان لغو.

اشتراک: هر خدمت است تنها $4.99. هر هفته جعبه شامل سه دستور العمل یا دو یا چهار نفر هر کدام.

آبی صحن

آبی صحن است که تا حد زیادی پذیرفته شده به پاریس از غذا کیت برنامه های تحویل در ایالات متحده است. هشت منوی گزینه های موجود هفتگی محدوده از ساده پاستا خوشمزه به گزینه های بین المللی با غذاهای دریایی و گیاهی گزینه همیشه در دسترس است. حتی ساده ترین دستور العمل ممکن است شامل ناآشنا جزء یا دو و وب سایت اغلب برجسته این مواد به عنوان یک فرصت های آموزشی. دستور العمل های با برچسب مفید کلمات کلیدی مانند "مشتری مورد علاقه" "سریع و آسان" "برای کباب" و غیره. گاه به گاه تبلیغات شامل یک منو از مهمان سرآشپزها مشهور و یا دستور العمل های که برجسته مقصد سفر محبوب. اختیاری شراب جفت شدن خدمات نیز ارائه شده است.

اشتراک: قیمت هر وعده محدوده از $7.49 برای $9.99 با گزینه های برای آماده سازی دو به چهار دستور العمل در هر هفته دو یا چهار نفر در هر دستور غذا.

Dinnerly

Dinnerly رول بسیار هیجان انگیز صدایی و خوشمزه وعده های غذایی مانند خلاصه مرغ panzanella و risotto با مارچوبه و لوبیا cannellini. اما با بیش از شش مواد تشکیل دهنده در هر دستور العمل آسیب انجام می شود به زمان خود و به حداقل رسیده است. همراه با نه قاطع شما با بی شمار از مواد تشکیل دهنده و مراحل متعدد برچسب قیمت برای Dinnerly قرار می دهد و آن را مستقیما در بودجه پسند رده مشکلات ناسازگار بودن با یک هزینه هر وعده در حدود $5.

اشتراک: این گزینه شامل دو فرد جعبه برای $30 یا خانواده جعبه برای $60 در هر کدام با سه دستور العمل برای این هفته است.

هویج Yowell

صدای بوقلمون در اوردن طول می کشد قالب از گارد قدیمی از تحویل غذا کیت اما سرعت آن توسط prechopping و قسمت پخت و پز بسیاری از قطعات به طوری که تمام دستور العمل دبستان زمان 15 دقیقه و یا کمتر است. با وجود این "فست فود" زاویه هر یک از منو های پیچیده و دنیوی پرنیان. هفتگی دستور العمل انتخاب هوشمندانه طبقه بندی به از طیف وسیعی از انزال از دریا و از زمین گزینه های.

اشتراک: گزینه های محدوده از $11.99 برای $13.99 هر خدمت با گزینه های برای دو تا چهار نفر از دو یا سه (یا بیشتر!) دستور العمل های.

HelloFresh

HelloFresh helpfully دسته هر دستور بر این اساس که آیا شما نسبت به (یا اجتناب) فراورده های لبنی, گلوتن, آجیل و.... آشنایی از مواد تشکیل دهنده کلیدی است حتی در هنگام استفاده از ظروف مختلف غذاهای جهان. یک سلام تازه را اندازه بخش هستند سخاوتمندانه رفتن با آن هزینه های نسبتا بالا در هر وعده (تا 10 دلار در یک فرد). "شام ناهار" عنصر یک پیچ و تاب و منحصر به فرد فراهم می کند که در خانه طبخ تنوع در امشب شام را در خدمت به عنوان یک خوشمزه portable ناهار فردا.

اشتراک: گزینه های محدوده از $8.74 برای $9.99 در هر وعده با گزینه های برای دو تا چهار دستور العمل در هر هفته دو یا چهار نفر در هر دستور العمل تنظیم, همراه, کلاسیک گیاهی و برنامه های خانواده.

سبز آشپز

ما مانند سبز آشپز برای تطبیق پذیری در متفاوت و خاص برنامه های رژیم غذایی در دسترس است. سبز, آشپز, ارائه می دهد و سرخپوشان keto pescatarian وگان و گزینه های گیاهی و همچنین فاقد گلوتن وعده های غذایی. مهم نیست که رژیم غذایی شما به دنبال آن هستید (برای سلامتی یا دلایل شخصی) شما قادر خواهید بود برای پیدا کردن یک سبز آشپز برنامه که با این نسخهها کار برای شما. به دلیل آن ارائه می دهد بسیاری از انواع مختلف برنامه رژیم غذایی انتخاب, این همچنین باعث می شود سبز آشپز یکی از متنوع ترین غذا کیت تحویل خدمات پس شما مجموعهای از های مختلف خوشمزه گزینه های منو در هر هفته است.

اشتراک: $12.99-$11.99 در هر وعده برای دو فرد سبز آشپز اشتراک در سه وعده های غذایی/هفته; $10.99 در هر وعده برای چهار نفر سبز آشپز اشتراک در دو وعده های غذایی/هفته است.

بیشتر تحویل مواد غذایی توصیه های

اطلاعات موجود در این مقاله برای مقاصد آموزشی و اطلاعاتی و تنها در نظر گرفته شده است به عنوان درمانی یا مشاوره پزشکی. همیشه مشورت با یک پزشک و یا دیگر واجد شرایط بهداشتی و با توجه به هر گونه سوال شما ممکن است در مورد یک وضعیت پزشکی یا بهداشت اهداف است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن