بهترین ارزان ویندوز لپ تاپ Chromebook زیر 500 دلار شما می توانید در حال حاضر - CNET

به دنبال بهترین لپ تاپ برای ویندوز و یا سیستم عامل کروم (با نام مستعار Chromebook) زیر 500 $ ؟ به نظر می رسد ع

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 3 مرداد 1399

به دنبال بهترین لپ تاپ برای ویندوز و یا سیستم عامل کروم (با نام مستعار Chromebook) زیر 500 $ ؟ به نظر می رسد عرضه ارزان نرم در نهایت به دست آورد برخی از ثبات هر چند قیمت سنگ آهن در بازار باقی می ماند یک مسئله. هنوز هم وجود ندارد مازاد فوق العاده, تخفیف, اما آنها به نظر نمی رسد به رفتن خارج از بورس به عنوان به سرعت به عنوان آنها در ارتفاع اولیه coronavirus شیوع بیماری های ناشی از کار از خانه عجله هنگامی که کامپیوتر و لوازم جانبی فروش مشخصی ساخت آن را تقریبا غیر ممکن است برای پیدا کردن یک لپ تاپ ارزان قیمت و یا Chromebook که حتی در انبار. واقعیت تلخ از بی سابقه از دست دادن شغل را نگه می دارد تقاضا برای ultracheap سخت افزار قوی.

در اینجا من لیستی از مدل های که در دسترس هستند برای زیر $500 و که باید کشتی در حداقل 10 روز است. من سعی کنید به نگه داشتن این لیست فعلی اما please don't hate me اگر آن را خارج از تاریخ. برخی از سایت های خرید آنلاین آن را غیر ممکن است به شکل از چه در انبار و چه چیزی نیست-و نه فقط برای فن آوری, اما برای همه چیز -- و همچنین به عنوان آنچه که می تواند به شما حمل در مقدار مناسب از زمان است. نگه داشتن در ذهن هر چند که حمل و نقل بار ممکن است بستگی به جایی که شما زندگی می کنند. من در نیویورک زندگی می کنند بنابراین توصیه من ممکن است بر اساس یک سناریو.

سعی کنید به مقاومت در برابر خرید از یاس و نومیدی -- don't صرف $500 در یک لپ تاپ به دلیل وجود دارد هیچ ارزان تر از آنهایی که در دسترس به عنوان مثال. خرید نیاز دارید-آن-در حال حاضر لپ تاپ می تواند مانند خرید مواد غذایی در حالی که شما گرسنه. $500 است مقدار زیادی از پول و شما به احتمال زیاد به نگه داشتن بر روی آن برای حداقل سه سال اگر آمار اینتل و تولید کنندگان PC پرتاب ما درست باشد. شما همچنین می توانید سعی کنید به شما زمان لپ تاپ کمی طولانی تر آخرین. اگر شما فقط نیاز به چیزی به شما جزر و مد برای چند ماه حفاری به مکان های ممکن برای خرید مرمت و کاوش های غیر انتفاعی و یا آموزشی تخفیف اگر شما واجد شرایط.

اگر شما گمان می برند شما می شود برگزاری بر روی لپ تاپ جدید خود را در حالی که اگر شما می توانید کشش بودجه خود را به جای یک کمی بیشتر حافظه و یا پردازنده با هسته بیشتر از شما در غیر این صورت با توجه به. حتی بهتر است اگر شما راحت با آن را در نظر بگیرید با یک باتری قابل تعویض ارتقا حافظه و ذخیره سازی و یا هر دو. بعلاوه شما (امیدوارم) نخواهد بود گیر در خانه برای همیشه لطفا برای. به یاد داشته باشید در نظر بگیرید که آیا شما می خواهید چیزی بیشتر قابل حمل با باتری مناسب و معقول زندگی در آینده است.

ادامه مطلب: مفید کار از خانه چرخ دنده برای قرنطینه خلاق

شما قادر خواهید بود برای اضافه کردن ذخیره سازی خارجی در برخی از نقطه در پایین جاده. اما اگر خود را ذخیره سازی داخلی است که سرعت چرخش هارد دیسک است که در بسیاری از لپ تاپ های ارزان و حتی سریع ذخیره سازی خارجی بعید است که برای کمک به سرعت بخشیدن به بارگذاری ویندوز و یا برنامه های کاربردی. (شما اغلب می توانید مجموعه ای از یک سیستم برای بوت شدن از یک خارجی سریع درایو حالت جامد.)

و در نهایت اگر شما به جای یک لپ تاپ قدیمی که فقط به در حال اجرا در ویندوز دیگر را در نظر بگیرید و تبدیل آن به یک Chromebook.

تجارت آف

به عنوان طولانی به عنوان شما را مدیریت انتظارات خود را هنگامی که آن را به گزینه ها و امکانات شما هنوز هم می توانید بسیار کمی با بودجه یک مدل از جمله باتری خوب زندگی و منطقی بسیار سبک وزن بدن است.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: CNET لپ تاپ داوران انتخاب کنید مورد علاقه خود را 2020 لپ تاپ

4:01

یک نقطه روشن است که شما لازم نیست که برای حل و فصل سنتی تاشو لپ تاپ با صفحه نمایش ثابت و صفحه کلید است. شما می توانید یک تبدیل خوانده شده (در غیر این صورت شناخته شده به عنوان دو-در-یک) -- یک لپ تاپ با صفحه نمایش است که flips در اطراف به نوبه خود روی صفحه نمایش را به یک قرص به موقعیت آن برای راحت جریان و یا برای انجام یک ارائه. نگه داشتن در ذهن که همه convertibles دارای صفحه لمسی است که یک پیش نیاز برای تبلت بهره برداری است.

یکی از چیزهایی که شما را پیدا خواهد کرد: یک مک بوک یا هر گونه دیگر لپ تاپ های اپل. حتی یک iPad Air را اجرا خواهد کرد شما بیش از $500 هنگامی که شما خرید اختیاری صفحه کلید (هر چند اگر شما به دنبال خرید و فروش تبلت و یا صفحه کلید آن ممکن است کار را به کمتر) است که بالاتر از بودجه ما در اینجا. یک پایه-مدل اپل با ارزان صفحه کلید بلوتوث و ارزان پایه برای اپل ممکن است کافی است ،

ادامه مطلب: این دنده شما نیاز به کار از خانه (و آن را در انبار در حال حاضر)

شما خواهید دید بسیاری از لپ تاپ های ارزان قیمت ذکر شده به عنوان آینده با ویندوز 10 Sمحروم-پایین و قفل شده است-نسخه از سیستم عامل در نظر گرفته شده برای استفاده توسط مدارس -- آن را تنها اجازه می دهد تا شما را به نصب برنامه های کاربردی از فروشگاه ویندوز نیروهای شما را به استفاده از مایکروسافت اج مرورگر و شامل یک زیر مجموعه از ابزارهای اداری در ویندوز 10 نرم افزار. شما می توانید ارتقاء به نسخه کامل به صورت رایگان ،

آن را آسان تر برای پیدا کردن ارزان Chromebooks از ویندوز لپ تاپ و آن را یکی از محبوب ترین دسته از بودجه لپ تاپ در بازار هر چند ما نیز دیدن خیلی بیشتر Chromebooks در $500 به $1,000 محدوده. چرا که گوگل سیستم عامل کروم است تقریبا به عنوان قدرت گرسنه به ویندوز (بررسی مشخصات) بنابراین شما می توانید با پایین, پایان, پردازنده کندتر سازی و کمتر صفحه نمایش با وضوح یا حافظه -- فقط تعداد کمی از قطعات است که یک لپ تاپ گران قیمت.

اما در سمت تلنگر است که در حالی که سیستم عامل کروم است که به عنوان قدرت های گرسنه به, ویندوز, کروم و Google apps هستند متاسفانه بیشتر از یک حافظه گراز از شما انتظار می رود و اگر شما بیش از حد کم با پردازنده یا کم در حافظه سیستم را هنوز هم احساس می کند. و Chrome OS است که یک مقدار تجربه ای متفاوت از ویندوز; مطمئن شوید که برنامه های کاربردی شما نیاز به یک برنامه Chrome قبل از جهش.

از آنجایی که آنها در حال cloud-اولین دستگاه شما نمی نیاز به یک مقدار زیادی از ذخیره سازی ساخته شده است در. که همچنین بدان معنی است که اگر شما صرف بیشتر وقت خود را رومینگ وب, نوشتن, جریان ویدئو و یا بازی بازی آندروید بازی آنها مناسب است. (به بازی بازی آندروید بازی مطمئن شوید که شما دریافت می کنید یک مدل با صفحه نمایش لمسی.)

ادامه مطلب: بهترین Chromebook برای سال 2020

ارزان لپ تاپ, اگر چه شما هنوز هم می خواهید به شکستن 500 دلار بودجه برای عملکرد. حداقل هزینه بودجه لپ تاپ مناسب برای یک جامد عملکرد بازی تجربه -- کسانی که با حتی نسبتا قدرتمند گرافیکی در پردازنده اجرا خواهد شد شما نزدیک به $700. در اینجا ما توصیه اگر شما به دنبال برای بهترین لپ تاپ.

هر چند اگر شما می خواهم به زندگی می کنند در خونریزی لبه cloud gaming خدمات مانند گوگل Stadia خواهد اجازه دهید شما را به بازی بازی در لپ تاپ با مشخصات که آمار زیر 500 دلار خوانده شده را علامت.

همه چیز در ذهن نگه دارید:

  • در حالی که Chromebook می توانید اجرای Chrome OS خاص و برنامه های اندروید برخی از مردم نیاز به یک کامل سیستم عامل ویندوز برای اجرای heftier برنامه های کاربردی مانند ویرایش ویدئو سوئیت. با که می آید نیاز به یک پردازنده سریعتر با هسته بیشتر بیشتر حافظه 8GB -- است که حداقل -- و ذخیره سازی بیشتر برای برنامه های کاربردی و سیستم عامل خود را. بسیاری از این 4GB یا 6GB که در رابطه با یک چرخش دیسک سخت می تواند برای یک واقعا سرعت ویندوز تجربه به عنوان.
  • درایوهای حالت جامد می تواند یک تفاوت بزرگ در چگونه سریع ویندوز عملکرد احساس می کند در مقایسه با یک چرخش هارد دیسک, اما آنها نیز قیمت را تا فشار. بنابراین اگر بودجه شما می توانید کشش کمی و شما می خواهید ذخیره سازی بیشتر, شما ممکن است بخواهید به در نظر گرفتن پله تا از پایه گزینه های ذخیره سازی به یک 128GB SSD.
  • در این بودجه محدوده قیمت شما باید به سازمان دیده بان برای صفحه نمایش اصطلاحات وقتی که می آید به مشخصات: این است که چرا "HD" صفحه نمایش ممکن است همیشه به این معنی نیست واقعا بالا-صفحه نمایش با کیفیت. HD است که 1,920x1,080 پیکسل به صفحه نمایش بود retronymmed "Full HD" بنابراین بازاریابان می تواند فروش شما کمتر صفحه نمایش با وضوح (1,280x720 پیکسل در هر صفحه) با عنوان "HD." در Chromebooks "HD" معمولا اشاره به یک 1,366x768 پیکسل صفحه نمایش. یکی دیگر مکرر شکایت من در مورد "شسته" به دنبال نمایش ضعیف با زاویه دید. متاسفانه این یکی از تجارت آف شما رو به زندگی با بسیاری از این استفاده TN (twisted nematic) فن آوری صفحه نمایش که ارزان است اما meh.
  • توجه به شبکه. مدل های ارزان قیمت با چیپ ست ممکن است تنها پشتیبانی از Wi-Fi 3 (یا 802.11 b/g/n). Wi-Fi 3 محدود است به 2.4 GHz کانال های که آهسته تر و کوتاه تر طیف وسیعی از های اخیر با چیپست Wi-Fi 4 (با نام مستعار 802.11 ac) 5GHz پشتیبانی می کند. مشخصات نیست همیشه صحیح در خرید, سایت, بنابراین اگر شما می بینید یک مدل که به نظر نمی رسد که Wi-Fi 4 دو برابر چک در سایت سازنده قبل از حکم آن را. به یاد داشته باشید Chromebooks طراحی شده برای کار عمدتا از طریق اینترنت پس از اتصال Wi-Fi با سرعت و ثبات بسیار مهم است.

با توجه به همه امکانات و گزینه های -- از عمر باتری به فضای ذخیره سازی, رزولوشن صفحه نمایش, اندازه صفحه نمایش پردازنده و عملکرد کلی دستگاه و عملکرد باتری -- اینها تعداد کمی از ما تراکم بالا برای سال 2020 بهترین ویندوز لپ تاپ Chromebook زیر 500 دلار در بودجه همراه با جوانب مثبت و منفی.

ادامه مطلب: بهترین لپ تاپ های رومیزی و تبلت ها برای طراحان و معماران و طراحان در سال 2020

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: چگونه برای تمیز کردن لپ تاپ خود را

3:49

سارا تو/CNET

2019 آرزوی 5 15-اینچ, تاشو شامل آخرین نسل AMD Ryzen 3 پردازنده, 3200U با مدرن آن وگا پردازش گرافیکی. آن 4 گیگابایت RAM و 128GB solid-state drive ذخیره سازی اجازه نمی دهد برای استفاده از بسیاری از برنامه ها و یا تعداد زیادی از زبانه های مرورگر باز به طور همزمان اما این 15 اینچ صفحه نمایش مدل وزن کمتر از 4 کیلوگرم است. و 350 دلار یک قیمت خوب برای عملکرد شما. واقعا مدل محبوب پس از آن تمایل به بازی در حال حاضر-شما-دیدن-این-در حال حاضر-شما-نیست وقتی که می آید به در دسترس بودن. و قیمت تمایل به متفاوت بر اساس بارگیری در این هفته آن 350 دلار در هفته گذشته و در حال حاضر آن را تا به $418 به عنوان مثال. ما به عنوان خوانده شده Acer Aspire 5 (2019) نقد و بررسی.

سارا تو/CNET

برای قیمت HP 15-inch Chromebook ارائه می دهد خوب قطعات و امکانات-Core i3-8130U با 4GB RAM, و ذخیره سازی 128GB-به علاوه یک صفحه کلید راحت با یک پد شماره و فوق العاده عمر باتری. توجه داشته باشید که این تنها دارای Wi-Fi 3 (2.4 GHz) اما اگر آن مشکل می شود شما می توانید به خرید یک آداپتور USB برای اضافه کردن بهتر شبکه. ما به عنوان خوانده شده HP Chromebook 15 (2019) نقد و بررسی.

سارا تو/CNET

برای زیر 400 دلار (هر چند بالاتر پایان تنظیمات می توانید شکستن 500 دلار قیمت سقف) این Acer Chromebook عملا یک سرقت. آن را نازک و سبک وزن لپ تاپ, اما آن را محکم و دارای عمر باتری بزرگ. به علاوه آن را به یک اثر انگشت خوان و Citrix صدور گواهینامه برای آن فکر سازمان. توجه داشته باشید که تغییرات قیمت اغلب, اما معمولا باقی مانده در $350 به $425 محدوده.

Acer

با 4GB حافظه و یک پردازنده چهار هسته ای Core i3-8130 واقعی, سکس واقعی با صفحه نمایش HD و 128GB SSD این 14-اینچ, دو-در-یک قیمت مناسب برای دو-در-یک ممکن است که شما یک کمی طولانی تر از بقیه مدل های ارزان-تا زمانی که شما لازم نیست چیزی که می توانید انجام دهید هر بلند کردن اجسام سنگین. آن را مناسب و معقول ویندوز گزینه ای برای مرور وب و پخش ویدئو به خصوص زمانی که قیمت قطره به عنوان کم به عنوان $300.

Asus

این یکی می رود و خارج از بورس به سرعت در حال. ارزان تر Core i3 پیکربندی فروخته و سپس کمی گران تر AMD Ryzen 5 مدل رفت. در حال حاضر آن را به یک Ryzen 3 3200U 128GB SSD و 4GB حافظه, اما آن را هنوز هم واقعی صفحه نمایش HD-و آخرین قیمت واقعا خوب است. اشتباه نکنید آن را با نازک تر و سبک تر و گران تر Vivobook S15.

Asus

شما اصول اولیه با این جذاب و کاربردی Chromebook -- یک سلرون N3350 processor 4GB حافظه و ذخیره سازی 32GB -- در حدود 300 دلار است. آن را ندارد یک صفحه نمایش HD فقط 1,366x768 پیکسل اما متن هنوز هم باید نگاه بسیار تیز آن را به عنوان تنها 14 اینچ در سراسر. ما به عنوان خوانده شده Asus Chromebook C423 پیش نمایش.


دل

برای کمتر از $430 شما دریافت درجه یک 15 اینچ صفحه نمایش لپ تاپ با یک پیکربندی مناسب -- 10-gen Intel Core i3 processor, 8GB RAM, 128GB SSD plus 1TB HDD ذخیره سازی و صفحه نمایش HD. من می خواهم برای جلوگیری از ارزان 4GB پیکربندی هر چند از آنجا که آهسته ویندوز پایین نحو تحملناپذیری.

HP

ویندوز آنالوگ HP 15-inch Chromebook HP 15 فاقد یک صفحه نمایش HD -- آن را تنها 1,366 x 768 نه 1,920 x 1,080. اما بقیه مشخصات مناسب و معقول برای حدود $400 تا زمانی که شما فقط باید نور نیاز دارد, مانند گشت و گذار در وب و ایمیل است. آنها عبارتند از: 10-gen Core i3-1005G1 4GB RAM, و ذخیره سازی 128GB SSD.

سامسونگ

در حالی که شما احتمالا نمی خواهید یک سیستم کار خود را به عنوان کوچک به عنوان 11.6 اینچ آن اندازه خوب برای بچه های کوچکتر و دارای Wi-Fi 5 با 2x2 آنتن برای ثبات بیشتر سیگنال -- و این است که کلید برای یک Chromebook. دیگر مشخصات شامل یک پردازنده Intel Celeron N4000 4GB RAM, و ذخیره سازی 64GB. علاوه بر آن یک کارت حافظه microSD reader اگر شما نیاز به افزایش فضای ذخیره سازی.

خیر

معمولا براق Chromebooks آمده در ارزان ویندوز-قیمت لپ تاپ که قیمت های بالا برای Chromebooks. 14-inch S340 دهد Chromebook مشخصات -- یک سلرون N4000 4GB RAM, و ذخیره سازی 64GB-اما در یک طراحی مدرن برای کمتر از $300. این شهر همچنین دارای یک صفحه نمایش HD هر چند آن را با استفاده از یک TN (twisted nematic) پنل. TN ندارد زاویه دید عالی و یا رنگ اما آن را سریع و کنتراست بالا.

خیر

باریک و شیک و با یک پیکربندی مناسب و معقول برای $380 های IdeaPad 330 را 8GB RAM, دو هسته ای اما نسل فعلی AMD و پردازنده 256 GB از ذخیره سازی خوبی برای این کلاس.

بیشتر لپ تاپ, راهنمای خریدtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب