بهترین اسکوتر برقی برای هر بودجه در سال 2020 - CNET

با هم بودن خواست به ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است و حمل و نقل عمومی و سیستم در همه جا عامل محدود راه ها و

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 18 تیر 1399

با هم بودن خواست به ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است و حمل و نقل عمومی و سیستم در همه جا عامل محدود راه ها و برنامه داشتن یک دوچرخه الکترونیکی یا برقی روروک مخصوص بچه ها ممکن است حس را ضروری کوتاه-فاصله سفر -- این یک راه آسان برای رها کردن مورد نیاز کالاهای با آسیب های خانواده و دوستان به عنوان با خیال راحت و به سرعت به عنوان امکان پذیر است. یا شاید شما می خواهید برای پوشش مسافت های طولانی تر و سریع تر از راه رفتن و یا شاید شما شده اند به دنبال راه هایی برای کاهش ردپای کربن خود را-همه دلایل خوبی برای در نظر گرفتن یک rideable.

من یاد گرفته ام که بسیاری از تست های مختلف انواع باتری عمل rideables برخی از آزمایش قبل از coronavirus شیوع دیگران اخیرا در یک رفت و آمد از طریق بخش از میدتاون منهتن در اطراف پارک مرکزی یا پایین سمت غرب بزرگراه مسیر دوچرخه سواری.

این خلاصه اخبار را پوشش می دهد برقی اسکوتر و اسکیت بورد مانند دستگاه های. E-دوچرخه خود را لیست. چرا شما می خواهید یک روروک مخصوص بچه ها بیش از یک سنتی ، اسکوتر برقی در حال زیرک و کوچکتر و آسان به جرم حمل و نقلترک در تنه اتومبیل خود را و یا فروشگاه در صفحه اصلی.

من شامل رتبه بندی مقاومت در برابر آب که در دسترس برای هر الکتریک روروک مخصوص بچه ها. IP رتبه بندی که برای محافظت در برابر نفوذ اجازه می دهد تا شما می دانید گرد و غبار و یا آب و مقاومت از یک محصول. برای مثال اگر چیزی دارای IP54 امتیاز اولین شماره بعد از این نامه با اشاره به مقاومت مواد جامد در حالی که دوم اشاره به رطوبت است. جزئیات بیشتر در ما IP امتیاز مبین.

همچنین, و اجازه دهید آن را یک معامله بزرگ از آن, اما من بیش از این دارای ظرفیت وزن برای بسیاری از این محصولات است. برای بیشتر قسمت ها, همه آنها هنوز هم انجام می شود به عنوان انتظار می رود هر چند شاید با کمی کمتر و یا سرعت. هیچ دستگاه بخشهایی از این خلاصه.

در نهایت اگر شما برنامه ریزی در وارد شدن به rideables, امن در مورد آن. ترک فضای کافی بین خودتان و هر دو ماشین و سواران دشت, پیر انسانی-طراحی دوچرخه و اسکوتر. به یاد داشته باشید شما قادر به رفتن خیلی سریع تر پس از سوار شدن و عبور با احتیاط. مطمئن شوید که شارژ باتری خود را و بررسی لاستیک های خود را. و مهم تر از همیشه پوشیدن کلاه هنگامی که شما سوار.

سارا تو/CNET

این Swagtron با تکبر راه رفتن 5 نخبگان است حداقل هزینه محصول در این لیست و این بزرگترین ویژگی است. این تاشو e-روروک مخصوص بچه ها نیست بهتر از هر یک از محصولات ذکر شده در اینجا اما در $299 آن را سخت به شکایت در مورد آن نیست بهترین بودن الکتریک روروک مخصوص بچه ها در کل بازار است. این یک موتور 250 وات می کند که قرار نیست از مقدار گشتاور اما می تواند رسیدن به یک سوار صاف با سرعت 14 تا 16 mph. ذکر شده در سفر فاصله حدود 11 مایل در یک شارژ کامل باتری با یک باتری لیتیوم یون شارژ خواهد شد در 3.5 ساعت. حداکثر وزن پشتیبانی از 320 پوند و e-روروک مخصوص بچه ها وزن آن 26 پوند است. اگر چه آن را پشتیبانی بزرگتر سواران با توجه به آن کم شده و موتور شما ممکن است یک کندتر برخاست و slowdowns در inclines. آن را نیز ممکن است از دست دادن شارژ خود را سریع تر. دیدن گالری Swagtron با تکبر راه رفتن 5 نخبگان.

سارا تو

لوی برقی روروک مخصوص بچه ها, اسلاید به این لیست با توجه به قیمت آن به عملی نسبت. برقی روروک مخصوص بچه ها است که می تواند ضربه 18 مایل در ساعت در اطراف هزینه $500, وزن کمتر از 30 پوند و دارای یک باتری قابل جابجایی است و خیلی خوب تمام اطراف معامله است. لوی همچنین اسکوتر در دسترس برای اجاره از طریق آن سیستم عامل iOS و Android برنامه.

لوی است و هوا پر شده از لاستیک که برای سوار شدن راحت. باتری قرار گرفته است در لوله فرمان بر خلاف بسیاری از دیگر اسکوتر بنابراین شما می توانید برخی از انعطاف پذیری بدن شبیه به یک longboard برای کسانی که در جاده پر از دست انداز. من واقعا درک است که باتری قابل جابجایی است و همچنین. هر کسی با یک حیاط یا راه پله می توانید ترک آن را قفل و حذف باتری را به اتهام.

لوی امتیاز به سفر حدود 15 مایل در یک شارژ کامل اما نه در سرعت بالا. من می خواهم بگویم اکثر سواران را دریافت کنید در واقع حدود هفت تا 10 مایل است. اما به دلیل آن است که قابل حمل شما می توانید با خرید یک باتری دوم برای $139 و حمل آن را با شما.

برای یک نگاه دقیق تر چک کردن گالری لوی برقی روروک مخصوص بچه ها.

سارا تو/CNET

Segway حداکثر قابل اعتماد است الکتریک روروک مخصوص بچه ها است که می تواند شما را بسیار دور است. این امتیاز برای رفتن 40 مایل در یک شارژ کامل (اگر شما در حال رانندگی آهسته تر و در زمین مسطح) است که یک ادعای جسورانه با Segway. در شرایط دنیای واقعی من بود قادر به رفتن هفت کیلومتر (رفت و آمد روزانه من قبل از کار از خانه) در سرعت بالا با استفاده از 45 درصد از باتری. که هنوز هم بسیار خوب است با توجه به روروک مخصوص بچه ها خود را به جای سنگین وزن 41 کیلو و من بارها آن را کردم تا به 18mph.

هوا پر از لاستیک را برای راحت تر سوار از ES سری از Segway. یکی از ویژگی های من واقعا قدردانی شد کابل شارژ. این یک generic بند ناف قدرت با آجر ساخت آن آسان برای حمل در اطراف و یا جایگزین. این 551-وات ساعت باتری را می توان به طور کامل شارژ در 6 ساعت است.

برای جلوگیری از سواران می توانید فقط با استفاده از ترمز دستی. نیز وجود دارد یک زنگ ساخته شده به فرمان هشدار عبور و مرور شما در حال آمدن است. و اگر شما رو بزرگ, پا, مثل من, من عاشق بلند, روش سوارکاری با عرشه که به من مقدار زیادی از اتاق را برای دریافت راحت است. ببینید ما Segway Ninebot KickScooter حداکثر گالری.

سارا تو/CNET

این ES4 پا زدن روروک مخصوص بچه ها نشسته در بالای Segway مصرف کننده روروک مخصوص بچه ها زنجیره ای با یک باتری ثانویه به یک فاصله طولانی سوار و یا طولانی سوار زمان یک نسیم است. این سفر می تواند حدود 28 مایل در یک شارژ باتری و موتور الکتریکی اجازه می دهد تا برای سرعت بالای 18 مایل در ساعت (که من قادر به ضربه). تاشو نقطه در این e-روروک مخصوص بچه ها است که متفاوت از دیگران در این خلاصه. کل پست جلو چین پایین چرخ و تمام. در حالی که ترمز من تغییر وزن من بر چرخ عقب هل دادن پایین در اسپویلر ترمز همراه با هدف قرار دادن فرمان ترمز (که یک antilock brake) اما بدون خیلی از مقابل headtube انعطاف پذیری شما می خواهم احساس در برخی دیگر از اسکوتر. نیز وجود دارد که کمک فنر که کمک به جذب شوک هنگامی که شما سوار پر از دست انداز و سطوح.

دو باتری مدل وزن آن فقط بیش از 30 پوند و آن را پشتیبانی سواران وزن تا 220 پوند است. روروک مخصوص بچه ها تا به برخی از قدرت خوب و می توانید از 300 به 800 وات بسته به سوارکاری حالت. تنها زمان شارژ طولانی تر از متوسط حدود هفت ساعت است. اگر از شما اجرا از عمر باتری و لازم نیست که زمان برای شارژ آن نیز می تواند کار به عنوان یک مد افتاده و پا زدن و رفتن روروک مخصوص بچه ها. همچنین این ورزش برخی قابل تنظیم چراغ های LED در زیر عرشه بین لاستیک است. آن و برخی دیگر از تنظیمات را می توان در iOS و Android apps. ببینید ما Ninebot توسط Segway ES4 گالری.

علامت Licea

این Onewheel پاینت است $950 عملا نیمی از قیمت بزرگتر Onewheel به علاوه XR که هزینه $1,800. وزن آن 26 پوند و پشتیبانی از سواران تا 250 پوند است. این پاینت می توانید سفر شش تا هشت کیلومتر در کامل شارژ باتری با موتور اجازه می دهد با سرعت بالا از 16 مایل در ساعت. این مانور بیشتر از هر قبلی Onewheel و بسیاری دیگر rideables. آن دسته inclines با سهولت و ورزشی و عقب به همراه چراغ های جلو برای شب ، هیئت مدیره اداره می شود با تغییر وزن خود را به جلو و عقب به حرکت به جلو و عقب و پاشنه پا به هدایت کردن. هنگامی که شما از آن آویزان آن را مانند یک اسکیت بورد و شما را وسوسه می شود به جلو و برخی ترفندها (که ما نمی رسما تایید).

برای یک نگاه دقیق تر ببینید گالری Onewheel پاینت. ما به عنوان خوانده شده OneWheel پاینت دست.

سارا تو/CNET

حق بیمه روروک مخصوص بچه ها, تولید کننده Unagi جدید می افزاید: گزینه های سفارشی سازی رنگ و دوگانه موتور 250 وات برای این به روز رسانی به سال گذشته E450, مدل های قبلی ما برای انتخاب بهترین تمام اطراف برقی روروک مخصوص بچه ها. چرا این یکی این E500? چرا که جدید مجموع خروجی موتور وات.

با توجه به دوگانه 250 وات موتور E500 نیاز به یک کمی بزرگتر باتری (28.8 ولت) از E450 برای حفظ همان فاصله سفر. آن را می سازد فیبر کربن و آلومینیوم بدن حدود دو پوند سنگین تر در فقط یک مو زیر 27 پوند است.

صفحه نمایش روشن و آسان است برای دیدن در نور خورشید و به جای چسبیدن بل در روروک مخصوص بچه ها, آنها قرار داده ایم برقی شاخ که با صدای بلند به اندازه کافی شنیده می شود از طریق یک بسته پنجره ماشین.

برقی روروک مخصوص بچه ها می تواند پشتیبانی سواران تا 270 پوند ضربه سرعت بالای 18 مایل در ساعت و فاصله سفر از 15 مایل است. برای جلوگیری از روروک مخصوص بچه ها فقط با استفاده از ABS ترمز برقی و یا قرار داده و کمی فشار بر روی اسپویلر عقب ترمز برای کسانی که تپه های شیب دار.

برای یک نگاه دقیق تر در این برقی روروک مخصوص بچه ها, چک کردن گالری Unagi E500. جزئیات بیشتر در Unagi E500.

سارا تو

این Mercane Widewheel روروک مخصوص بچه ها, بهترین برقی روروک مخصوص بچه ها وقتی که می آید به قدرت موتور در این ترکیب است. طراحی شده توسط تیم 500 وات موتور آن را تا به برخی از جدی برخاست قدرت و گشتاور.

ترین مدل های قفل شده به بالا سوار با سرعت 15 مایل در ساعت است اما وجود دارد یک حالت پیشرفته که در آن شما می توانید باز کردن آن باتری پر قدرت و سوار آن را به 25 مایل در ساعت (اما شما این کار را در معرض خطر خود شما). این دو سیستم تعلیق و وزن عظیم 50 پوند. این محدوده تا 20 مایل در یک شارژ باتری و پشتیبانی از سواران وزن تا 220 پوند است. سواری عرشه طولانی تر و گسترده تر از متوسط خود را روروک مخصوص بچه ها, ساخت آن آسان برای به دست آوردن هر دو پا بر روی هیئت مدیره به راحتی. این یک IPX4 امتیاز.

روروک مخصوص بچه ها می شود نام خود را از آن 8 اینچ لاستیک های گسترده ای. لاستیک برای ماندن درست هنگام سوار شدن اما نوبت به برخی از مورد استفاده قرار گرفتن به با لاستیک. بر خلاف بسیاری از افتخار-سیستم دستگاه در اینجا این یکی نیاز به یک کلید برای شروع. ببینید ما Mercane Widewheel گالری.

سارا تو/CNET

افزایش است بهترین و شناخته شده برای آن اسکیت موتوری, اما آن را در حال حاضر وارد شدن به e-روروک مخصوص بچه ها بازار با باطری برگرد بهترین برقی روروک مخصوص بچه ها برای پیچیده تنظیم شده است. این سوار صاف قدرتمند dual از 1500 وات و پر از هوا 9 اینچ لاستیک پنوماتیک برای بالا سوار با سرعت از 24 مایل در ساعت. با توجه به قدرت موتور و سرعت آن را به عنوان یک اسکوتر برقی برای بزرگسالان و دقیقا یک روروک مخصوص بچه ها برای بچه ها-هر چند اگر شما به دنبال یک اسکوتر برقی برای کودکان و نوجوانان وجود دارد مقدار زیادی از گزینه های خارج وجود دارد وجود دارد.

این $1,599 برگرد (و آن لاستیک پنوماتیک) پشتیبانی از سواران به وزن 250 پوند است که 30 پوند بیشتر در ظرفیت وزن نسبت به برخی دیگر اسکوتر در این لیست که باعث می شود آن را به بهترین برقی روروک مخصوص بچه ها به عنوان آنجا که ظرفیت وزن. پاداش: برای کسانی که با بزرگتر پا هیئت مدیره به اندازه کافی گسترده به آنها را در کنار هم.

برای یک نگاه دقیق تر در برقی روروک مخصوص بچه ها, چک کردن گالری ما از افزایش برگرد. ما به عنوان خوانده شده افزایش برگرد دست در.

این Onewheel به علاوه چیزهای بزرگتر و برادر بزرگتر به پاینت. هنوز هم یکی از مورد علاقه های شما با توجه به تمام اطراف آزادی شما احساس می کنید زمانی که سوار. که همراه با توانایی به سفر 12 تا 18 مایل در یک شارژ کامل باتری به علاوه موتور اجازه می دهد تا شما به یک سرعت بالا از 19 مایل در ساعت.

یکی از ویژگی های خوب موجود در این برنامه برای سیستم عامل iOS و اندروید است که شما دریافت یک اعلان هنگامی که باتری در 50% بنابراین شما می توانید آن را بازگشت به خانه از هر کجا که شما ممکن است پرسه زدن. نرم افزار ارائه می دهد یک دسته از تنظیمات دیگر از اجتماعی به هیئت سوارکاری سفارشی. آن را نمی ترین سفر دوستانه در نظر حمل در اطراف آن وزن آن در حدود 30 پوند است اما آسان به فروشگاه. علاوه بر این, آن را تنها طول می کشد حدود دو ساعت به طور کامل شارژ باتری.

برای یک نگاه دقیق تر ببینید گالری Onewheel به علاوه XR. ما به عنوان خوانده شده Onewheel به علاوه XR دست.

سارا تو/CNET

از همه اسکوتر در این ترکیب این است که می توانید نزدیک ترین جای ماشین شما. در طول COVID-19 شیوع آپولو نرم افزار ساخته شده در حال اجرا errands و چک کردن در خانواده سریعترین و امن ترین راه برای گرفتن در اطراف شهر نیویورک است.

این یک سواری راحت و با توجه به آن دو 10-inch پر از هوا لاستیک و فنر در سیستم تعلیق که شما واقعا نیاز به یک روروک مخصوص بچه ها است که می تواند آمار 40 مایل در ساعت.

این نرم افزار می توانید سفر نزدیک به 50 مایل در یک شارژ کامل است و توسط دو از 1000 وات موتور. شما می توانید سوار برقی روروک مخصوص بچه ها در یک یا دو موتور (در حالت تعادل زندگی طولانی تر در مقابل قدرت بیشتر) و یا دریافت اضافی سبز با یک حالت سازگار با محیط زیست. ما به عنوان خوانده شده آپولو Pro روروک مخصوص بچه ها دست در.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: Onewheel پاینت: کوچک hoverboard ارتقا با پتانسیل بزرگ

2:07

بیشتر برای مردم در حال حرکتtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن